Музей сучасної бджолиної терапії розпочав свою діяльність

 

Музей сучасної бджолиної терапії розпочав свою діяльність не дивлячись на те, що офіційне відкриття відбудеться дещо пізніше.

Як уже повідомлялося в попередніх статтях, на сьогодні пророблена левова частина роботи по створенню цього музею.

Музей сучасної апітерапії знаходиться на самому півдні Житомирщини на базі навчального центру сільськогосподарських дорадчих служб України. Створенню цього музею сприяло відвідання Житомирщини австрійськими і американськими вченими, яке входило до програми ХХХХІV Міжнародного Конгресу Апімондія, що проходив в Україні у вересні 2013 року.

Це була завершальна поїздка. Перед цим вони відвідали усі місця запропоновані Конгресом по апітерапії, починаючи з Криму і завершуючи Житомиром, але особливого захоплення на їх лицях я не помітив.

Уже вечоріло і я запропонував відпочити і переночувати в навчальному центрі дорадчих служб, створення якого розпочалося у 2013 році.

Ранком я не міг зрозуміти, - чим стурбовані мої гості? Вони раділи немов малі діти, бігаючи зі своїми приладами по ділянці. Періодично вони вигукували: - І тут райське місце, і тут, і тут теж рай!

Ми були дуже здивовані їх поведінкою, але за сніданком все з’ясувалося: на ділянці вони виявили сильний позитивний енергетичний потенціал, який розповсюджується із землі через порожнину, яка мала направлення вглиб земної кори.

На думку австрійських і американських вчених в стародавні часи - це було місце поклоніння богам і саме в цьому місці варто займатися бджолиною терапією. Потужний позитивний енергетичний потенціал, який йде з надр землі буде в десятки разів посилювати біополе бджолиної сім’ї, а це в свою чергу дасть можливість успішно лікувати понад 80% людських хвороб. Представлені ж на Конгресі місця по бджолотерапії не викликали захоплення у наших гостей саме тому, що розташовані вони там, де енергетика землі ніяк не діяла, діяло слабо або діяла негативно. Бджолині сім’ї створюють не тільки своє біополе, а і виконують функцію ретранслятора, і якщо вулики розміщені в місці з негативною енергетикою землі, то вони будуть її посилювати в декілька раз. Тобто замість користі можна отримати шкоду. На жаль, до ХХХХІV Міжнародного Конгресу Апімондія в Україні ніхто не приділяв цьому уваги. Саме цим пояснюються нерідкі негативні відгуки в Інтернеті пацієнтів, що лікувалися на вуликах у В’ячеслава Савіна в Криму та у інших апітерапевтів України, де місця мали негативну енергетику.

До речі, імунний мед Савіна, при перевірці спектральним аналізом виявився цукровим сиропом переробленим бджолами. Та воно і не дивно, біля тисячі бджолосімей знаходиться на ділянці в 50 соток. Побачивши таке, зразу розумієш, що це чистої води рекламний трюк, тому що продуктивний радіус роботи бджіл 2 км, а виходить, що тільки для прокорму бджолам потрібно зібрати на найближчих полях 90 000 кг меду, тобто 90 тонн тільки на їжу бджолам (що не можливо). Але ж потрібно ще й продати так названий і запатентований імунний мед і тоді стає ясно, що без цукрового заводу тут не обійтися, щоб протримати таку ораву бджіл на одному місці. Про які супер якості бджолиного меду може бути мова, коли для підтримки життєвого циклу бджолосімей потрібно скормлювати просто величезна кількість цукру.

Будь-який бджоляр знає, що на одному місці може бути тільки кілька десятків бджолосімей. Тому у гостей ХХХХІV Міжнародного Конгресу Апімондія це викликало великий сумнів і вони вирішили перевірити склад імунного меду і виявили не просто невміння правильно розміщувати бджолині доміки, а звичайне шахрайство, яке поставлено на широку ногу. Тобто не варто розраховувати навіть на те, що в Савіна ви зможете купити просто якісний мед, не говорячи вже про лікування онкології.

Як бачите, будь-яку добру справу може погубити звичайна жадоба до грошей. А інколи навіть добрі бажання в силу допущених помилок повертаються на зло.

Слухаючи зауваження австрійських і американських вчених я поневолі відчував себе винуватцем цих подій.

Після глибокого вивчення цього питання в грудні 2014 року на науково-практичному семінарі, що проводився в Сумському аграрному університеті я офіційно і публічно вибачився за пропагаду лікування на вуликах та пояснив до яких негативних наслідків це може призвести.

Тобто, правильно вибране місце посилює імунну систему людини та сприяє оздоровленню людини, а неправильно вибране місце, що зафіксували гості Конгресу може усугублювати хворобу. На жаль, саме на ці слова Саянського шамана Варави в свій час я не звернув уваги. Щоб в якійсь мірі спокутувати свою провину на півдні Житомирщині я започаткував створення першого в світі музею сучасної бджолотерапії в місці, де на думку американських і австрійських вчених таке чудове енергетичне поле, якого вони не зустрічали навіть в своїх країнах. Тисячі років тому на цьому місці було жертвоприношення язичним богам, а зараз це навчальний центр Національної асоціації сільськогосподарських дорадчих служб України.

Варто зауважити, що ще за два роки до приїзду австрійських і американських вчених Валерій Васильович Козак, академік УАН звернув увагу на наявність в цьому місці позитивного енергетичного потенціалу. Тож пальма першості в цьому відкритті належить саме академіку УАН Валерію Козаку.

Це місце приваблювало ще й тим, що рівень радіації спостерігався значно нижче природного фону. Такі показники були нелогічні, тому що в 15-ти кілометрах (по повітрю) знаходився потужний кам’яний кар’єр, а в протилежному напрямку за 25 кілометрів була чимала радіоактивна пляма. Але факт залишається фактом. Послідуючі заміри підтвердили вірність попередніх. Тож ніякої помилки не було.

Та головна привабливість цього місця не в тому, що тут рівень радіації нижчий природного фону, а в тому, що саме тут під землею знаходиться джерело здоров’я.

Відверто кажучи я хоч і філософ в душі, але закостенілий матеріаліст і не зразу сприймаю те, чого не розумію. Тим більше не сприймаю те, чого не можу пояснити собі з наукової точки зору. Тож мабуть не випадково висловлювання академіка Валерія Козака і австрійських та американських вчених я сприйняв з деяким гумором. Тому нікому про це не розповідав, хоча десь в глибині душі зароджувалася іскорка бажання повірити в цю містичну гіпотезу.

Та мій внутрішній гумор і недовіра дуже швидко зникли коли я почав глибоко аналізувати ті факти, про які мав достовірну інформацію.

В 1996 році на цій ділянці була спроба пробурити свердловину та пройшовши 44 метра ми не дістали води і розпочали бурити в іншому місці. І тут трапилося чудо. На 26-му метрі 26 метрів шнеків разом з мотобуром вилетіли із свердловини, піднявшись в небо десь на сорок - п’ятдесят метрів. Усіх робочих оббризкало мокрим піском. Із свердловини йшов шум гуркотячого водопаду, який періодично змінювався на шум гірської річки, яка перевертає каміння. У нас склалося враження, що ми попали на потужну підземну річку. Але знову опустивши шнеки ми не виявили нічого крім мокрого піску з дрібними камінчиками. Гуркіт водопаду і шум річки ми чули ще більше двох тижнів, доки не затягнулася свердловина. Що ж це було?

Як тепер я розумію, що це дійсно був шум падаючих ґрунтових вод в бездну порожнини з одночасним проривом вуглекислого газу, що накопичився під землею. Про такі речі зараз в пресі і на телебаченні говорять як про портали в підземний світ, але будучи матеріалістом я не поспішаю робити такі зухвалі висновки.

Я також пригадав, що коли будувався фундамент під будинок, то на глибині 3-4-х метрів бульдозер вигорнув безліч черепків трипільської культури і дуже багато кісток вівців, кіз та інших дрібних тварин, які могли використовуватися на місці поклоніння богам та жертвоприношення. Але на той час у нас на цей рахунок ніякої думки не було. Тому ніякої уваги ми цьому не надали.

Весною 2014 року було прийнято рішення встановити експериментальний експонат із трьох бджолосімей для апітерапії конструкції Миколи Лемішева і Володимира Тарасюка. Микола Іванович Лемішев - це був найкращий в Україні винахідник пасічного реманенту, який створив усім відому Агропропромислову фірму «Меліса-93». У нас були грандіозні плани по розробці нових моделей вуликів для апітерапії. Але так сталося, що безжальна смерть обірвала мрії Миколи і тепер при створенні музею сучасної апітерапії мені дуже бракує його. Але надихає те, що справа Миколи продовжується в його синах Сергійові і Олександрові.

 

Історія цього експоната дещо анекдотична.

- Миколо, звернувся я до Лемішева, - потрібно зробити стенд для бджолиної терапії подібний до такого як у Януковича, але я не хочу залазити в нього раком, як це робить Віктор Федорович.

Тож дещо порозмисливши ми знайшли правильне рішення, яке забезпечувало всі необхідні зручності та комфорт при розміщенні на вуликах з бджолами.

За три місяці випробувань ми отримали результати, про які навіть не мріяли. Як закостенілий матеріаліст, який звик керуватися трьома вимірами в просторі, мені складно все це пояснити, але я не можу відкинути реальні факти. Тож залишається сказати тільки одне, що чим більше я пізнаю світ, тим більше розумію, що я нічого не знаю.

Після отримання позитивних результатів було прийнято рішення про розбудову музею сучасної апітерапії. Вже в 2016 році було завершено будівництво другого експонату з дахом у формі піраміди (конструкція Володимира Тарасюка).

Одночасно розпочато доповнення музею незвичайним дендропарком, в якому в перемішку ростимуть фруктові, декоративні і реліктові дерева й кущі. Роботи в цьому напрямі вже виконані на 60%.

Тут наглядно показано, як можна одночасно покращити здоров’я людини поєднавши позитивну енергетику землі, біополя бджолиних сімей і фітонциди рослинного світу. Летючі фітонциди зеленого поясу створюють міцний заслін для хвороботворних мікробів. Вони здатні вбивати бактерії на відстані та покращувати імунну систему людини.

В 2018 році завершено будівництво третього експонату.

 

Це унікальний експонат: тут бджоли є під пацієнтом, в ногах, в голові, збоку і зверху над пацієнтом. Це в свою чергу дасть можливість суттєво збільшити силу бджолиних сімей.

 

Подібних аналогів не існує навіть в Австрії, яка тримає пальму першості по лікуванню енергетичним полем бджолиних сімей.

На фото видно, що в першому експонаті три бджолиних сім’ї, в другому – шість, а в третьому – одинадцять.

Усі експонати доповнені набором цілющих рослин.

Приділена увага і воді, яка теж має свою магію і може творити чудеса. Здавна вважається, що по відношенню до людини і всього живого вода володіє чудотворною магією.

Біля експонатів побудований канал с невеличким ставком з замкнутим водопостачанням.

 

Для надання воді цілющих властивостей в канал і ставок закладено по пів тонни Закарпатського природного цеоліту. Тож бджоли споживають не просту воду, а наповнену цілющими макро-, мікроелементами. Фонтани і водопади, якими облаштовані ставки, теж магічно впливають на людину.

 

Влітку 2017 і 2018 року музей сучасної бджолиної терапії відвідали вчені з Австрії, Америки та представники з Ірану, які були дуже вражені як грандіозністю цього проекту, так і значними позитивними результатами сеансів, які вони відчули на собі. Особливої честі ми удостоїлися відвідуванням нашого музею тібетським монахом Варавою. На сьогоднішній день це єдина в світі відома людина, яка може інтуїтивно без додаткових приладів визначати місця на землі з високим рівнем позитивної енергетики. Я не виключаю, що люди з такими можливостями є серед шаманів, але мені таких людей не довелося зустріти ніде, не дивлячись на те, що питанням лікування на вуликах я займаюся вже 44 роки. Не зустрічали таких людей і представники з Німеччини, Австрії, Америки і Канади з якими я плідно співпрацював.

Вперше лікування в пересувних пасічних павільйонах я побачив у Німеччині в 1974 році. Німецькі пасічники розповідали мені, що цьому вони навчилися в австрійських бджолярів-мольфарів наприкінці 60-х років минулого століття. Вдруге я побачив лікування на бджолах в Саянах Красноярського краю в 1979 році. З’єднані між собою чотири вулики використовував для лікування людей шаман Варава.

На мене особисто найбільше враження справив Саянський шаман Варава, який допоміг мені краще зрозуміти оточуючий нас рослинний і тваринний світ та як це використовувати для укріплення здоров’я людини. По праву, в цих питаннях він став моїм першим і самим цінним вчителем. Та одному питанню я тоді не придав значення – це визначенню місця на місцевості для лікування на вуликах.

Якось втомлені складним маршрутом ми зайшли на заїмку, де теж була пасіка, і щоб швидше поправити сили я запропонував Вараві здвинути по парі вуликів і полежати на них.

-  Тут немає такого місця, де можна було б лікуватися на бджолах, - відповів Варава.

На жаль, повторюсь ще раз, до 2013 року я не придавав цим словам ніякого значення. При останній нашій зустрічі Варава, який вже не Саянський шаман, а нині Тібетський монах, дещо прояснив це детальніше. До речі, він був не просто шаманом в п’ятому поколінні, а мав медичну і інженерну освіту. А став Тібетським монахом, щоб поглибити свої знання оточуючого нас Всесвіту. З пояснень Варави я зрозумів, що 96% площі земного шару вилучає негативну енергетику, а тільки 4% має позитивний вплив. Та і це не все: для лікування на вуликах можна задіяти не більше 0,1%. Тобто в місцях, де є потужні потоки позитивної енергетики. Тож не випадково місця для будівництва храмів будь-якої релігії визначали люди, які це інтуїтивно відчували. Тож не дивно, що багато старинних храмів зустрічається не в центрі населених пунктів, а на околиці, в лісі і навіть на болоті. Справа в тому, що раніше в царській Росії місця для будівництва храмів визначав монах з Вороніжського монастиря, а після його смерті в 1824 році, щоб не помилитись, церкви будувались в місцях поклонінь язичним богам. Зараз їх будують по принципу звичайного бізнесу: біля навчальних закладів та на території лікарень, де є гарантований прибуток.

Такої самої думки притримуються і німецькі, американські та австрійські вчені, які є фахівцями в цьому питанні.

Окрім правильного вибору місця ми познали від Варави і про силу слова та в чому секрет змови хвороби.

Мене часто запитують: - А як відбувається лікування на вуликах?

Енергетична оболонка - Біополе – хвильова система з торсіонних полів (полів крутіння), заснованих на орієнтовано спрямованому обертанні елементарних часток. Біополе несе інформацію про будову фізичного тіла, постійно приймає відомості з навколишнього середовища й відповідно корегує життєві процеси організму, посилаючи в зовнішнє середовище, відповідну інформацію, здійснюючи зв'язок з родинними структурами, сигналізуючи їм про небезпеку (це вже не новина).

Тому кожна частинка всесвіту має своє біополе, яка, певною мірою, впливає одна на одну.

Позитивний енергетичний вихор, який надходить із Землі поєднуючись з енергетикою бджолиних сімей позитивно впливає на структуру води людського організму, котрий теж в своїй основі складається з неї. Структурована таким чином вода здатна розчиняти і виводити шлаки, накопичені в органах і системах, очищаючи та омолоджуючи організм. Оздоровчий ефект спостерігається при будь-яких хворобах.

Вібрації, що утворюються за рахунок руху бджіл, їх крилець, як правило монотонні – ритмічні і тому діють заспокійливо з розслаблюючим ефектом. Якщо розглядати організм людини як сім’ю органів, що в свою чергу складаються з клітин, які подібні і являються найпростішим організмом, приходиш до висновку, що ритм коливань частини клітин органу (що відрізняються своїм ритмом від здорових клітин), призводить до неритмічності - хвороби органу, а в цілому і організму людини.

Тому, вібрація бджолосім’ї у контакті з організмом людини надасть можливість до саморегулювання та налаштування її організму до самовідновлення, тобто позбавлення від недуги.

Поєднання енергетики Землі-матінки, бджіл, рослинного світу і слова може творити чудеса. Суттєвий позитивний вплив є і від аромотерапії бджолиних сімей.

Життєдіяльність бджолосім’ї направлена на переробку нектару, пилку, смолистих речовин - прополісу, та мікроелементів природного походження в результаті виконання своєї основної функції у природі – опилення ентомофільних рослин, що сприяє їх плодючості та підвищенню врожаю.

Під час проведення переробки цих природних речовин утворюються не тільки продукти бджільництва – мед, перга, віск, прополіс та інше, а і випари які створюють стерильну насичену атмосферу летючих аромосполук. Все це через органи дихання, травлення та виділення позитивно впливає та поліпшує стан і роботу нервової, серцево-судинної систем, та і в цілому організму людини. В цьому ми переконалися при численних наших випробуваннях. При цих випробуваннях ми безкоштовно приймали усіх бажаючих. Відмови не зазнала ні одна людина. Більше того, ми пропонували приїжджати до нас зі своїми знайомими лікарями, щоб вони підтвердили позитивні результати сеансів. Найкращі результати ми отримали при онкологічних захворюваннях, серцево-судинних, потенції, сахарному діабеті. Чудові результати були і по іншим захворюванням. Та найбільше нас цікавило сприяння довголіттю людини.

Людина смертна, ми не маємо еліксиру безсмертя, але ми вже маємо чудову розробку по сприянню довголіттю людини. Роботи в цьому напрямі продовжуються. На майбутнє ми склали ще більш грандіозні плани, ніж ті що були визначені на початку.

Так влаштована людина, вона ніколи не може бути задоволена досягнутим.

Починаючи з 2019 року музей сучасної апітерапії можна тільки подивитись, тобто він буде виконувати своє основне призначення.

Щодо прийняття практичних сеансів, то вони будуть доступні тільки для спонсорів, які зацікавлені в його подальшому розвитку. Це можуть бути будівельні матеріли для створення наступного павільйону, 3-х річні туєві дерева і кущі з закритою кореневої системою, прилад для вимірювання інфразвуку від 1-го до 19 грц, очисні роботи від мулу невеличкої природної водойми, яка є в закладеній парковій зоні музею, покращенню дорожнього покриття при заїзді до музею тощо.

Це зроблено для того, щоб прискорити завершення цього грандіозного і унікального проекту по створенню першого в світі музею сучасної апітерапії (бджолиної терапії). Ми будемо раді будь якій допомозі.

Це не паперовий проект типу «лікарні майбутнього», а реальна уже діюча комплексна споруда, яка потребує подальшого розвитку. Подібного ви не знайдете не тільки в Україні, а і за її межами. В цьому не складно переконатися на власні очі та на своєму організмі.

Створення першого в світі музею сучасної бджолиної терапії впише в історію України ще одну славну сторінку та зробить її відомою на весь світ.

Докладніше про різні нюанси бджолиної терапії ви можете ознайомитись на нашому сайті www.auv.com.ua в розділі публікацій «Бджільництво».

З повагою.

Володимир Тарасюк, директор навчального центру с/г дорадчих служб України.

Телефон для довідок: 067-656-59-39, 097-233-91-32.