Зимова придуха риби. Уникнути можна
Зимова придуха риби. Уникнути можна
На жаль, більшість рибників починають турбуватися про наповнення своїх водойм киснем тільки з появою перших ознак придухи, а це вже запізно. Значно легше і дешевше запобігти зимовій придусі риби, ніж боротися з її наслідками.
Редакція журналу «Агросвіт України» постійно проводить моніторинг українського і європейського ринку по виявленню кращих устаткувань для промислових і присадибних водойм.
Компанія пропонує різні системи для збагачення води додатковим киснем - для басейнів, озер, каналів, ставків, присадибних ставків і багатьох інших водойм та транспортних засобів.
Навряд чи існують прилади більш вигідні, більш ефективні та безпечніші для навколишнього середовища, чим плаваючі на воді аератори. Використання аераторів гарантує необхідний рівень збагачення води киснем, циркуляцію й створення потоку.
Устаткування поставляється практично готовим до експлуатації. Необхідно тільки розмістити ці пристрої на воді, закріпити в необхідному місці й з'єднати із джерелом електроенергії. Це можна зробити протягом декількох хвилин.
Турбо-ежекторний аератор антизледенітель
Турбо-ежекторний аератор має малошумним електродвигун надводного виконання. Надійний мотор із крильчаткою робить сильну водну циркуляцію при низьких енерговитратах. За рахунок високошвидкісного потоку, виникає низький тиск (вакуум), що дозволяє всмоктувати й замішувати повітря в струмінь води, через спеціальний отвір під електродвигуном. Створений вихор дрібних повітряних бульбашок довго обертається в струмені води, гарантуючи чудове насичення води киснем. Водно-бульбашковий струмінь направляється під потрібним кутом під поверхню води, створює циркуляцію й перешкоджає утворенню застійних зон. Кут нахилу потоку регулюється від 20 до 45 градусів. Якщо встановити аератор в районі водопритоку, то насичена киснем вода швидко розповсюдиться по всій водоймі. Рівень кисню у водоймі помітно підвищиться, що створить сприятливі умови для риб і інших водних організмів. Незважаючи на ефективну циркуляцію, турбо-ежекторні аератори не створюють шуму води. Чутно тільки шипіння повітря. Щоб виключити захоплення риб і сміття, робоча зона крильчатки оточена міцною захисною решіткою у вигляді усіченого конуса. Захисна решітка сконструйована таким чином, що при роботі аератора, відбувається її самоочищення створеним потоком води. Турбо-ежекторний аератор не тільки збагачує киснем, створює циркуляцію, утворює потік, а і змішує шари води. Вода навколо аератора не замерзає навіть в люті морози.
За допомогою аератора можна збагачувати воду киснем як в зимовий, так і в літній період. Окрім збагачення води киснем його можна використовувати як водяний насос.
Аератор необхідно закріпити при установці, щоб його не зношувало.
Пропонуємо три моделі турбо-ежекторних аераторів: SLD-1.5 (1,5 кВт, 220 V), SL-1.5 (1,5 кВт, 380 V) і SL-2.2 (2,2 кВт, 380 V). На водоймах, де відсутня напруга на 380 V, можна застосовувати модель SLD-1.5.
Нагнітальний турбо-аератор антизледенітель FB-750
Нагнітальний турбо-аератор FB-750 працює безшумно під поверхнею води. Надійний заглибний мотор із крильчаткою робить сильну водну циркуляцію при низьких енерговитратах. За рахунок високошвидкісного потоку, виникає низький тиск (вакуум), що дозволяє всмоктувати й замішувати повітря в струмінь води. Вихор дрібних повітряних бульбашок довго обертається в струмені води, гарантуючи прекрасне насичення води киснем. Утворена циркуляція води, перешкоджає утворенню застійних зон.
Нагнітальний турбо-аератор ефективно працює як взимку, так і влітку. Він занурюється у воду всього на 30-50см і це дозволяє використовувати його навіть в неглибоких водоймах.
Нагнітальний турбо-аератор також можна використовувати як плаваючий насос.
Розпилювач кисневий (дифузор)
Якщо у Вас є компресор, то для покращення розпилювання повітря під водою компанія пропонує спеціальні перфаріровані лазером резинові шланги. Шлангам можна надавати будь-яку форму і довжину.
Повітряні мембранні компресори
Для присадибних водойм компанія пропонує повітряні мембранні компресори на 220 V чи 12 V. Компресор встановлюється поряд зі ставком. Повітря через шланг подається до дифузора (розпилювача), який розміщується в воді. Рекомендується використовувати дифузори фірми LINN. Вони створюють дрібні бульбашки однакового діаметру. Довжина дифузорів 20, 50 і 100 см.
Всі компресори комплектуються кабелем, штекером (220 чи 12 вольт) і готові до експлуатації.
Володимир Тарасюк, експерт дорадник
Консультація й замовлення устаткування за телефоном:
097-233-91-32, 067-656-59-39,
095-548-05-28
Доставка по всій Україні.