Сон на вуликах може бути роковим
Майже 4 десятиліття я витратив на вивчення впливу енергетики бджіл на організм людини. В 1980 році Саянський шаман, теперішній Тібетський монах Варава попереджував мене, що неправильно вибране місце для лежання на вуликах може призвести до негативних наслідків, які можуть проявитися як зразу, так і через декілька років. Тільки 4% території землі при встановленні вуликів для лежання на них не принесуть ні шкоди, а ні користі. Бо для отримання гарного лікувального ефекту підійде не більше 0,1% із цих 4%.
Варава – це надзвичайно цікавий шаман і монах. По-перше він шаман в п’ятому поколінні, який має дві вищі освіти: медичну і технічну. В монахи подався, щоб поповнити свої знання тібетськими досягненнями.
На жаль, я тоді не прислухався до його мудрих слів і через журнали Домашня ферма і Агросвіт України агітував за створення бджолиних павільйонів для оздоровлення на вуликах. Так сталося, що саме ці два журнали, а не спеціалізовані пасічні видання заклали основу для розвитку апітерапії в Україні.
В 2013 році при проведенні ХХХХІV Міжнародного Конгресу Апімондія відбулася цікава зустріч з американськими і австрійськими вченими, які розкритикували як кримські павільйони, так і інші, які ми їм представили для відвідування в рамках Конгресу. Від них ми дізналися, що бджолині сім’ї не тільки вилучають біоенергію, а і є чудовими ретрансляторами. Тобто, якщо вулики стоять там, де земля вилучає негативну енергетику, то бджоли будуть її посилювати, наносячи шкоду людині, яка лежить на вуликах.
Вони порадили нам створити оздоровчий центр на півдні Житомирщини в місці слов’янського капища, де за показниками їх приладів вилучалась позитивна енергетика з дуже високим рівнем.
Варто зауважити, що ще за два роки до приїзду австрійських і американських вчених Валерій Васильович Козак, академік УАН звернув увагу на наявність в цьому місці позитивного енергетичного потенціалу. Тож пальма першості в цьому відкритті належить саме академіку УАН Валерію Козаку.
Відверто кажучи я хоч і філософ в душі, але закостенілий матеріаліст і не зразу сприймаю те, чого не розумію. Тим більше не сприймаю те, чого не можу пояснити собі з наукової точки зору. Тому мабуть не випадково висловлювання академіка Валерія Козака і австрійських та американських вчених я сприйняв містично з деяким гумором. Хіба що в глибині душі зароджувалася іскорка бажання повірити в цю містичну гіпотезу.
Але після деякої перевірки з практичними дослідами моя зневіра дещо розсіялася і ми почали розбудову оздоровчого центру, який за декілька років показав на практиці вражаючі результати. Згодом ми змінили його статус на Музей сучасної апітерапії, який тепер доповнюється новими експонатами. Зараз ведеться розбудова експоната під назвою «Машина часу Володимира і Людмили Тарасюк». Маю визнати, що в цьому питанні ми скористалися деякими попередніми розробками новосибірських, американських і українських вчених, але наша установка сильно відрізняється їхніх моделей, тож це не плагіат. Але разом з тим без їх розробок ми б не змогли створити щось своє. Це є правда.
Одночасно через сайт www.auv.com.ua по e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ми провели опитування людей, що проходили оздоровлення сном на вуликах в Криму, Закарпатті та інших регіонах України. Усі міфи розсіялися. Ні одного позитивного відгуку по зникненню захворювання ми не отримали, а про ускладнення зі станом здоров’я і говорить не хочеться. Тобто замість користі в багатьох випадках люди отримали шкоду.
Важко визнавати свої помилки, але мені не хотілось, щоб через три чи чотири десятиліття мене критикували за пропагандування бджолиних павільйонів. Тож в 2015 році на науковій конференції в Уманському аграрному університеті я особисто визнав свої помилки і порадив враховувати те, що бджоли можуть бути ретрансляторами енергії землі, яка в абсолютній більшості є негативною.
Після цього деякі пасічники стали визначати місця для павільйонів за допомогою рамки чи маятника. Це теж помилка.
В Музеї сучасної апітерапії ви можете познайомитись і наочно переконатись за яких умов бджолині павільйони можуть оздоровити людину та як правильно визначити місце для них.
Доволі часто до нас надходять телефонні дзвінки з проханням розповісти про можливості оздоровлення. Всі надіються на чудо. Дійсно, інколи трапляються і чудеса, але вони обмежені. При відсутності ноги чи руки регенерація не відбудеться і апендицит чи пахова грижа не зникне. А ось те що під силу імунній системі, то тут можуть бути подолані навіть такі складні захворювання як онкологічні. Або людині з цукровим діабетом чи з іншим складним захворюванням потрібна операція, а імунна система ослаблена, то в цьому випадку процедури на вуликах будуть дуже в нагоді. Тим більше, що при цукровому діабеті будь яка операція може бути фатальною.
Нам дуже приємно, що не дивлячись на те, що роботи по створенню музею ще не всі завершені, але він вже отримав високу оцінку від американських, австрійських і українських вчених та Тібетського монаха Варави.
Докладніше про музей та різні нюанси бджолиної терапії ви можете ознайомитись на нашому сайті www.auv.com.ua в Розділі публікацій «Бджільництво» і «Наше здоров’я». Тут є багато публікацій, які нададуть відповіді на питання, що вас цікавлять.
Створення першого в світі Музею сучасної бджолиної терапії впише в історію України ще одну славну сторінку та зробить її відомою на весь світ
Бажаю щоб всі Ви були здорові і хай біда обходить Вас стороною.
З повагою.
Володимир Тарасюк, експерт дорадник
співзасновник Музею сучасної апітерапії
067-656-59-39