Представники нинішньої і попередньої влади постійно стверджують, що ми йдемо правильним курсом, тільки впертий український народ не хоче цього помічати. У нас чудові зарплати та пенсії і ціни в магазинах за багатьма показниками вже вищі ніж в країнах ЄЕС. Якщо щось не подобається, то їдь куди хочеш. Ніхто тебе тут не тримає. Тож чим ми не європейці?

«Станом на 1 січня 2020 року розмір мінімальної заробітної плати в Україні випередив аналогічні показники в Росії і Білорусі.» Про це міністр економіки Тимофій Милованов написав на своїй сторінці в Facebook.

«Вперше за багато років мінімальна заробітна плата в Україні випередила аналогічні показники в Росії і Білорусі. Так, з 1 січня мінімалка в Україні зросла до 4723 гривень, або 199 доларів в еквіваленті по курсу на початок року», - написав Милованов. За словами заступника міністра Сергія Ніколайчука, є кілька факторів, що сприяли такій ситуації.

«По-перше, українська економіка з 2016 року демонструє досить стійкі темпи зростання ВВП, поступово прискорюючи їх, - повідомив Ніколайчук.

По-друге, зазначив заступник міністра, процеси міграції додатково стимулюють ринок праці, а саме зростання реальних заробітних плат в порівнянні з темпами зростання продуктивності.»

«По-третє, підвищення соціальних стандартів з 2016 року відбувається кілька швидшими темпами в порівнянні зі зростанням економіки, що є природним процесом з урахуванням значного просідання доходів найбільш вразливих верств населення протягом кризи 2014-15 років, переходом на ринкові засади встановлення тарифів на послуги ЖКГ і спроби влади знизити диференціацію доходів населення», - зазначив чиновник.

Після таких висловлювань хочеться задати питання: - А чого це при такій високій зарплатні мільйони українців їдуть на заробітки до Росії і Білорусії? А до нас приїздять тільки ті росіяни, білоруси та інші іноземці, що хочуть легко збагатитися на розкраданні державного бюджету, бо у нас створені для цього найкращі можливості.

Правда і в тому, що ні одна країна в світі не витрачає стільки грошей на своїх чиновників, яких у нас в рази більше, ніж будь в якій країні. Де і в якій країні ви знайдете зарплатню керівника державного підприємства, яка вимірюється мільйонами? Тож, якщо один працівник отримує зарплатню в один мільйон, а інший в 5 тисяч, то середній показник буде майже пів мільйона, а точніше 502 500 гривень.

Або твердження про ріст ВВП за рахунок стійкого зростання економіки. Дійсно ВВП в нашій країні зростає, але не за рахунок зростання економіки, яка продовжує котитися вниз, а за рахунок зростання цін і відповідно зростання надходжень від ПДВ. Зростанню економіки може сприяти відкриття нових заводів і фабрик та зростання існуючих виробничих потужностей. А де вони панове Милованов і Ніколайчук?

А що буде після відкриття ринку землі сільськогосподарського призначення? Про це говорилось багато. Я скажу про ті наслідки, які по якійсь причині замовчуються.

Ми живемо в кримінальній, високо коррупіруваній країні, де кримінал зрісся з державними установами, політиками, судовою системою і усіма силовими структурами. І в цьому плані ми обійшли усі країни бувшого Радянського Союзу, в тому числі і Росію. Тож введенням ринку землі сільськогосподарського призначення призведе до масового рейдерства, масових вбивств, викрадення людей та погромів, будуть горіти хати і господарські споруди незгідних продати свої паї за низькою ціною.

Та це ще не все. Багато із моїх знайомих хочуть купити землю для послідуючого продажу. Це відмінний бізнес. На перших порах земля може продаватися за ціною 2-3 тисячі доларів за один гектар, а послідуюча продаж цієї землі зросте до 70 тисяч доларів за гектар. Бо 70 тисяч доларів - це реальна ціна за 1 га української землі.

Та не варто забувати, що той хто буде кувати землю, то він обов’язково закладе ці витрати в вартість сільськогосподарської продукції. Ціни на сільськогосподарську продукцію зростуть з шаленою швидкістю і від цього постраждає практично майже все населення України.

Складається враження, що нинішні представники влади, як і їх попередники, роблять все для знищення українського народу. Закрадається думка, що десь через кілька десятиліть цей період буде визнаний геноцидом.

Володимир Тарасюк, експерт дорадник

067-656-59-39