Прогноз погоди справа не вдячна, бо в більшості випадків він збувається на 50%. Якщо один метеоролог говорить, що буде дощ, а другий каже, що опади не очікуються, то один із них вгадав точно.
Звичайно, спрогнозувати погоду на декілька днів складно, а ось на декілька років можна з великою точністю.
Так наприклад: аналізуючи процеси, які відбуваються на сонці восени 2008 року я прийшов до висновку, що нашу планету очікує не глобальне потепління, про яке говорили майже всі вчені, а малий льодяниковий період, який розпочне свою ходу з осені 2016 року. В квітні 2009 року на Міжнародному форумі FlowersHortech я публічно повідомив, що «Не глобальне потепління, а льодовиковий період очікує нашу планету». В своїй доповіді я націлював сільгоспвиробників на те, щоб вони готувалися не тільки до спекотного літа, а і до ранніх холодів, застосовуючи рідке органічне добриво Ліно-сол+, Ріверм і Валміцин, які здатні суттєво допомогти рослинам в складних кліматичних умовах. Процес глобального похолодання я пов'язував зі зниженням сонячної активності.
Відверто кажучи в 2009 році моє повідомлення було сприйнято скептично і дехто сміявся над цим прогнозом, але вже в середині 2016 року британські учені з Нортумбрійського Університету склали прогноз на основі математичної системи процесів, які відбуваються на зірці і пік цих процесів прийде на 25-й і 26-й цикли сонячної активності, які відбудуться в 2022 і 2040 роках відповідно. У цей час процеси в сонячних надрах нейтралізують один одного - відбудеться так званий "мінімум Маундера".
Подібне явище спостерігалося в 16-17 століттях. Фахівці відзначають збіг самого холодного проміжку малого льодовикового періоду ХVІ - ХVІІ століть із "мінімумом Маундера".
Маундеровський мінімум (Maunder Minimum) був відкритий англійським астрономом Эдвардом Уолтером Маундером, який підрахував, що з 1645 по 1715 роки спостерігалося всього близько 50 сонячних плям замість звичайних 40-50 тисяч. Надалі падіння сонячної активності в цей період підтвердилося аналізами вмісту вуглецю-14, а також бериллия-10. У результаті було виявлено 18 мінімумів активності Сонця за останні 8 тисяч років.
Таким чином, через 10-15 років на Землі відбудеться глобальне похолодання. Правда за моїми розрахунками пік низьких температур, які я публічно озвучив ще в квітні 2009 року відбудеться дещо пізніше і припаде на період з 2040 по 2050 роки. Малий льодовиковий період протриває близько 60-70 років, з осені 2016 року по 2086 рік і може характеризуватися зрушеннями пори року й проблемами із продовольством.
Пройшли роки і дійсно восени 2016 року розпочав свою довгу ходу на 60-70 років малий льодовиковий період. І тепер я не одинокий в своєму прогнозі: все більше і більше вчених із різних країн світу говорять про це. Я впевнений, що через 4-5 років цієї думки будуть притримуватися майже всі вчені.
Весною 2017 року я публічно заявляв, що зима 2018 року буде значно суворішою, ніж попередні зими. І дійсно взимку 2018 року сніг випав навіть там, де ніколи його не було.
Якщо говорити про погоду на майбутні 68 років, то її можна розділити на три етапи.
Перший етап – з 2016 року по 2039 рік.
Другий етап – з 2040 року по 2050 рік.
Третій етап – з 2051 року по 2086 рік.
Перший етап буде характеризуватися поступовим зниженням температури весною і восени та випаданням снігу і похолоданням взимку навіть в пустині Сахара. Складно буде для американського континенту, який омивається двома океанами та для країн, що знаходяться поблизу морів і океанів. Найгірше буде країнам, які мали помірний теплий клімат, тут зміни будуть найбільше відчутні. Що стосується України, то тут найбільше постраждають регіони, які знаходяться поблизу морського побережжя, тобто Миколаївська, Одеська і Херсонська області. На Заході буде не перевертьки у Львівській області. Очікуються ускладнення з веденням садівництва на Сході і Півночі України. Починаючи з 2022 року не тільки весна і осінь, а і літо буде холоднішати з кожним роком.
Другий етап буде характеризуватися низькими температурами майже по всьому земному шару. Літо буде коротким, не більше 45-55 днів. Будуть великі проблеми з вирощуванням сільськогосподарських культур. Холод і голод будуть причиною вимирання мільйонів, а скоріше за все мільярдів людей.
Третій етап – продовжиться скорочення населення на Планеті десь до 2061 року, але починаючи з 2050 року буде відчуватися зміна клімату в сторону потепління. З кожним роком становитиметься все тепліше і тепліше і десь у 2086 році клімат буде як в 60-х роках минулого століття.
Тож не глобальне потепління, а пік малого льодовикового періоду очікує нашу Планету. Тільки застосування органіки та таких препаратів як Ліно-сол+, Ріверм, Валміцин допоможе людству вирощувати сільськогосподарську продукцію та якось вижити в цих складних кліматичних умовах.
Докладніше про малий льодовиковий період ви можете ознайомитися на нашому сайті www.auv.com.ua в розділі публікацій Неймовірно але факт в статтях: «Не глобальне потепління, а малий льодовиковий період очікує нашу Планету», «Різке охолодження сонця в найближчі 20-30 років».
Володимир Тарасюк, експерт дорадник
Довідки за тел.: 067-656-59-39, 097-233-91-32.