Термоплівка для утеплення вікон

«ThermoLayer» 

Пам’ятайте!!! 80% тепла втрачається через скло вікон, інші 20% через щілини! Тож 10 років тому в журналі «Агросвіт України» ми агітували Вас встановлювати пластикові вікна, які забезпечують найкраще збереження тепла в квартирі чи будь-якій будівлі. Можна встановлювати одно- і двокамерні пластикові вікна. Однокамерні - це два скла, а двокамерні - три. В цілях максимального збереження тепла ми рекомендували встановлювати двокамерні пластикові вікна. Але далеко не всі прислухались до нашої поради і в цілях економії фінансів дехто замовив однокамерні вікна. В основному такі вікна встановлювали на лоджіях, балконах, зимових садах, дачних і сільських будівлях та в господарських спорудах.

Вже через рік ці люди зіткнулися з тим, що через такі вікна втрачається не тільки тепло, а і постійно на склі накопичується водяний конденсат, який стікає на підвіконня і стіни. В народі використовується вислів: «вікна плачуть». Щоб хоч в якісь мірі захистити стіни під вікнами від вологи господарі будівель викладають під підвіконням стіну кахлем. Відверто кажучи - це далеко не повне вирішення проблеми. Крім того, в кінцевому результаті, це обходиться дорожче, ніж встановлення двокамерних вікон.

В деяких випадках, коли дозволяє це фурнітура, можна замінити однокамерні на двокамерні склопакети, але це Вам обійдеться дуже дорого. Тож скористайтесь нашою порадою, яка не спустошить Ваш гаманець. 

Доторкніться до скла рукою, якщо воно холодне, використовуйте термоплівку для утеплення вікон, бо іде втрата тепла у Вашій оселі. Тож в більшості випадків потребують утеплення не тільки однокамерні, а і двокамерні вікна, навіть тоді, коли не створюється конденсат і Ваші вікна «не плачуть».

 

Ще більші втрати тепла через скло дерев’яних віконних рам. Тож про необхідність застосування термоплівки на дерев’яних віконних рамах не варто і переконувати.

У більшості квартир і приміщень основна доля втрати тепла відбувається через вікна (що таке продувають вікна знають усі). Крім того значна частина тепла йде із квартири через скло (спробуйте в морозну погоду доторкнутися тильною стороною руки до скла усередині вашого приміщення - воно ХОЛОДНЕ). Значить тепло з Вашої квартири замість створення для Вас комфорту, виходить в атмосферу.

У холодну пору року термоплівка зменшує витрати енергії, необхідної для підтримки комфортної температури в приміщенні. При використанні термоплівки Ви заощадите до 25% енергоносіїв, які дорожчають щодня!

 

На фото, зробленому спеціальною камерою (тепловізором), видно як іде тепло через скло.

 

Поки політики думають про енергонезалежність держави, ми пропонуємо Вам ефективний спосіб енергозбереження Ваших жител.

Термоплівка для утеплення вікон являє собою теплозберігаючий екран, що створюється ефектом термоса. Це дає можливість підвищити температуру у квартирі і інших приміщеннях та дозволяє підвищити температуру до оптимальної для людини: 25 градусів (25°С).

Термоплівка для утеплення вікон приклеюється на віконну раму двостороннім скотчем по периметру, на відстані 0,5-1 см від скла, утворюючи додаткову камеру. Володіючи низькою теплопровідністю, вона не пропускає холод, що виходить від скла, у приміщення. Після наклеювання плівки температура піднімається на 3-6°С (залежно від площі вікон) без додаткового обігріву приміщення, що суттєво зменшує енергоспоживання.

Уявіть собі: у Вашому будинку чи квартирі температура повітря 15°С - Вам холодно, а якщо підніметься температура, навіть по мінімуму на 3°С, - Ви будете відчувати себе комфортно.

Термоплівка для утеплення вікон ідеально прозора й не спотворює вид з вікна. Крім того, термоплівка перешкоджає утворенню конденсату й обледенінню на внутрішньому склі! У літню пору заощаджує електроенергію на скороченні роботи кондиціонера. Тобто, Ви зменшите фінансові витрати на електроенергію, яку споживає кондиціонер.

Тож не варто знімати плівку на літо.

 

Як утеплити вікна плівкою «ThermoLayer»:

1. На чисту поверхню рами (знежирити спиртом) по периметру приклеюємо двосторонній скотч, знімаємо захисну смугу.

2. Увага, плівка складена вдвоє, не забудьте її розвернути. Розкроїть на чистій рівній поверхні плівку по розмірах вікон з урахуванням накладення на скотч.

3. Акуратно, удвох, тримаючи зверху й знизу, приклеюємо плівку до скотчу по периметру.

4. Для надання ідеальної прозорості і рівності за допомогою фена, легкими подувами теплого повітря по плівці, домагаємося її натягу. Не старайтеся натягнути сильно, протягом 3-х днів термоплівка ще сама підтягнеться.

5. Акуратно обріжте ножицями зайву плівку, що виступає за краї скотчу.

Технологія кріплення термоплівки на дерев’яні віконні рами така ж як і на пластикових вікнах.

По завершенню виконаних робіт доторкніться тильною стороною руки до Вашого вікна - ВОНО ТЕПЛЕ! Тепер тепло з Вашої квартири не йде в атмосферу!

Плівка продається в наборах (6 м2 плівки + 20 пог. м. двостороннього скотчу + інструкція) і на відріз (порізка по розміру, ширина 1,2 м. або 2 м.).

Представники редакції журналу «Агросвіт України» наочно переконалися в доцільності застосування термоплівки на вікнах у будинку відомого усім цитрусовода, автора багатьох винаходів по теплозбереженню Патія Анатолія Васильовича.

Чи можна скористатися звичайною плівкою ПВХ?

Можна, але Ваше вікно втратить прозорість і буде виглядати не гарно. Тому що звичайна плівка значно товще і її неможливо натягнути так, щоб вона виглядала естетично.

Тож не створюйте для себе зайвих проблем.

Отримати додаткову консультацію щодо доречності застосування термоплівки,

можна за тел.: (044) 337-37-50; (097) 381-88-38; (093) 393-30-83,

або на сайті kievteplo.in.ua