Натяжні стелі від виробника.

Монтаж натяжних стель.

 

 

 Інформація оновлена 21.02.2016. 

 

Натяжні стелі популярні не тільки в Японії, Америці, Канаді, Франції, Німеччині, а і в Україні.

Виконати роботи власноруч не зовсім реально, але за бажанням спробувати. Складність конструкції натяжних стель і площа приміщення, де їх установлюють, обумовлює те, наскільки складним буде монтаж натяжних стель. Ще один фактор – дизайн натяжних стель, який також впливає на складність монтажу. Наступне, що слід урахувати – підвіска таких обладнань, як системи висвітлення, вентиляційні ґрати, датчики пожежогасіння й т.п. Від подібних факторів і залежить тривалість монтажу натяжних стель і складність підготовчих робіт.

Монтаж натяжних стель здійснюється двома робітниками. При простій і дешевій безгарпунній системі монтажу, слід прикріпити до стіни багет, зробивши це ідеально рівно й відступивши від стелі на відстань, що зазначена в технічнім завданні. Звичайно, що ця відстань залежить від розмірів світильників, що вбудовуються. Закріпивши багет саморізами із прес - шайбою (на відстані приблизно 7,5 см), багет обробляють і ріжуть на відрізки довжиною мінімум 16 см.

Потім розгорнуте полотно, яке трохи менше площі стелі, нагрівають будівельним феном і заправляють у багет шпателем. Остигаючи, полотно натяжної стелі знову зменшується, і поверхня стелі стає ідеально гладкої й рівною.

При гарпунній системі кріплення натяжної стелі, замість багета використовується кріплення з м'якого пластику (гарпун). Гарпунна система кріплення вимагає дуже точних розмірів полотна – з погрішністю не більш 10 мм для кожної сторони, але така система й більш надійна, чим безгарпунна.

Якщо площа стелі перевищує 40 - 50 м2, то полотно натяжної стелі буде змонтовано сполучними елементами.

Дизайн натяжних стель може включати не тільки різні малюнки, наприклад, хмари, ефект зоряного неба й навіть зображення по власному ескізу замовника, але й всілякі форми стелі, що не можна не враховувати, плануючи монтаж натяжних стель. Це можуть бути як стелі багаторівневі, багатокутні або нестандартної форми, так і стелі з нелінійними сторонами, наприклад колони прямокутної чи овальної форми. Усе це слід урахувати, монтуючи систему кріплення.

Підвісні обладнання для всіх елементів натяжних стель проводяться з негорючих матеріалів.

Як ви вже зрозуміли, для монтажу підвісних стель потрібне спеціальне встаткування і це не штукатурка, яку може виконати люба людина. Монтаж, демонтаж і ремонт натяжних стель слід доручати сервісним бригадам фахівців, які мають достатній досвід.

Отримати докладнішу інформацію та замовити встановлення натяжних стель можна у Компанії виробника «Дек», яка перемогла на конкурсі «Краща продукція року» за тел.: 067-656-59-39, 097-233-91-32, 095-548-05-28, 095-548-06-87

.

Замовлення приймаються по всій Україні.