Практично майже кожен день надходять звернення: як і на яких умовах можна пройти оздоровлення на вуликах в Музеї сучасної бджолиної терапії?

В попередній статті «Музей сучасної бджолиної терапії розпочав свою діяльність» повідомлялось, що музей сучасної бджолиної терапії розпочав свою діяльність не дивлячись на те, що офіційне відкриття відбудеться дещо пізніше.

Як уже повідомлялося в попередніх статтях, на сьогодні виконана левова частина роботи по створенню цього музею.

Музей сучасної апітерапії знаходиться на самому півдні Житомирщини на базі навчального центру сільськогосподарських дорадчих служб України. Створенню цього музею сприяло відвідання Житомирщини австрійськими і американськими вченими, яке входило до програми ХХХХІV Міжнародного Конгресу Апімондія, що проходив в Україні у вересні 2013 року.

Подібних аналогів не існує навіть в Австрії, яка тримає пальму першості по лікуванню енергетичним полем бджолиних сімей.

На фото видно, що в першому експонаті три бджолиних сім’ї, в другому – шість, а в третьому – одинадцять.

Усі експонати доповнені набором цілющих рослин.

Приділена увага і воді, яка теж має свою магію і може творити чудеса. Здавна вважається, що по відношенню до людини і всього живого вода володіє чудотворною магією.

Біля експонатів побудований канал с невеличким ставком з замкнутим водопостачанням.

Для надання воді цілющих властивостей в канал і ставок закладено по пів тонни Закарпатського природного цеоліту. Тож бджоли споживають не просту воду, а наповнену цілющими макро-, мікроелементами. Фонтани і водопади, якими облаштовані ставки, теж магічно впливають на людину.

Влітку 2017 і 2018 року музей сучасної бджолиної терапії відвідали вчені з Австрії, Америки, які були дуже вражені як грандіозністю цього проекту, так і значними позитивними результатами сеансів, які вони відчули на собі. Особливої честі ми удостоїлися відвідуванням нашого музею тібетським монахом Варавою. На сьогоднішній день це єдина в світі відома людина, яка може інтуїтивно без додаткових приладів визначати місця на землі з високим рівнем позитивної енергетики. Я не виключаю, що люди з такими можливостями є серед шаманів, але мені таких людей не довелося зустріти ніде, не дивлячись на те, що питанням лікування на вуликах я займаюся вже 44 роки. Не зустрічали таких людей і представники з Німеччини, Австрії, Америки і Канади з якими я плідно співпрацював. Окрім правильного вибору місця ми познали від Варави і про силу слова та в чому секрет змови хвороби.

Поєднання енергетики Землі-матінки, бджіл, рослинного світу, води і слова може творити чудеса. Суттєвий позитивний вплив є і від аромотерапії бджолиних сімей.

В цьому ми переконалися при численних наших випробуваннях. При цих випробуваннях ми безкоштовно приймали усіх бажаючих. Відмови не зазнала ні одна людина. Більше того, ми пропонували приїжджати до нас зі своїми знайомими лікарями, щоб вони підтвердили позитивні результати сеансів. Найкращі результати ми отримали при онкологічних захворюваннях, серцево-судинних, потенції, цукровому діабеті, грижах, депресії. Чудові результати були і по іншим захворюванням. Найбільше нас цікавило укріплення або відновлення імунної системи та сприяння довголіттю людини.

Тут ви зможете замовити імунноенергетичний мед TVV і «Допінговий» енергетичний мед TVV спорт. Ці меди виготовляються тільки під замовлення.

Людина смертна, ми не маємо еліксиру безсмертя, але ми вже маємо чудову розробку по сприянню довголіттю людини. Роботи в цьому напрямі продовжуються. На майбутнє ми склали ще більш грандіозні плани, ніж ті, що були визначені на початку. В червні 2019 року діючі експонати будуть доповнені фітопарокамерою, проходження якої ще більше покращить результативність оздоровчих процесів при дуже складних захворюваннях.

В перспективі всі оздоровчі процеси будуть доповнені спостереженням за сузір’ями через телескоп.

Тобто, до всіх процесів оздоровлення ми підходимо комплексно.

Зараз випробувальний термін оздоровлення людини завершений і починаючи з 2019 року музей сучасної апітерапії може подивитись будь-яка людина, тобто він буде виконувати своє основне призначення.

Щодо прийняття практичних сеансів, то вони будуть доступні для спонсорів, які потребують оздоровлення і зацікавлені в його подальшому розвитку. Це можуть бути:

- будівельні матеріли для створення наступного павільйону;

- 3-х річні туєві дерева і кущі з закритою кореневої системою;

- одно і 2-х річні саджанці павловнія різних сортів;

- прилад для вимірювання інфразвуку від 1-го до 19 грц;

- очисні роботи від мулу невеличкої природної водойми, яка є парковій зоні музею за допомогою міні-земснаряда або екскаватора;

- покращення дорожнього покриття при заїзді до музею;

- виготовлення вуликів для наступного павільйону;

- камери зовнішнього спостереження;

- телескоп (підзорна труба) для спостереження за сузір’ями тощо.

Це зроблено для того, щоб прискорити завершення цього грандіозного і унікального проекту по створенню першого в світі музею сучасної апітерапії (бджолиної терапії). Ми будемо раді будь якій допомозі. Перед придбанням будь-яких товарів для музею сучасної бджолиної терапії обов’язково погоджуйте це за телефоном 067-656-59-39.

Це не паперовий проект типу «лікарні майбутнього», а реальна уже діюча комплексна споруда, яка потребує подальшого розвитку. Подібного ви не знайдете не тільки в Україні, а і за її межами. В цьому не складно переконатися на власні очі та на своєму організмі.

Створення першого в світі музею сучасної бджолиної терапії впише в історію України ще одну славну сторінку та зробить її відомою на весь світ.

При собі мати:

- простині-2 шт. на людину;

- велике і мале махрове полотенце;

- плед (в прохолодну погоду).

Докладніше про різні нюанси бджолиної терапії ви можете ознайомитись на нашому сайті www.auv.com.ua в розділі публікацій «Бджільництво» і «Наше здоров’я».

З повагою.

Володимир Тарасюк, директор навчального центру с/г дорадчих служб України.

Телефон для довідок: 067-656-59-39, 097-233-91-32.