Заходи захисту полуниці від шкідників

Інформація оновлена 21.02.2016. 

Полуницю споживають переважно у свіжому вигляді. Тому вибір препаратів хімічного захисту, регламент їх використання мають бути досить суворими і обмеженими. Якщо ж ви хочете отримати органічну, екологічно чисту продукцію, то маєте відмовитись як від препаратів хімічного захисту, так і від мінеральних добрив.

Вирощувати полуницю на одному полі можна не більше чотирьох років, при цьому обов'язково треба використовувати здоровий садивний матеріал. Рослинні рештки і відмерлі листки культури треба спалювати. Високий рівень агротехніки забезпечує оптимальний ріст і плодоношення суниці. Отож обов'язково треба проводити міжрядні обробітки і розпушування, а після збирання врожаю скошувати листя.

 

Полуницю пошкоджує понад 160 видів шкідників. Найбільш шкодочинними серед них є хрущі, личинки коваликів — дротяники, вовчок (медведка, капустянка), довгоносики, кліщі, нематоди, слимаки.

Полунична стеблова нематода в Україні трапляється повсюдно, але більшою шкідливістю відзначається в Криму і Степу. Інтенсивно розмножується і пошкоджує рослину у першій половині літа.

З повним текстом рекомендацій цієї статті ви можете ознайомитись на диску, який можна замовити за тел.: 097-233-91-32, 067-656-59-39,

095-548-05-28, 095-548-06-87

У нас ви можете придбати найкращий посадковий матеріал полуниці (суниці), малини, ожини, смородини тощо . Ми завжди готові прийти на допомогу нашим передплатникам.

Також можна замовити журнали за попередні роки  та диски по агротехнології вирощування органічної, екологічно чистої картоплі без отрутохімікатів, полуниці, грецького горіха і фундука, облаштування присадибних ставків, все про коі, раків та їх вирощування в присадибних і промислових ставках. Такої докладної інформації Ви ніде не почерпнете. 

Довідки за тел.. 067-656-59-39.

E-mailЦя електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.