Шкідники і збудники хвороб фундукового саду
Інформація оновлена 21.02.2016.
Фундук як і інші плодові дерева хоч і в меншій мірі, але теж пошкоджуються шкідниками і хворобами. Найкращий варіант, коли профілактичні способи захисту ґрунтуються на використанні стійких сортів як одному з найбільш екологічних й економічно доцільних заходів. Зменшення забур'яненості саду, сприяє кращому розвитку рослин і підвищенню їх стійкості; аерація ґрунту, що супроводжує його рихлення, змінює мікроклімат у саду, завдяки чому зменшується щільність популяцій багатьох шкідників і гальмується розвиток збудників хвороб. Фундуковий сад потребує 5 - 6-ти разового скошування бур’янів за сезон. Для скошування рослинності найкраще застосовувати мотокоси, які не тільки скошують, а і мульчують рослини та рівномірно розкидають покоси по ділянці. Скошену траву залишайте на ділянці. За 2-3 тижні ґрунтова біота переробить залишки бур’янів на гумус, що сприятиме підживленню кущів. На ринку України реалізується безліч моделей мотокос і газонокосарок.
Що для вас краще і де придбати, Ви можете отримати консультації
за тел. 067-656-59-39.
Повний текст цієї статті входить до одного із підрозділів наведених нижче…
Володимир Тарасюк
Отримати додаткові консультації та замовити саджанці найперспективніших стійких сортів фундука, які здатні переносити суворі зими на усіх теренах України можна
за тел. 067-656-59-39, 097-233-91-32,
095-548-05-28, 095-548-06-87.
Уважно ознайомтесь з інформацією, що наведена нижче - це принесе Вам користь та допоможе уникнути фальсифікату як по якості саджанців, так і по технології вирощування фундука..
В рамках Міжнародної спеціалізованої виставки плодоовочевої індустрії в Україні та СНД «FRESH BUSINESS EXPO -2015» на стенді «АГРОСВІТ УКРАЇНИ» проводився семінар та надавалися консультації по закладанню фундукових садів.
Тема: Сучасна інтенсивна технологія вирощування фундука
(все від «А» до «Я»).
План семінару:
1. Фундукові сади мають чудову перспективу в Україні на найближчі 50 років.
2. Уникнення фальсифікату при виборі саджанців фундука (інформація надається вперше в Україні).
3. Селекції та сорти фундука, які можуть успішно плодоносити на теренах України.
4. Вимоги до ґрунту, тепла, освітлення і вологи.
5. Посадка саджанців фундука. Перевага літніх посадок.
6. Подолання стресу та забезпечення 99-100% приживлюваності при висаджуванні саджанців (інформація надається вперше в Україні).
7. Застосування Закарпатського природного цеоліту, гідрогелю з гуматами й бентонітом сприяє родючості ґрунтів та заощадженню води при поливах.
8. Використання органічних добрив для збільшення рентабельності фундукових садів та отримання статусу органічна продукція (інформація надається вперше в Україні). Високоефективне рідке органічне добриво «Ріверм» - найкращий помічник для садоводів, овочеводів і рослинників.
9. Догляд за фундуковим садом, обрізка, формування крони, уникнення фальсифікату серед садових замазок, який складає 99,6% (інформація надається вперше в Україні).
10. Малозатратна технологія обробітку ґрунту в міжряддях, яка суттєво покращує родючість ґрунтів з застосуванням активного ротора (інформація надається вперше в Україні).
11. Прискорення плодоношення фундукових садів (інформація надається вперше в Україні).
12. Шкідники і хвороби та боротьба з ними.
13. Захист горіхових садів від вимерзання в зимовий період та покращення їх зимостійкості (інформація надається вперше в Україні).
14. Фундук на медвежому горіхові.
15. Де придбати найперспективніші саджанці фундука за оптимальними (найнижчими) цінами?
Семінар проводився в ході виставки «FRESH BUSINESS EXPO -2015». Доповідач: Тарасюк Володимир Володимирович, експерт-дорадник Національної асоціації сільськогосподарських дорадчих служб України.
Диск з цією інформацією (в повному обсязі) можна замовити за тел.:
097-233-91-32, 067-656-59-39,
095-548-05-28, 095-548-06-87.
Скачування диску через файл обмінник займає 2 хвилини.
Якщо Вам після ознайомлення з наданою інформацією буде щось незрозуміло чи викликатиме сумнів, то зателефонуйте за вище зазначеними телефонами і Ви отримаєте консультацію від Національної асоціації сільськогосподарських дорадчих служб України. Ми завжди готові Вам допомогти.
При відвідуванні будь-яких семінарів бажано володіти цією інформацією, щоб задавати не абстрактні, а складні запитання, які принесуть Вам користь і допоможуть уникнути лохотрону.
На абстрактні запитання - абстрактна відповідь: ні Вам користі, ні нам наснаги.