Можна отримати гарні врожаї наперекір усім нашим негараздам!!!

 Інформація оновлена 21.02.2017.

Можна отримати гарні врожаї наперекір усім нашим негараздам!!!

 

Так сталося, що за всі роки незалежності України в 2015-2017 роках сільгоспвиробники зіткнулися з найбільшими труднощами.

Все це відбулося завдяки недолугій політиці Національного банку, Верховної Ради України та дилетантським і безвідповідальним діям нашого Уряду.

Всі мої прогнози, що були обнародувані мною в Інтернеті, на лекціях і семінарах ще в січні 2014 року, на жаль, збулися.

Арсеній Яценюк і Володимир Гройсман говорять, що їх спадкоємці зможуть скористатися успіхами економічних реформ, які вони провели. А цей уряд будуть лаяти, тому що населення й бізнес не розуміють суті цих реформ.

Саме так говорили про уряд Віктора Ющенко та інших стверджує Президент Українського аналітичного центру Олександр Охрименко.

«…Ці реформатори розвалили стару систему економіки країни й тим самим створили умови для створення нової економічної моделі. Опоненти такого шляху приводять у приклад Ден Сяопіна, який нічого не ламав і створив нову економічну модель Китаю еволюційним шляхом, без краху й хаосу.

Що ж краще: усе знищити й побудувати нове, або будувати нічого не знищуючи? Однозначної відповіді немає. Але при цьому слід пам'ятати, що знищення буває різним. Одна справа - забрати недоліки старої економічної моделі, і зовсім інше - знищити все саме потрібне.

Уряд Яценюка радикально знищив українську економіку й тим самим, як говорить прем'єр, залишив новому уряду майданчик для економічного росту. Розібратися, що це за майданчик вийшов і яке економічне чудо чекає майбутнє покоління українців, можна по пунктах.

1. Обвал національної валюти. Потрібно буде вертатися до контрольованого курсу гривні, тому що практика показала, що гнучкий курс, або точніше базарний курс гривні, - це хаос і проблеми. Припинення базарного курсу гривні й повернення до фіксованого курсу буде сприйматися як економічний прорив.

2. Інфляція. Торік офіційна інфляція була на рівні майже 25%. В 2017-му вона буде близько 40%. У цій ситуації наступний уряд, добившись росту цін менше ніж на 20%, буде вважатися національним героєм.

3. Промисловість України розвалена завдяки так званим "реформам". За підсумками 2014-го падіння промислового виробництва було 10%, а за підсумками січня 2015-го - більше 21%. Падіння економіки прискорюється, і майбутньому уряду дістануться руїни. У цій ситуації відновлення роботи хоча б одного великого підприємства вже буде сприйматися як величезний прорив.

4. Вітчизняне сільське господарство показало за підсумками 2014-го ріст 2,8%, але вже за підсумками січня 2015-го спостерігалося падіння. А нові податки, ріст вартості енергоресурсів і мінеральних добрив при відсутності кредитування не радує аграріїв. Проте майбутній уряд буде більше сподіватися на сільськогосподарське виробництво, адже Україна перетвориться в аграрну країну, яка годує світ зерном і соняшниковим маслом.

5. Ріст тарифів ЖКГ – це найголовніша реформа нинішнього уряду. Уважається, що це змусить українців більше працювати й краще заощаджувати. Українців навчать жити ощадливо, як європейці, платити комуналку за європейськими цінами, але одержувати зарплату як жителі країн Африки. Це випробування загартує наших співгромадян у боротьбі за виживання. І майбутньому уряду досить буде підняти зарплату на 5 відсотків - і всі будуть щасливі!»

Вперше за 23 роки серед кримінальних злочинів поширилися випадки крадіжок продуктів з відкритими грабежами серед білого дня. Дехто стверджує, що Україні загрожують голодні бунти. Лунають заклики до повалення нинішнього владного режиму, який веде антинародну політику. Кожен місяць бездарного правління Яценюка відкидає економіку України майже на рік. Тому не випадково почастішали призиви до всенародного суду над представниками нинішньої влади.

Дійсно, ті, хто стверджують подібне, мають рацію. Мені як і всім Вам прикро спостерігати за безглуздими діями представників законодавчої і виконавчої влади. Інколи мені і самому хочеться взяти в руки міцну, гарно відмочену лозину, щоб висікти їх всенародно на Майдані Незалежності по м’якому місці і гнати їх подалі з теренів України: когось до Ізраїлю (на Батьківщину), когось до Росії, а когось аж до Африки, щоб не скоро повернулися.

Але саме цього чекають від нас у Кремлі.

Якщо базуватися на логічних розрахунках, то нова революція призведе до втрати нашої державності. Завдяки популізму керівництва партії «Свобода» та «Правого сектору» ми вже втратили чималу частину України і тисячі людських життів. І це ще не кінець…

Тож давайте будемо керуватися розумом, а не емоціями.

«Припираючи» представників нашої влади до стінки, їх можна і потрібно заставити працювати на користь народу, а не власних гаманців. Я вдячний усім своїм колегам журналістам, які послідовно, крок за кроком тиснуть на владу з усіх сторін, заставляючи її відміняти дилетантські рішення. Думаю, що саме таким шляхом можна заставити Президента України відправити у відставку дилетантський Уряд на чолі з Яценюком.

Та давайте відійдемо від політики і розглянемо насущні проблеми аграріїв.

Вперше за останні 15 років у мене для Вас не «чорний» прогноз, а позитивний.

Не дивлячись на складну ситуацію, що спровокована нашим Урядом, голодних бунтів не буде. Більше того, українські аграрії зроблять прорив на шляху вирощування органічної продукції.

Як говорить народна мудрість: «Немає худа без добра, а добра без худа». Протягом усього існування журналу «Агросвіт України» ми переконували людей відмовитися від застосування традиційних мінеральних добрив і отрутохімікатів. Та на практиці начало органічного руху в Україні розпочалося тільки на початку 2013 року, про що повідомлялось в журналі «Агросвіт України» № 1/2013.

У зв’язку з подорожчанням мінеральних добрив і засобів захисту рослин багато фермерів і агрофірм звернулося до редакції з проханням надати інформацію про те, чим можна їх замінити, щоб отримати сталі врожаї.

Застосування порівняно недорогих вітчизняних добрив і препаратів таких як: рідке органічне добриво «Ріверм», біохелатні добрива, Добрий господар та препаратів Гуапсин, Трихофіт, Сезар і Валміцин сприятиме отриманню як високих врожаїв, так і органічної, екологічно чистої продукції. Саме таку продукцію, при отриманні сертифікату «Органічної» можна сміло експортувати до європейських країн.

Пам’ятаймо, що панацеї не існує і тільки комплексне застосування вище названих добрив і препаратів забезпечить Вам високі врожаї. Незалежно від того, комплекс яких добрив і препаратів ми застосуємо, як стверджують багаторічні дослідження, що проводилися в екстремальних умовах Херсонщини і Одещини, обов’язковим є застосування рідкого органічного добрива«Ріверм».

 

Високоефективне, рідке, органічне добриво «Ріверм»

 

Багато аграріїв цікавиться: а як і за яким принципом працює «Ріверм»?

Щоб глибоко зрозуміти принцип роботи «Ріверму» доведеться Вам згадати деякі шкільні і інститутські ази.

 

«Ріверм» є рідким, суспендованим, екологічно безпечним, органічним добривом нового покоління.

Технологія виробництва «Ріверму» полягає в тому, що витяг живильних і біологічно активних речовин з біогумусу здійснюється за допомогою гідромеханічної диспергації. Диспергірований біогумус змішується з водою в спеціальній гідродифузійній установці. Відомо, що молекула води, будучи електронейтральною, все ж таки, має два полюси, тобто являє собою - диполь. Завдяки цьому молекули води здатні утворювати з'єднання із зарядженими частками диспергірованого біогумусу різному ступеня складності. Тому для добрива «Ріверм» важливим є не стільки біохімічний склад, скільки його структура, як цілісна самоорганізована система, що забезпечує природню біологічну активність добрива. Структурна впорядкованість «Ріверму» забезпечує збереження у ньому мікроорганізмів і таких продуктів їх життєдіяльності, як ферменти й ростові речовини. Корисні мікробіоценози прискорюють трансформацію з'єднань азоту в ґрунті (оптимізують гумусний стан ґрунту), активізують процеси розкладання целюлози на біологічно активні речовини, сприяють фіксації азоту, перекладу органічних сполук фосфору в мінеральні засвоювані форми й продукують ряд біологічно активних речовин (вітаміни, амінокислоти, ауксини) сприяючих росту й розвитку рослин. Багаторазові експерименти й дослідження агрохімічних і фізичних властивостей «Ріверму» показали, що його не слід сприймати однозначно, як добриво в традиційному розумінні цього терміна. Функціональний діапазон «Ріверму» набагато ширше.

Приблизно, через 20 хвилин після обприскування, робочий розчин «Ріверму» проникає в клітини рослини й досягає кореневої системи, забезпечуючи іонний обмін із ґрунтом. Завдяки цьому, рослина здатна витягати із ґрунту навіть зв'язану (мертву) воду. Іонний зв'язок між волосками коріння і листовою поверхнею зв'язує молекули води й не дозволяє їм випаровуватися. Це забезпечує стійкість рослин до посухи й заморозку.

Будучи розчином, по суті, з біофізичними властивостями «Ріверм» підвищує гідрофільність протоплазми й збільшує її водоутримуючу здатність, виявляючи позитивний вплив на синтез білків, крохмалю, жирів, вуглеводів. Дія «Ріверму» зв’язана із процесами переносу електронів з одного каталітично активного білка на іншій, що потрібно розглядати, як основний результат окисновідновлювальних процесів у клітині. Це обумовлює біологічний ритм життєдіяльності клітини й забезпечує здатність рослини до чіткої періодичності фізико-хімічних процесів.

Для здійснення всіх процесів життєдіяльності в клітину повинні надходити вода й живильні речовини. Чим швидше живильні речовини включаються в обмін речовин, тим інтенсивніше відбувається їхнє споживання рослиною, що забезпечує нормальний ріст і розвиток.

У звичайних розчинах розчинена речовина рівномірно розподілена у вигляді окремих молекул. Чим вище концентрація даної речовини, тим вище її активність, а значить і хімічний потенціал. Однак мембрани живих клітин здатні транспортувати лише певні молекули речовин, проявляючи вибірковість, яка залежить від природи мембрани. Крім того, розміри молекул більше розмірів іонів і тому їх транспортування через мембрану, завжди сутужніше й повільніше.

Усі взаємодії рослин з водою мають не біохімічний,а біофізичний характер, а можливо й фізико-хімічний.

«Ріверм» - речовина з електровалентним (іонним) зв’язком, що складається з позитивно й негативно заряджених іонів, зв'язаних між собою силами електростатичного притягування. Концентрація мікроелементів у ньому не перевищує 1,5% від загального обсягу, що відповідає євростандарту. Крім того, диспергірований біогумус виконує функцію носія іонів. Внаслідок різниці електричних потенціалів, які виникають по різні сторони мембрани, через неї швидше проходять у клітину катіони або аніони й швидко включаються в метаболізм у цитоплазмі. Надлишок їх дифундує у вакуолю. Завдяки цьому, не буває рівноваги між складом іонів у зовнішньому розчині і їх наявністю в клітинному соку. Це забезпечує нормальне функціонування всіх частин рослини, і, що дуже важливо, розвантаження флоеми. При цьому «Ріверм» виконує не тільки функцію харчування рослин, а і є засобом виведення з них токсинів і інших продуктів їх життєдіяльності, що є дуже важливим моментом для отримання органічної продукції.

У вакуолях клітин утримується розчини солей, цукру, органічні й амінокислоти, тому вони постійно поглинають воду, створюючи тургорний тиск. Тому робочий розчин «Ріверму» наближається до активності чистої води. Якщо розчин буде мати більшу концентрацію чим клітина, то вода із клітини буде переходити в розчин. Тому, застосування хімічних розчинів, молекули яких не містять іонів, залежить від градієнта концентрації. Реальний потік молекул таких розчинів завжди здійснюється від джерела, де їх концентрація вище, у ті ділянки, де концентрація нижче. При цьому, чим вище концентрація, тим вище активність розчину, а отже й осмотичний тиск. При застосуванні таких розчинів, клітина, як би насильно заповнюється речовинами, відновлюючи рівновагу між собою й розчином. Вода перестає надходити в клітину, знижується активність фотосинтезу. Якщо невірно визначений вегетаційний період рослини, може відбутися відтік води із клітини до розчину. У цьому і є відмінність між біохімічними й біофізичними розчинами, до яких відноситься «Ріверм».

Приготування робочого розчину «Ріверму» залежить від фізико-хімічних властивостей води, у якій він розбавляється. При цьому визначається не кількість добрива на одиницю площі, а його процентне співвідношення до кількості води в якій він розчиняється. Різна по складу вода, може прийняти на молекулярну решітку певну кількість «Ріверму» (від 1% до 5%). Норми витрати «Ріверму» залежать також від виду рослин і їх вегетаційних періодів.

Будучи слаболужним розчином «Ріверм» має гарні фунгіцидні властивості, захищаючи рослини від сірої прикореневої гнилизни, борошнистої роси й інших грибкових захворювань.

«Ріверм» добре поєднується із засобами захисту рослин, при цьому їх кількість на одиницю площі зменшується, а ефективність збільшується.

Найважливішою властивістю «Ріверму» є насичення його азото- й фосфобактерами, які фіксують атмосферний азот і демінералізують важкі й засолені ґрунти, збільшуючи тим самим їхню родючість.

На сьогоднішній день «Ріверм» зарекомендував себе з позитивної сторони не тільки в Україні, а і у таких країнах, як Пакистан, Туреччина, Польща, Казахстан й ін. За екологічно безпечними препаратами природнього походження - майбутнє сільгоспвиробництва.

 

Підготував Володимир Тарасюк,

експерт дорадник Національної асоціації с/г дорадчих служб України

 

Отримати додаткову інформацію та замовити у виробника рідке органічне добриво «Ріверм», Добрий господар, біохелатні добрива, Гуапсин, Трихофіт, Сезар і Валміцин можна за тел.:

097-233-91-32, 067-656-59-39, 095-548-05-28.

Усі замовлення з 10 літрів.

Доставка по всій Україні.