Останнім часом в Україні багато бджолярів створюють різноманітні макети або будиночки для лікування на вуликах та на жаль, в абсолютній більшості випадків позитивних результатів не мають, а якщо і мають, то незначні.
Нас дуже часто запитують: - В чому секрет фантастичної результативності оздоровлення від спання на вуликах в нашому центрі, який має назву Рогачівський музей сучасної апітерапії. Чому музей? Тому що тут можна не тільки оздоровитись, а і побачите те, чого не знайдеш в будь-якій країні світу та повчитись дечому.
Шановні бджолярі, ваша помилка криється в тому, що ви робите ставку тільки на енергетику бджіл, а в Рогачівському центрі робиться ставка на силу слова, енергетику бджіл і землі, рослинний світ і воду та на дуже низький оточуючий радіоактивний фон. Тільки при поєднанні усіх цих складових можна досягти фантастичного результату оздоровлення. Так наприклад: рівень потужностей поглиненої в повітрі дози гамма-випромінювання на території Житомирської обл. коливається від 10 до 17 мкР/год, а ми знизили його до 0,7 мкР/год при допустимій 0,8 мкР/год. Дуже важливу роль відіграє вибране місце, тому що земля в більшості випадків виділяє негативну енергетику, що може призвести не до лікування, а навпаки – до погіршання стану здоров’я. В цьому плані наш комплекс знаходиться в ідеальному місці – це місце, де тисячі років тому відбувалось богослужіння слов’янських племен. Також варто враховувати, що бджолині сім’ї рідко виділяють необхідну енергетику, але нам удалося в декілька разів розширити цей діапазон і навіть управляти ним. Значну роль в оздоровленні відіграють вода і оточуючі рослини.
В оздоровленні ми надавали перевагу лікарям і вченим, що сприяло досягненню гарного результату. І цю тенденцію ми будемо продовжувати і в подальшому. Бо саме колективний розум фахівців може сприяти досягненню ще більших горизонтів.
В результаті досліджень встановлено, що ставити оздоровлення на потік, як це робиться кругом, не принесе користі. Тут теж є свої нюанси. Сила бджіл не безмежна. Тож не все так просто як декому здається. Це рутинна справа, яка потребує фахового підходу.
Бажаю щоб всі Ви були здорові і хай біда обходить Вас стороною.
З повагою.
Володимир Тарасюк, експерт дорадник,
директор Навчального центру сільськогосподарських дорадчих служб України,
засновник Музею сучасної бджоло терапії
067-656-59-39