Ідеї про те як покращити оздоровчу дію бджолиного поля на людину вітає в Навчальному центрі сільськогосподарських дорадчих служб України постійно. Для тих хто не знає нагадаю, що саме на базі цього центру створений перший в світі Музей сучасної апітерапії наЖитомирщині.
За останні роки нам вдалося досягти чимало успіхів: так ми отримали імунний мед, який немає рівних серед всіх медів України (цей мед бджоли перероблють по три-чотири рази); при виборі місця для бджолиних оздоровчих будиночків ми враховуємо позитивний вплив землі. Тож не випадково Музей сучасної бджолотерапії розташований на місці старослов’янського язичного капища (місця поклоніння старослов’янським богам). Нам також вдалося посилити дію бджолиного поля і за рахунок використання рослинного світу та води.
В 2019 році наші бджолині оздоровчі будиночки були доповнені фітопарокамерою, яка виконує три функції, - оздоровлення тіла людини, фітоінгаляція дихальних шляхів і розкриття пор перед проходженням оздоровчої процедури на вуликах.
Науковці часто повторюють, що майже всі геніальні рішення прості і лежать на поверхні, варто бути уважнішим і мати терпіння. Тож розглядаючи пророщене насіння пшениці виникла ідея про створення бджолобіокоректора. Все доволі просто: при пророщенні зерен пшениці спеціальним розчином їм задається оздоровча пам’ять (при замочуванні на 3 години і на другий та третій день при зволоженні зерен, які вже знаходяться на вуликах. При проростанні ростків до 2-3 мм наш бджолобіокоректор готовий до роботи.
Давайте розглянемо принцип роботи нашого бджолобіокоректора.
Все що нас оточує, в тому числі і земля та бджоли, виділяють енергетику, тільки с тою різницею, що вона може бути позитивною або навпаки негативною. І коли ми на вуликах будемо пророщувати насіння пшениці, то тут дуже важливо, щоб зернам була закладена оздоровча пам’ять.
При проходженні бджолиного електромагнітного поля через пророщені зерна їх оздоровча пам’ять буде трансформуватися на органи людини, яка лежить на вуликах, коректуючи кожен орган до частоти, яка створюється в здоровому стані.
І тут дуже важливо, щоб ні одне зернятко не було пошкоджено лежаком, на якому лежить людина.
Енергетика пророщеного зерна з оздоровленою пам’яттю позитивно впливає не тільки на людину, а і на бджолосім’ї, стабілізуючи їх роботу. Тому його варто прибирати з вуликів не зразу після завершення процедури, а через дві - три доби.
Небажано використовувати одне і те саме насіння для різних людей, тому що на пророщеному насінні буде залишатися пам'ять хвороб попередньої людини.
Витрати зерна на одну процедуру – 5 кг.
Дослідження завершені в жовтні 2019 року. Тож починаючи з 2020 року оздоровлення на пророщеному насінні буде застосовуватися дуже часто.
Варто також зауважити, що найскладнішим питанням в цьому проекті було створення препарату, який повинен формувати оздоровчу пам’ять у пророщених зернах. Як скоро цей препарат надійде в продаж я не знаю. Так вже склалося, що між винаходом і продажем існує прірва, яка може розділяти час на десятиріччя.
Та як би там не було, а найприємніше те, що бджолобіокоректор в Музеї сучасної апітерапії, що розташований в Ружинському районі, Житомирської області вже працює.
В 2020 році основна увага буде приділена парковій зоні Музею і спортивному майданчику.
На завершення хочу коротко зупинитися на оздоровчих можливостях наших бджолиних будиночків.
Майже кожен день до нас надходять телефонні дзвінки з проханням розповісти про можливості оздоровлення. Всі надіються на чудо. Дійсно, доволі часто ми спостерігаємо чудеса, але вони обмежені. При відсутності ноги чи руки регенерація не відбудеться і апендицит чи пахова грижа не зникне. А ось те що під силу імунній системі, то тут можуть бути подолані навіть такі складні захворювання як онкологічні. Або людині з цукровим діабетом чи з іншим складним захворюванням потрібна операція, а імунна система ослаблена, то в цьому випадку процедури на вуликах будуть дуже в нагоді.
Бажаю щоб всі Ви були здорові і хай біда обходить Вас стороною.
Володимир Тарасюк, експерт дорадник,
засновник Музею сучасної бджолотерапії
067-656-59-39