Купівля і продаж квартири та як захистися від шахраїв

Як при купівлі так і при продажі квартири дуже легко вскочити в халепу і залишитися ні з чим. Про те як уникнути неприємностей піде наша розмова.

Купівля квартири на первинному ринку. Про те як продають одну і ту саму квартиру трьом, а то і десяти людям Ви чули не раз по телебаченню, радіо, зі сторінок друкованих видань, з Інтернету та від Ваших знайомих, що постраждали від подібних афер.

А буває і таке, що з продажем квартири все добре, але і тут Вас можуть очікувати неприємності. Так наприклад: виявляється, що компанія забудовник не повністю оформила всі документи з виділенням землі під забудову чи ще що-не будь і Вам прийдеться сплачувати комунальні послуги як підприємницькій організації, тобто в 2 рази більше.

Я вже не кажу про те, що в якийсь момент забудовник може зникнути десь на Канари чи в Австралію і будівництво зупиниться на невизначений термін. Таких випадків в м. Києві та в інших містах України безліч.

Надійніше буде купувати квартиру на вторинному ринку, але і тут немало шахраїв. Є безліч прикладів, коли працюють «чорні» ріелтери і «чорні» нотаріуси Тож довіртеся тільки перевіреним фірмам з купівлі та продажу нерухомості. Якщо таких у Вас немає, то можете звернутися до «Дорадчої служби «Ревізор» за тел. 067-656-59-39 і ми Вам підкажемо фірму, яка пройшла у нас перевірку по купівлі та продажу квартир або здачі чи оренді житла (квартири) і підтвердила свою порядність двома десятками років.

Це стосується тільки м. Києва. По іншим містам України ми не виявили надійних фірм з продажу чи оренди нерухомості.

Чимало шахрайств і при продажі квартир. Наше законодавство побудоване таким чином, що створює безліч лазівок для «чорних» ріелтерів і «чорних» нотаріусів. В одну мить Ви можете залишитися без квартири і без грошей, а зустрічається і таке, коли безслідно зникають люди (власники квартир).

Тож як і при купівлі так при продажі квартири та будь-якої іншої нерухомості ризики однакові. Як при купівлі, так і при продажі дуже легко вскочити в халепу.

На завершення хочу сказати: будьте пильними, не довіряйтесь тим, що гарно «стелять», не вірте рекламам і Інтернету та не надійтесь, що Вас захистить наша доблесна поліція. Теперішня поліція сама потребує захисту.

Володимир Тарасюк, експерт дорадник

067-656-59-39