Команда Кличко допомогла в обкраданні киян, що робити…

Так сталося, що команда Кличко допомогла в обкраданні киян.

З травня 2018 року виконавцем послуг з постачання гарячої води та опалення замість ПАТ «Київенерго» стало КП «Київтеплоенерго».

КП «Київтеплоенерго» забезпечує столицю України теплом та гарячим водопостачанням. Підприємство здійснює ліцензійну діяльність з виробітку, транспортування та постачання теплової енергії мешканцям міста Києва. Теплова енергія транспортується з допомогою магістральних та розподільчих мереж, загальною протяжністю 2,7 тис. км у 2-х трубному обчисленні. Теплові мережі є майном територіальної громади міста Києва (комунальної власності). Діяльність КП «Київтеплоенерго» супроводжується та контролюється Департаментом житлово–комунальної інфраструктури (ДЖКІ) та КМДА.

До складу створеного мерією КП "Київтеплокомуненерго" перейшли дві ТЕЦ і інфраструктура. Але мільярдні борги компанії, за рішенням київської влади, повинен виплатити попередній власник. Однак борги, які накопичилися за кілька років, платити немає кому.

На той час борг "Київенерго" становив близько 5 млрд грн. Якщо подивитись як вівся неконтрольований зі сторони КМДА облік нарахувань комунальних послуг то не складно зрозуміти, що тут закралися і фейкові цифри, які погасила держава.

Та на цьому проблеми киян не закінчилися.

У столиці відбуваються справжні комунальні дива: у киян, що з надлишком платили за опалення, зникли переплати, а дехто хто був із боргами – тепер нічого не винен. Як по велінню чарівної палички раптом у платіжці рядка з переплатою не стало.

До нашої дорадчої служби звернулися кияни з проханням роз’яснити, що робити з оплатами, бо в комунальному підприємстві, що цьогоріч стало надавати тепло, рекомендують звертатися до попередників, а ті кажуть, що ні за що вже не відповідають.

Давайте розберемося звідки взялися переплати, якізникли в квитанціях станом на 01.11.2018 року?

По-перше, існує невелика кількість мешканців Києва, які сплачували комунальні платежі наперед, по звичці радянських часів. Тобто, щоб не платити щомісячно вони сплачували на рік вперед. В радянські часи це було дуже зручно і ні в кого навіть не виникав сумнів, що їх кинуть.

Друга частина киян – це люди, які живуть в такому світі, коли не знають, чи зможуть завтра заплатити ці кошти. Тому якщо є зайва копійчина, вони кладуть туди, де були впевнені, що не пропаде. Ось за опалення цілеспрямовано переплачували кожен місяць по кількасот гривень і цих переплат назбиралося майже на 8 тисяч гривень "Ці гроші просто зникли", - розводять руками кияни, які довірились владі.

Третя частина киян – це люди, які звикли сплачувати по виставленим рахункам в квитанціях. Саме цією категорією вирішили скористатися в «Київенерго». Для цього наприкінці опалювального сезону весни 2018 року в багатьох будинках Києва вони нарахували не по будинковим тепловим лічильникам, а по квартирній площі. Коли ця афера розкрилася, то в наступних квитанціях була вже указана чимала переплата (600-2000 грн.), а в деяких і більше.

Якби в КМДА були світлі голови, то при заміні ПАТ «Київенерго» на КП «Київтеплоенерго» все це мало бути врахованим. Тут немає нічого складного навіть для людини з восьмирічною освітою. Та мабуть пан Кличко по звичці повідбивав своїм підлеглим усі мізки і вони ведуть себе як немовлята, хоч памперси натягуй.

А можливий і інший варіант – це звичайний зговір працівників КМДА з ПАТ «Київенерго» по деребаненню киян.

Як же не втратити переплату за гарячу воду та тепло?

З метою повернення надміру сплачених коштів з рахунку ПАТ «Київенерго» споживачі можуть звернутися до районного сервісного центру Концерну. З собою треба прихопити наступні документи: копію та оригінал паспорту, ідентифікаційного коду, копію про оплату відповідної послуги та банківські реквізити, на які проводитиметься повернення коштів з печаткою банку. До речі, довідка про банківські реквізити в «Приватбанку» коштує 100 грн.

Тож спочатку Вам необхідно знайти сервісний центр, а потім декілька днів вистояти в черзі і якщо повезе, то колись отримаєте кошти.

Я розумію, що ця порада далеко не всіх влаштує, бо суттєво вкоротить Вам життя і більшість вже в котрий раз при цій владі шоколадного Порошенка, Гройсмана, Яценюка, комедіанта Парубія і боксера Кличко махне рукою на чергове обкрадання.

Це влада шахраїв і тут дивуватися нічому. Їм мало введення необґрунтованих тарифів, вони ще й тупо сприяють обкраданню населення України.

Чергове обкрадання населення це дві платіжки за оплату спожитої електроенергії.

Докладніше про це можна прочитати на нашому сайті в статті «Безславний кінець шоколадного царя Порохна» в розділі публікацій «Усміхнись (жарти)» http://www.auv.com.ua/37-sectionchief/usmihnys/305-%D0%B3%D1%83%D0%BC%D0%BE%D1%80-%D0%B2%D1%96%D0%B4-%D0%B2%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B4%D0%B8%D0%BC%D0%B8%D1%80%D0%B0-%D1%82%D0%B0%D1%80%D0%B0%D1%81%D1%8E%D0%BA%D0%B0

Можливо хоч ця стаття про безславний кінець шоколадного царя Порохна звеселить Вашу душу, а усмішка наперекір цим антихристам сприяє продовженню тривалості Вашого життя.

Володимир Тарасюк, експерт дорадник

067-656-59-39