Хто захищає організаторів революції гідності

Щоб відповісти на це питання потрібно зрозуміти, що відбулося в 2014 році: революція чи державний переворот.

Революція  — докорінний переворот в соціально-економічному й політичному житті суспільства, спосіб переходу від одного якісного устрою суспільства до іншого, який забезпечує його поступальний розвиток, зміна віджилого суспільного ладу на новий, прогресивніший.

Тож немає ніяких сумнівів зачаток революції в Україні був. Дійсно українці хотіли докорінного перевороту в соціальному й політичному суспільстві, але це було непотрібно самим організаторам революції. Їх більше цікавив докорінний переворот в олігархічній зміні сфер впливу на економіку та захоплення влади. Заради своїх інтересів вони, підігруючи Путіну, з легкістю пожертвували Кримом та нічого не зробили по недопущенню розв’язання військового конфлікту на Сході України. Я думаю, що всі пам’ятають як протягом 3-х днів по центру Донецьку гасав танк, а влада бездіяла, бо в цей час їх більше цікавив поділ портфелів.

Тож як назвати події 2014 року: революцією чи державним переворотом – це риторичне питання і кожна людина може сприймати це по своєму.

Те, що це швидко викриється чудово розуміли політичні лідери новоспеченої влади. Тому вони попіклувалися про створення прошарку серед населення України, який буде їх захищати. Це не ті герої, що проливали кров, а ті що чудово нажилися на цих подіях. Тож не випадково говорять, що революцію замислюють романтики, створюють герої, а її плодами користуються негідники. Так було раніше, так є зараз і так буде завжди.

В цілому цей прошарок захисників Порошенка, Яценюка та інших організаторів революції складає біля 8-10%. Це невелика кількість людей, але вони організовані і їм є що втрачати. Тому вони будуть вірними опричниками своїх господарів.

Дехто може подумати, що я вигороджую «зелених». Ні в якому разі. Я не бачу великої різниці поміж ними. Але я звик називати чорним чорне, а білим біле. Мені подобається коли будуються дороги в Україні, нарощується озброєння збройних сил України, коли в тривожний період Президент намагається зберегти спокій серед населення і мені не вподоби, коли в цей самий період Порошенко через свої канали телебачення намагається зробити все навпаки та звернути на себе увагу. Я можу назвати багато позитивних моментів в роботі Зеленського, але мені не до вподоби, коли він відстоює інтереси олігархів, а не простого люду.

Що стосується Порошенко, то його і все його сімейство знаю більше ніж чверть століття. Бачив я його і зі сльозами на очах, коли Прем’єром Ющенко призначив Юлю, а не його. Щоб перерахувати усе негарне, що він сотворив в Україні, то це зайняло б декілька томів. Двома словами можу сказати так, що це дуже хитра і жадібна людина. На мою думку він не заслуговує, щоб багато говорити про нього.

Володимир Тарасюк

067-656-59-39