Планомірне знищення населення України

Доволі часто в програмах телепередач і в інших ЗМІ говориться про знищення людей в «совковій» країні.

Недавно мене запитали: - А чим відрізняється від «совка» наше сьогодення починаючи з так званої «революції гідності»?

Дійсно, із-за бездарного командування нашого Верховного в 2014 році загинули тисячі українців. Щоб якось прикрити цей факт понад 80% людей отримали статус учасників АТО не побачивши ворога в очі. Хто сумнівається в цьому нехай загляне в статистику: там значаться 700 прокурорських працівників, а це 2 повнокровних батальйони. А про депутатів різного рівня та чиновників і говорити нічого.

Та це далеко не все. Порошенківські медичні реформи відкрили шлях для планомірного знищення населення України. Судіть самі. Як сімейний лікар може обслуговувати 2000 чоловік? Або яким чином можна обстежити хворого за 15 хвилин, із яких майже 10 хвилин потрібно витратити на документальне оформлення на комп’ютері. А ще потрібно виписати хворому ліки та дати направлення до інших лікарів. Тож запис до сімейного лікаря може тривати декілька тижнів.

Та і це не все. При поганому Януковичу в аптеках існувало обмеження на націнку ліків, а починаючи з 2014 року в ціновій політиці фармацевтії розпочався повний «беспрєдєл». Зустрічаються аптечні націнки на 100, 200 і 300%. Наприклад: медичні маски коштували 70 коп., а з початком пандемії на коронавірус - від 5 до 15 грн. Подібне відбувалося і відбувається із самими затребуваними лікарськими препаратами. Це не торгівля ліками, а чиста спекуляція. Тому не дивно, що бідний пересічний українець витрачає на ліки в 2-3 рази більше ніж заможній німець.

Та найстрашніше те, що починаючи з 2014 року в аптечній мережі суттєво збільшився фальсифікат ліків. Недавно в статті «Аптечна мережа ТОВ «Анела» витирає ноги об закони України», яка надрукована на сайті www.auv.com.ua , я наводив приклад, що в окремих аптеках реалізується до 55% фальсифікованих ліків (пустушок) і до 80% фальсифікованих медичних приладів. До речі, по медичним приладам інколи це може сягати 90%.

Після публікації цієї статті до мене звернулися десятки лікарів з зауваженням, що в грошовому еквіваленті мої цифри сильно занижені. За їх твердженнями нові хороші ліки допомагають тільки один місяць, а далі вже буде фальсифікат.

Тож щоденно помирає тисячі людей із-за фальсифікату ліків.

Фармацевтія – найприбутковіший вид бізнесу в Україні. Податки для цієї галузі пільгові, а прибутки значно вищі ніж від продажу зброї чи наркотиків. Тож не випадково подекуди в містах можна зустріти в одному будинку 3-4 аптеки. Такої кількості аптек як у нас ви не зустрінете ні в одній країні світу.

Думаю що я нікого не здивую, якщо скажу, що про це відомо майже всім можновладцям: починаючи від маленького чиновника Міністерства охорони здоров’я до Президента України.

Не так складно навести порядок у цій галузі. Якщо провести справжню перевірку аптек, а для цього існує Держлікслужба, то щонайменше 99% із усіх аптек можуть втратити ліцензії та отримати чималі штрафи. І це було б справедливо і дуже добре, бо святе місце не може довго пустувати. Прийдуть нові люди, які будуть дотримуватися правил фармацевтичного бізнесу.

Та не надійтеся, на жаль, цього не трапиться, бо у нашої влади мабуть інше завдання. Починаючи з 2014 року і по сьогоднішній день усі медичні реформи направлені на знищення мешканців України. Нерідко в Інтернеті можна зустріти твердження, що через ці реформи в Україні впроваджується скритий геноцид.

Я не стверджую про геноцид, але і не можу заперечити, бо факти наслідків цих реформ говорять не на користь як попередній, так і нинішній владі.

Впевнений, що в питаннях знищення населення «совок» ми вже давно обійшли.

Володимир Тарасюк, експерт дорадник

067-656-59-39