Чи була революція гідності в 2014 році?

Доволі часто люди задаються питанням: - А чи була так звана революція гідності в 2014 році?

Щоб відповісти на це питання потрібно розібратися, що таке революція?

Революція  — докорінний переворот в соціальноекономічному й політичному житті суспільства, спосіб переходу від одного якісного устрою суспільства до іншого, який забезпечує його поступальний розвиток, зміна віджилого суспільного ладу на новий, прогресивніший.

Революція є наслідком поглиблення й загострення нерозв'язаних суперечностей між соціально-економічними й політичними потребами соціальних груп (окремих класів, соціальних прошарків) та віджилими формами їх задоволення державою. У вузькому розумінні — головною умовою революції є антагонізм між різко зрослими продуктивними силами суспільства і застарілою формою виробничих сил, що стримують їхній розвиток.

Революція – це докорінний переворот у житті суспільства, який призводить до ліквідації віджилого суспільного ладу й утвердження нового, прогресивного.

А що відбулося в Україні в 2014 році? На жаль, в 2014 році в Україні відбувся докорінний переворот в олігархічній зміні сфер впливу на економіку. А якщо виражатися простіше, то можна сказати так: на зміну одним злодіям прийшли ще більші злодії.

Порою складається враження, що в Україні править сатана, а йому допомагають вуличні Шарікови і Швондєри.

Тож чи можна події 2014 року назвати революцією – це риторичне питання?

Звичайно, у групи людей, які гарно нажилися на цих подіях існує інша думка. Воно і зрозуміло… Подивіться навколо: абсолютна більшість із них до 2014 року були майже жебраками, а зараз вони мільйонери…

Володимир Тарасюк, експерт дорадник

067-656-59-39