Фейк про масштабний збройний напад Росії на Україну

Чи можливий масштабний напад збройних сил Росії на Україну?

Звичайно можливий, тим більше, що на сьогоднішній день по технічному оснащенню збройні сили України щонайменше в 2,5-3 рази слабкіші, ніж вони були в 2014 році.

Але, чи потрібно це Путіну?

Ні, не потрібно. Навіщо проливати кров, якщо американський Президент в розмові з Путіним декілька разів наголосив, що Україна має виконувати Мінські домовленості, які повністю перекреслюють майбутнє України, зберігаючи вплив Росії.

Тож ніякого масштабного збройного нападу Росії на Україну бути не може.

Цей фейк потрібен нашій владі, щоб відволікти увагу людей від внутрішніх проблем які вона створила своїми безглуздими і бездарними діями.

Це також потрібно і політикам попередньої влади, щоб облегшити можливість знову дорватися до шарового корита на майбутніх виборах.

На користь це і Путіну, як в очах власного народу, так і в очах європейців, щоб покращити свої позиції на переговорах, поступаючись тим, чого не існує.

Якщо хтось сумнівається в цьому, то згадайте, що на початку 2014 року на сайті www.auv.com.ua в розділі публікацій «Політика» була надрукована стаття, в якій я попереджував, що через місяць відбудеться масштабне вторгнення збройних сил Росії в Крим, яке завершиться його анексією. В датах я помилився тільки на два дні. На жаль, тоді віднеслися до цього зі зневагою. І навіть коли це відбулося, то Турчинівська команда називала російських військових зеленими чоловічками. Це зараз Турчинов розказує казки в своє оправдання із боязні, що його звинуватять в державній зраді.

Та всьому свій час. Думаю що згодом прийдеться не тільки Турчинову, а і іншим політикам того часу відповідати за безглузду здачу Криму. Впевнений що Шаріковим і Швондєрам, які їм прислуговували, моє повідомлення не сподобається. По іншому і бути не може…

Володимир Тарасюк, експерт дорадник

067-656-59-39