Чому українці проклинають революціонерів

Близько 85% українців проклинають революціонерів так званої «революції гідності», називаючи їх Шаріковими і Швондєрами.

Нічого дивного в цьому немає. Давайте без всякої машини часу віртуально перемістимося в 1917-1919 роки, коли відбулася так звана «жовтнева революція». Її робила невелика група людей при фінансуванні Німеччини з використанням Шарікових і Швондєрів. Постраждалих від цієї революції та послідуючого голодомору і колективізації було щонайменше 90% населення царської Росії.

Завдяки мародерству та зайняттю державних посад виграли від цього тільки Шарікови і Швондєри.

Було б неправильно огульно хаяти Радянський Союз, бо в останні роки свого існування він досяг таких показників, якими і сьогодні не може похвалитися ні одна країна світу.

Перш за все я маю на увазі медицину. Ми жили з вами на 7 років довше, а це не мало. З більш складними епідеміями ніж Ковід Радянський Союз справлявся в короткі терміни і на ліквідацію Ковіду йому знадобилося б не більше одного місяця. Про це зараз говорять навіть німецькі лікарі. А чи мислимо було таке, щоб в аптеках продавалися фальсифіковані ліки. Ми часто чуємо як новоспечені політики говорять про радянський геноцид, а як назвати те, що відбувається в наші часи, коли людина не тільки не отримує кваліфікованої допомоги в поліклініці чи в лікарні, а і не може придбати нормальних ліків без фальсифікату. Тож не дивно, що пересічний українець в декілька разів більше витрачає грошей на ліки, ніж німець. Завдяки цьому на фармацевтії отримуються значно більші прибутки ніж від продажі наркотиків чи зброї. Хто з представників влади цього не знає? Хіба це не геноцид?

Про якість продукції у людей старшого покоління залишилися тільки ностальгічні спогади. На жаль, молодшому поколінню уже ніколи не доведеться відвідати цієї продукції.

Була добре розвинута економіка, за виключенням ширпотребу. Так на момент отримання своєї незалежності по економічному стану Україна лідирувала серед всіх союзних республік і займала 6-те місце в світі і 5-те в Європі, а сьогодні вона не може порівнятися навіть з Гондурасом. Вся наша економіка тепер тримається на спекулятивній торгівлі. Чисту спекуляцію ми тепер називаємо великим бізнесом, який ще й без сорому вимагає у держави допомоги. Я розумію, що виробники продукції, яких у нас обмаль, потребують допомоги в часи пандемії, а яка ще допомога потрібна спекулянтам? Користуючись відсутністю податку на надприбутки доволі часто націнка на товари складає від 50% до 300%, а інколи і до 1000%. Наприклад, на початку пандемії маски коштували 70 копійок, а уже через два тижні 15 гривен. Таких прикладів безліч і з продовольчими товарами. Так яка ще допомога потрібна спекулянтам. На сьогодні за ФОПапи нерідко скривається великий бізнес, який має по 1000 квадратних метрів торгових площ і вони ще й користуються пільговими кредитами.

Варто нагадати і про безкоштовну радянську освіту та її якість. Якось у військовому госпіталі, дивлячись на інтернів, я запитав у лікаря чи багато з них вони залишать собі?

-Небагато, - відповів він. – Бо по якості їх підготовки мало-хто відповідає інтернам радянських часів. Навчання за гроші не може дати позитивного результату.

Квартирне питання теж не було великою проблемою і діти не відправляли батьків доживати свій вік на дачах.

В радянські часи столицю України Черчель називав містом, що розташоване в парковій зоні. Це було одне із найкращих міст земного шару, а після так званої «революції гідності» - це смітник і бомжатник з незрозумілими щільними забудовами. Тепер Київ одне із самих забруднених міст нашої планети. Тут і без пандемії скоро знадобляться кисневі маски.

В дні моєї молодості я багато разів в три часи ночі прогулювався в Києві по Маріїнському (Первомайському) парку з дівчиною, а тепер небезпечно молодятам гуляти в нічні часи навіть по Хрещатику.

Коли ви огульно хаєте Радянський Союз і тих хто жив в ньому, то згадайте, що уже майже три десятиріччя ви успішно розкрадаєте те, що створили ваші батьки, діди та прадіди і є ще що красти. Тому ви рветеся до влади на всіх її рівнях. А що створили ви?

Мені дуже сподобались слова одного Кримчанина ветерана АТО (прізвище, на жаль, не пам’ятаю): «Ви ділите людей по мові і вірі та сторонам світу забуваючи про те, що під Донецьком Микола, Іван, Степан та всі інші воювали не за Петьку мародера, так само як у Велику Вітчизняну війну не за Сталіна, а за свій дім і свою рідню».

Тож давайте пам’ятати, що Україна – це спільний наш дім і те, що було раніше – це наша історія, яку потрібно поважати і брати з неї все краще, а не гірше. А у нас виходить все навпаки: з Радянського Союзу і Європи переймається все найгірше, що було і є. Тож не дивно, що Україна прискорено втрачає свою державність http://www.auv.com.ua/52-sectionchief/politics/533-%D1%83%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%97%D0%BD%D0%B0-%D0%BF%D1%80%D0%B8%D1%81%D0%BA%D0%BE%D1%80%D0%B5%D0%BD%D0%BE-%D0%B2%D1%82%D1%80%D0%B0%D1%87%D0%B0%D1%94-%D0%B4%D0%B5%D1%80%D0%B6%D0%B0%D0%B2%D0%BD%D1%96%D1%81%D1%82%D1%8C

Та найбільше ностальгії у людей старшого покоління все таки не за радянською ковбасою чи смачною натуральною молочною продукцією, а за людськими відношеннями один до одного та впевненості в завтрашньому дні.

Цю статтю мене заставив написати випадок в стоматологічній поліклініці. Сімдесятирічний мужчина гучно проклинав революціонерів та їх потомство до п’ятого покоління.

З його слів, до 2014 року в стоматологічній поліклініці висіло оголошення, що за 3200 гривень можна було поставити два зуби імплантати та міст між ними, а тепер йому і за рік не зібрати грошей з пенсії на лікування і просте протезування.

Звичайно, Швондєрам і Шаріковим та тим хто причасний до абсолютної більшості благодійних фондів (в тому числі і по лікам для АТО чи пандемії) не зрозуміти цю літню людину. Бо вони непогано розбагатіли на цій революції, а дехто навіть зумів отримати липове посвідчення учасника АТО, купивши свідчення чи довідку. Багатий ніколи не зрозуміє бідного.

Так було і так буде при всіх революціях і в будь-якій країні світу. Це аксіома, яка доведена історією людської цивілізації.

Швондєрам і Шаріковим нагадаю, що більшовиків почали шельмувати через 70 років, а вас уже зараз шельмують на кожному кроці. І не поєднуйте себе з Небесною сотнею, бо так вже виходить, що революцію замислюють романтики, творять герої, а користуються її наслідками негідники. Я також розумію, чому в коментарях багато матюків, бо це рівень інтелекту цих людей.

Що ж до Радянського Союзу, то той хто мріє його повернути не має розуму, бо це неможливо і вже не потрібно, а той хто шельмує цю державу і тих хто в ній жив – точно не має серця.

Володимир Тарасюк

067-656-59-39