В Україні впроваджується скритий геноцид українського народу

Коли дивишся на наслідки медичної реформи, то складається враження, що Петро Порошенко і його послідовник Володимир Зеленський виконують місію олігархічних кругів по знищенню українського народу.

Восени 2018 року в статті «Медична реформа зайшла в глухий кут» www.auv.com.ua повідомлялось, що президент України Порошенко, прем’єр-міністр Гройсман та в.о. Міністра охорони здоров’я Супрун в своїх виступах постійно рапортували про позитивні результати медичної реформи і як один із показників – це зниження ціни на ліки на 40%, а в реальності ціна на самі найпотрібніші ліки менше ніж за рік зросла в 2 рази. Тож вони брехали.

З приходом Володимира Зеленського ціни на ліки стали цибати вверх майже щотижня.

Безперечно, реформа торкнулася збільшення заробітної плати лікарям, але і тут відбулася зворотна картина. У лікарів зросли апетити і нерідко вони посилають пацієнтів на непотрібні платні обстеження або виписують рецепти на дорогі ліки, отримуючи відкати від аптек. Тож в багатьох випадках лікарі перетворюються на своєрідних вампірів. Про приватні клініки і говорити не хочеться…

Дехто з лікарів пристосувався отримувати гарні прибутки на наданні безкоштовних консультацій, перенаправляючи пацієнтів до інших лікарів, які нелегально  надають платні послуги і діляться з попереднім лікарем.

Та навіть якщо порядний лікар і хоче допомогти хворому, то це не так просто, бо згідно дебільній програмі він 90% часу буде «упражнятися» на комп’ютері і тільки 10% часу приділить пацієнту.

Як кажуть тепер в народі: «Поліклініка тепер – це місце, де надокучливі і настирні пацієнти заважають лікарям і медсестрам працювати з комп’ютером.»

Не тільки з екрана телевізора, а і від лікарів можна почути, що наші аптеки переповнені фальсифікованими ліками. Чим дорожчі ліки – тим більша вірогідність придбати фальсифікат. Ніхто за цим не слідкує.

На сьогоднішній день фармацевтія – найприбутковіший бізнес. Торгівля наркотиками і зброєю можуть відпочивати. В деяких житлових будинках можна зустріти по 3-4 аптеки. Всі вони надприбуткові, бо пересічний українець постійно хворіє і витрачає грошей на лікування в 2,5 рази більше ніж німець.

Сама система направлена не на оздоровлення, а на те, щоб люди вмирали, не дочекавшись пенсії.

Я з великою повагою ставлюся до порядних лікарів, але, на жаль, лікарів, що дотримуються клятви Гіппократа і відповідають своєму фаху я зустрічаю все менше і менше. На рівні радянської медицини у нас залишився тільки госпіталь Збройних Сил України. Ось його ще зруйнують і буде крапка.

До цього варто ще додати, що тільки за рідким виключенням ми можемо придбати нормальні продукти харчування, які можуть позитивно вплинути на нашу імунну систему. Багато вчених вважає, що кожен другий випадок ракових захворювань у людини викликаний харчуванням. Куріння стає причиною 30% випадків раку, тоді як харчуванню зобов’язані від 40 до 60% випадків онкологічних захворювань. Ця інформація неодноразово наводиться в різних засобах масової інформації. На деякі продукти навіть варто було б чіпляти етикетки як на цигарки: «Продукт шкідливий для Вашого здоров’я!». В статті «Українська молочна продукція – отрута для людей» http://www.auv.com.ua/26-sectionchief/ourhealth/531-%D1%83%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%97%D0%BD%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%B0-%D0%BC%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D1%87%D0%BD%D0%B0-%D0%BF%D1%80%D0%BE%D0%B4%D1%83%D0%BA%D1%86%D1%96%D1%8F-%E2%80%93-%D0%BE%D1%82%D1%80%D1%83%D1%82%D0%B0-%D0%B4%D0%BB%D1%8F-%D0%BB%D1%8E%D0%B4%D0%B5%D0%B9 надається докладна інформація по цій продукції.

Все це більше схоже на геноцид проти власного народу, який впроваджують в життя наші владні структури.

Якщо додати до цього надзвичайно високу плату за комунальні послуги, то не виникає сумніву, що всі наші структури влади ведуть українців до повного зубожіння.

Ми часто говоримо про геноцид Сталіна, який призвів до голодомору і загибелі мільйонів людей, але і сьогоднішні дії української влади можна розглядати як скритий геноцид. Тобто сьогоднішній геноцид відрізняється від Сталінського тільки тим, що він скритий, а суть його одна і та сама – це укорочення життя людини та зменшення кількості населення.

Виходить так, що ціни підняли на горілку – щоб менше пили, на цигарки – щоб менше палили, а на ліки і комунальні послуги – щоб менше жили та швидше звільнили територію для обраних.

Володимир Тарасюк, експерт дорадник 

067-656-59-39