Замість Порошенко вирок отримає Зеленський

Слово не горобець – вилетіло не зловиш. Усі ми пам’ятаємо знамениті слова Володимира Зеленського по відношенню до Петра Порошенко: «Я ваш вирок…» Та так сталося, що Петру Порошенку уже не потрібно щось боятися, бо ні одна силова структура в нашій країні не може наважитися висунути якісь звинувачування проти олігарха, тим більше такого одіозного як він. Так що його вілла в Іспанії може ще довго очікувати свого господаря.

А ось у Володимира Зеленського справи далеко не кепські. І схоже що вирок він виносить сам собі.

Такої всенародної підтримки не мав ні один політик в Україні, але вже через півтора року Зеленський втратив щонайменше 75% свого ректорату. Саме комунальні тарифи можуть прискорити його повне падіння та дострокові Президентські і Парламентські вибори, після яких Зеленський може бути першим Президентом України депортованим за її межі.

Люди ще не встигли вгамуватися від збільшення ціни на газ та нарахувань за не надані послуги по його постачанню як Уряд заговорив про необхідність суттєвого збільшення ціни на електроенергію. В статті «Влада Зеленського готує суттєве збільшення тарифів на електроенергію» www.auv.com.ua Розділ публікацій «Економіка» надається докладна інформація по цьому питанню.

Дійсно ситуація далеко не однозначна. Але якщо дивитися в корінь проблеми, то вона криється в захисті надприбутків олігархів.

Нехай Володимир Зеленський назове хоча би одну європейську країну, де існує така висока плата за «зелений тариф». Ці надприбутки олігархів по зеленій генерації «зеленому тарифу» створюють суттєву дірку в загальній системі енергопостачання, яку хочуть закрити обібравши простих людей.

Підвищення тарифів на електроенергію призведе до суттєвого росту цін на продовольчі і промислові товари, масовим неплатежам та до хаосу в економіці країни і краху нинішньої влади.

Що ж до газу, то тут варто нагадати, що ще ніколи на світовому ринку не складалися такі низькі ціни по його закупівлі як в 2020 році. Тож мова іде тільки про надприбутки для олігархів яким вірою і правдою служить Володимир Зеленський і його «ЗЕ» опричники.

Володимир Тарасюк, експерт дорадник

067-659-59-39