«Термінал не працює» - це нахабне обдурювання покупців

Неробочий термінал – це найпоширеніший спосіб обману покупців та приховування реальних доходів й ухиляння від сплати податків, виплата заробітної плати в конвертах, акумулювання готівки для розрахунку з постачальниками та оплатою послуг пов’язаних з бізнесом.

З 1 січня 2022 року це стало актуально від села до столиці, коли майже всіх ФОПів законом змусили встановлювати касові апарати, унеможливлюючи будь-які незаконні махінації. Тож підприємці масово вимикають термінали для безготівкового розрахунку, перейшовши на готівку.

Воно й зрозуміло. Власники магазинів не хочуть показувати, що вони мають надприбутки. Зверніть увагу, в 2014 році примусово гривна упала в три рази, а ціни на окремі товари піднялися в 10-12 разів.

На сьогоднішній день торгівля в Україні це не бізнес, а чиста спекуляція.

Особисто я прихильник прогресивного податку, коли при 5% прибутку, ніякий податок не сплачується, при 10% прибутку – податок малопомітний, а після 10% прибутку – прогресивний податок, який може сягати і до 50%.

Це сприятиме обігу коштів та товарів, забезпеченню товарами усіх верств населення без виключення та уникненню спекуляції.

Я також противник регулювання цін на окремі товари, бо це не сприятиме насиченню ринку саме цими товарами, тому що працівники торгівлі уже звикли до надприбутків. Тільки прогресивний податок може вирішити питання по всьому спектру товарів та знищити пагубну українську спекуляцію.

Володимир Тарасюк, експерт дорадник

067-656-59-39