Чи зростає українська економіка?

Про зростання української економіки говорять всі представники влади: починаючи від Порошенко і завершуючи Міністром фінансів України.

Три роки поспіль економіка України зростає, хоча мало хто вірив, що вдасться швидко її стабілізувати. Про це в ефірі Радіо Свобода 16 лютого 2019 року заявила Міністр фінансів України Оксана Маркарова.

"Інфляція – менш як 10%. Золотовалютні резерви на сьогодні найвищі за останніх 5 років ", - зазначила вона.

Маркарова наголосила, що після подій на Майдані та втечі Януковича економіка України сильно постраждала. Серед проблем була інфляція, девальвація та економічне падіння.

Дивно, але чомусь Оксана Маркарова забула, що інфляція, девальвація та економічне падіння відбулося саме завдяки дилетантським діям Урядам Яценюка, Гройсмана та особистим корисним інтересам Президента України Петра Порошенко.

За 2014 – 2015 роки було розкрадено в десяток разів більше ніж за часів Януковича.

Ми так успішно розвиваємося, що при цих темпах досягнемо рівня економіки 2014 року у 2032 році.

У 2014 році, щоб досягти рівня розвитку економіки Польщі нам знадобилось би 18-20 років, а сьогодні і 50 років може бути замало, якщо будемо розвиватися за стратегією Гройсмана і Порошенко. Тож що це за зростання пані Оксано?

Замість міліції в Україні створена поліція, яка не переслідує злочинців, а сама тікає від них. Розмахування зброєю в ресторанах, барах, серед вулиць стало не виключенням, а нормою. Рейдерство зросло в декілька разів і очолює його саме ті, що знаходяться поряд з Порошенко, Аваковим, Петренко.

Кількість безхатьків в порівнянні з 2014 роком зросла у 8 разів.

Про тарифи на комунальні послуги і говорити нічого, - це болюча тема для кожного українця.

На штучному Порошенківському курсі гривни за короткий час українці збідніли в 3,5-4 рази.

Ми дожили до того, що навіть «Ощадбанк» обкрадає пенсіонерів. Якщо пенсіонер отримав якусь допомогу від Президента, губернатора чи Мера міста і своєчасно не забрав з рахунку, то «Ощадбанк» присвоює їх собі мотивуючи тим, що ви своєчасно їх не забрали.

Чи можливо це було при Януковичі?

Ні, неможливо.

Так вони крали, але так низько не опускалися і те, що давали пенсіонерам, назад не забирали.

При поганому Януковичі, з трудом, але правди можна було добитися. А при гарному Порошенко правди взагалі не доб’єшся. Його команда діє за принципом: «Собаки гавкають, а караван іде далі».

Чи можливі були до 2014 року заробітні плати для окремих працівників державних підприємств в 1 мільйон гривень, а премії в 1 мільйон доларів? 

Ні, неможливо. А у Порошенка для наближених людей все можливе.

Хочеться нагадати Міністру фінансів Оксані Маркаровій, що зростання економіки України визначається не по збагаченню нашого Президента Петра Порошенко та його «кліки» до якої входить і вона, а по збільшенню підприємств, що створюють матеріальні блага. Ви ж збільшили надходження до бюджету за рахунок тих хто займається купи-продай та зростанню цін, а відповідно і ПДВ.

Чи є у нас перспектива?

Звичайно є, якщо народ України не буде голосувати на чергових виборах Президента України за три «г»: Порошенко, Тимошенко і Зеленський, а проголосує за чесну, порядну людину екс-голову СБУ Ігоря Смешко, який здатний вивести країну із того болота в яке вона потрапила завдяки зусиллям діючої влади.

Володимир Тарасюк, експерт дорадник