Семінар Комплексний підхід до точного землеробства

18 лютого 2019 року в конференц-залі готеля «Турист», м. Київ відбувся семінар «Комплексний підхід до точного землеробства», який організувала Компанія «Агробудівельний альянс “Астра”» – один з найбільших постачальників і сервісних операторів сільськогосподарської техніки в Україні.

Відвідувачі семінару ознайомились з практичним досвідом використання точного землеробства в традиційному господарстві, яке дозволить суттєво збільшити врожайність сільськогосподарських культур та зменшити їх собівартість.

Тема точного землеробства, яка підкріплена цифрами і розрахунками, розкрита від «А» до «Я».

Початківці точного землеробства отримали дієві поради і рекомендації. Дуже важливо, що була акцентована увага і на труднощах та особливостях впровадження точного землеробства.

На прикладі реальних господарств була надана покрокова інструкція впровадження сучасного землеробства.

В ході семінару були також освітлені питання :

- можливості навігаційних систем Nrimble;

- диференційоване внесення мінеральних добрив – Bogballe;

- сівба і догляд за посівами з технікою Horsch, Fendt, Valtra, Berthoud;

- картографування врожайності з технікою Fendt і Trimble з визначенням зон продуктивності поля.

Семінар завершився чудовою гала-вечерею з розіграшем цінних подарунків.

 

Навчальний центр сільськогосподарських дорадчих служб дякує компанії «АСТРА» за високу організацію цього заходу, який вселяє впевненість і надію, що не все так погано в нашій країні.

Про техніку та новинки точного землеробства, що пропонує «АСТРА» ви можете дізнатися на сайті компанії www.astra-group.ua , а також за тел. (044) 545-56-00.

Про наступні семінари ви можете дізнатися на нашому сайті www.auv.com.ua в Розділі публікацій Виставки або на сайті компанії «АСТРА».

Володимир Тарасюк,

Директор Навчального центру с/г дорадчих служб

 

067-656-59-39