Машина часу в Музеї сучасної апітерапії на Житомирщині

На цю тему існує безліч фантазій як у літераторів, так і у іменитих вчених. Вважається, що машину часу мав Нострадамус в формі яйця і Леонардо да Вінчі в формі восьмигранної дзеркальної установки.

Доволі сенсаційне відкриття в другій половині ХХ століття зробив радянський вчений Микола Козирєв. Виявляється, минуле, сьогодення і майбутнє існують одночасно. Це паралельні світи. Вчені вважають, що межі між ними можна подолати.

За прикладом Леонардо да Вінчі Микола Козирєв спроектував дзеркальну машину часу, щоб дослідним шляхом підтвердити свою гіпотезу про те, що час - величина не абстрактна, а має напрямок і енергію, що він - матеріальний і, отже, можливо повернутися в минуле і потрапити в майбутнє. В останні роки свого життя вчений почав роботу над подібною установкою. Але на жаль, втілити свій проект у життя він так і не встиг. За збереженими кресленнями новосибірські вчені створили експериментальну установку, яка, за задумом вчених, здатна відбивати час і фокусувати різного роду випромінювання. Ця установка отримала назву «Дзеркала Козирєва».

Під керівництвом академіка В. Казначеєва були проведені ряд експериментів. Результати експериментів зафіксовані в протоколах досліджень.

Люди, поміщені в циліндричні дзеркальні спіралі відчували аномальні психофізичні відчуття. Деякі відчували себе учасниками історичних подій, інші бачили майбутнє. Також зафіксовані випадки, коли учасник експерименту бачив своє тіло з боку і багато інших вражаючих ефектів.

Були проведені експерименти, в ході яких люди, віддалені один від одного на тисячі кілометрів передавали один одному інформацію.

Одного разу під час проведення експерименту всередині установки стався спалах плазмоїда (кульової блискавки), а перед початком роботи з дзеркалами, над будівлею інституту кілька разів з'являлося сяйво в формі диску, яке зникало, як тільки роботи припинялися.

Учасник експериментів новосибірський професор А. В. Трофимов розповідав: «Коли в момент підготовки до передачі уявних образів ми внесли в дзеркала символ Н. К. Реріха, «Знамя Миру», то випробувач був відкинутий якимось силовим полем. Було страшно. Ми не були до цього готові, у нас не було навіть приладів, щоб все виміряти. Єдине - ми зафіксували по компасу, що північ виявився в іншій стороні. Я боюся трактувати причину і досі зберігаю деяку відстороненість до цього».

Вражаюче, але під час проведення експериментів по передачі інформації на відстань, геофізичними службами на Діксоні було зареєстровано сильний сплеск магніто-і іоносфери, а також яскраве північне сяйво. Вчені припустили, що це реакція інформаційного поля Землі на експерименти з дзеркалами Козирєва, оскільки північне сяйво починалося одночасно з початком дослідів і завершувалося після їх припинення.

Також були випадки, які викликали почуття сильного страху і це спонукало до припинення подальших експериментів.

Експеримент підтвердив можливість передачі інформації про подію ще до того, як вона має відбутися. Повірити в це воістину складно. Крім того, під час експериментів з дзеркалами виникали ряд надприродних феноменів, яким вчені досі не можуть знайти пояснень. Це ламає всі традиційні уявлення про простір і час.

 

Щось подібне вирішили створити і ми в Музеї сучасної апітерапії на півдні Житомирщини. Я не можу бути впевненим, що наша конструкція дозволить переміститися в інший вимір часу (хоча - хто зна, можливо і зможе), але знаю точно, що вона дозволить оздоровлювати людей, які мають складні наслідки від COVID-19, при легеневих та інших захворюваннях. Ми постараємося зробити те, чого ще не бачив світ.

На сьогоднішній день підземні роботи виконані на 90%, а надземні – на 15%. Думаю, що в 2021 році ми суттєво продвинемося вперед. Цьому спонукає ковід-19, який не такий страшний, як його наслідки.

Ми дуже вдячні вченим Новосибірського академмістечка, які поділилися з нами своїми наробками в цьому питанні і це дасть нам можливість уникнути казусів, з якими зіткнулися вони.

Я впевнений, що наш апарат буде контрольований на 100%.

Дехто з наших друзів цікавиться тим, що в будиночках для апітерапії, суттєво подолавши цукровий діабет та ряд інших захворювань, - то чи не замахнулись ми на безсмертя.

Що тут скажеш? Безсмертя – це круто! Про це мріє людство з моменту свого існування. Деякі медики стверджують, що проблема безсмертя людини буде вирішена вже до кінця нашого століття.

На мою думку безсмертна тільки мрія про безсмертя, яка, на жаль, зникає при яскравому світлі нашого розуму.

А ось продовжити повноцінне життя, коли ти розміняв восьмий десяток і можеш дати фору молодим, то це класно і реально. Скільки років ти проживеш не так вже і важливо – головне як.

Свою установку ми назвали Машиною часу Володимира і Людмили Тарасюк.

Якось Людмила сказала, що головне в цій установці дверний замок, який не повинен відкриватися з зовні після закриття з середини. Можливо, попавши в інший вимір часу, нам буде дуже добре і ми не захочемо повертатися назад, а хтось відкриє двері і ми знову зануримося в наші українські проблеми.

Володимир Тарасюк експерт дорадник,

співзасновник Музею сучасної апітерапії

на Житомирщині

067-656-59-39