Захист аеродромів від птахів

Усі великі аеродроми мають надійний захист від птахів. А ось невеличкі аеродроми, літаки і планери яких призначені для виконання деяких сільськогосподарських робіт і чартерних рейсів інколи ігнорують ці питання і це може призвести до катастроф.

На жаль, боротьба з пернатими займає не п'ять хвилин. Спрямовані на вигнання противних птахів заходи обертаються в справжню війну, яка може відібрати у Вас усі сили й час. Інколи і наявність рушниці не дає позитивного результату.

Ефективні дії не припускають закупівлі рушниці й гучних хлопавок, а вимагають правильної підготовки до цієї боротьби.

У цій статті ми розглянемо методи боротьби із птахами, які застосовуються на аеродромах.

Щоб забути про рушниці і пушки потрібно 1 раз обзавестися біоакустичним і візуальними (макетами хижих птахів або зображення ока хижака) відлякувачами. Це допоможе віднадити від вашого аеродрома докучливих птахів.

Відлякувати зграю птахів, що зібралася над аеродромом, потрібно раннім ранком та перед кожним вилітом літака чи планера . В універсальній установці «Коршун-8» утримується 8 записів тривожних лементів родичів і 8 голосів птахів – хижаків, яких бояться ваші недруги. При включенні цих записів одночасно вся зграя одержить сигнал небезпеки й тривоги. У такому стані пернаті вже точно постараються скоріше полетіти з цього місця. Успішне проведення операції залежить від правильного підходу – розполохувати зграї потрібно при кожен раз як вони з’являються над аеродромом, посилаючи звукові імпульси з різних країв аеродрому.

Процедуру необхідно повторювати у вечірній час, коли пернаті збираються спати. Як правило, вони ночують зграями, збираючись в одному місці. Якщо вони відчують занепокоєння, то обов'язково перемістяться в тихе місце. Залежно від нахабності ваших птахів, захід слід повторювати до повного вигнання птахівв. Окрім установки «Коршун-8» ви можете скористатися акустичними відлякувачами «Коршун-16», «Сапсан-3» і візуальними відлякувачами «Крук», «Хищник», «Глаз» і «Сова».

Акустичний відлякувач птахів «Коршун-8»

 

Звуковий відлякувач птахів «Коршун-8 PRO» є сучасною вітчизняною розробкою й призначений для відлякування бакланів, чайок, ворон, шпаків, дроздів, галок, сорок, чайок та інших птахів. Залежно від того, які птахи представляють проблему на вашому об'єкті, пропонується три стандарти або індивідуальний набір звуків на конкретних птахів. На аеродромах акустичні відлякувачі надійно попереджують аварії літаків над злітними смугами, а в садах захищають врожаї черешень, вишень та ягідних культур.

Принцип роботи приладу полягає в циклічному відтворенні спеціальних звуків через певні паузи.

У приладі вбудоване сутінкове реле реагуюче на зміну часу доби – це дозволяє приладу самостійно включатися при ранній зорі близько 04:30 – 05:00 годин ранку влітку й вимикатися в сутінках увечері близько 20:30 – 21:00 годин вечора коли птаха вже летять на ночівлю. Прилад встановлюють так, щоб фотоелемент не закривався сторонніми предметами й одержував природне освітлення.

Прилад здатен надійно охороняти площу біля 10 га.

Монтаж

Блок приладу повинен розташовуватися в місці, захищеному від влучення бризів води й прямих сонячних променів. Це може бути спеціально виготовлений навіс або ж існуючий.

Динамік кріпиться за допомогою металевої скоби на висоті 2 – 3 м, це може бути щогла або стіна. При установці динаміка потрібно враховувати його спрямованість тому що найбільша дальність дії буде перед ним. Не можна задирати вверх рупор динаміка, щоб у ньому не накопичувалася вода.

Мережевий адаптер (входить в комплект поставки) може працювати від мережі 220 В. Прилад може працювати від акумуляторної батареї 12 В (акумулятор не входить у комплект поставки).

ВАЖЛИВО! Для досягнення максимального результату у відлякуванні тих або інших птахів, рекомендується спільне застосування  візуальними відлякувачами, щоб птахи чули й бачили загрозу.

Гарантія 12 місяців. Якщо наш прилад не виправдає Ваших очікувань, Ви можете його повернути протягом 14 днів (від дня покупки). Повернення коштів відбувається на карту "Приват Банку".

Прилад можна експлуатувати в температурному режимі від -10°С до +40°С.

Габаритні розміри приладу - 169х130х35 мм.

Споживана потужність приладу А/год – 1.0 А/год.

Виносний динамік – 1 або 2 шт.

Потужність виносного динаміка – 20 Ват.

Габарити динаміка – 105х100х100 мм.

Маса приладу (без елементів живлення) – 215 г.

Акустичний відлякувач птахів «Коршун-16»

Акустичний відлякував «Коршун-16» має теж саме призначення, що і «Коршун-8». Принцип його роботи нічим не відрізняється від «Коршун-8», але за рахунок більшої потужності може успішно охороняти площу 15-16 га.

Споживана потужність приладу А/год – 2.0 А/год.

Габаритні розміри приладу - 147х174х50мм.

Маса ( без елементів живлення) – 320 г.

Виносний динамік – 4 шт.

Довжина проводу до динаміка – 8м.

В Інтернеті надається безліч сумнівних пропозицій по цим приладам. Але для того, щоб уникнути зайвих непорозумінь користуйтесь фірмами, які мають досвід в опробуванні приладів. Вашій увазі надана інформація по устаткуванню, що пройшла конкурс «Краща продукція року», який проводить національна асоціація дорадчих служб України.

 

Візуальні відлякувачі необхідно розміщувати по периметру об'єкта захисту (аеродрому), щоб птахи з різних сторін могли добре бачити, хто «опікує» цю територію.

Пам’ятайте, що для гарних результатів необхідно поєднувати кілька видів відлякувачів птахів, інакше птахи можуть звикнути до однакового впливу біоакустики або до візуальних відлякувачів.

Тепер ви знаєте кілька ефективних методів боротьби з пернатими, але вони можуть варіюватися для кожного виду. Якщо ви витрачаєте багато сил, а вигнати непроханих гостей не виходить – звертайтеся до нас! Ми допоможемо проаналізувати ситуацію й запропонуємо оптимальні шляхи вирішення Вашої проблеми.

Представники компанії постійно тестують свої акустичні й візуальні відлякувачі птахів на всіляких об'єктах, щоб максимально краще зрозуміти психологію поведінки птахів і їх реакцію. Цей досвід допомагає давати поради клієнтам про те, як ефективно відлякувати пернатих шкідників.

Відлякувач птахів «Крук» - це вже перевірене багатьма людьми встаткування, які залишилися задоволені співробітництвом з компанією.

ОБСЛУГОВУВАННЯ: До кожного клієнта у компанії індивідуальний підхід, тому що тільки так можна дійсно якісно допомогти людині розв'язати проблему із птахами.

Це обладнання можна застосовувати як на аеродромах, так і в зерносховищах, а також в садівництві, ягідництві і рибництві.

Більш докладну інформацію про практичне застосування указаних приладів в рибництві ви можете отримати прочитавши статті на нашому сайті в розділі публікацій «Рибництво»: «Акустичний відлякувач птахів «Коршун-8» і «Коршун-16» при боротьбі з бакланами, чайками та іншими птахами на ставках» і «Візуальний відлякувач птахів «Крук при боротьбі з бакланами, чайками та іншими птахами на ставках».

Тож як бачите це обладнання можна успішно використовувати не тільки на аеродромах, а і в зерносховищах, в ягідництві, садівництві та в рибництві.

Отримати додаткову консультацію та придбати устаткування для акустичного відлякування («Коршун-8», «Коршун-16», «Сапсан-3» і візуального відлякування птахів («Крук», «Хищник», «Глаз» і «Сова» можна за тел.:

067-656-59-39, 097-233-91-32.