Ознаки того, що ви знайшли другу половинку

Багато хто вважає, що доля людини визначена ще з моменту його народження. Це ж стосується і другої половинки. Таким чином, ми можемо змінювати партнерів до тих пір, поки не зустрінемо того, хто повністю підходить нам, нашого судженого. Не дарма цю людину називають другою половинкою. Адже партнери в гармонійній парі доповнюють один одного, допомагають один одному стати краще і просуватися вперед.

До слова, спочатку ми не завжди можемо зрозуміти, що тій чи іншій людині судилося стати нашою половинкою. Часом людям потрібні роки, щоб зрозуміти, що вони дійсно ідеально підходять один одному. Нерідко при першому знайомстві майбутнє подружжя навіть не знаходить протилежну стать фізично привабливою. Однак щось штовхає вас назустріч, і в підсумку ви усвідомлюєте, що вам судилося бути разом.

Кожен з нас по-своєму уявляє собі свого ідеального партнера. Так, ми визначаємо, якого він повинен бути зросту, якого кольору в нього волосся і скільки грошей він заробляє. Але якщо ви проявите хоробрість і на деякий час відкладете в сторону список якостей ідеального партнера, відірветеся від романтичних фільмів і відкриєте своє серце, то напевно скоро зустрінете свого судженого.

Далі пропонуємо вам розглянути ознаки того, що ваша друга половинка вже зустрілася вам на життєвому шляху.

Ви просто знаєте це.

Щось всередині вас говорить, що це ідеальний варіант.

Вас ніби підштовхує якась невідома сила, і ви розлучаєтеся зі своїми колишніми очікуваннями і повністю віддаєтеся новим відносинам.

Ви перетиналися раніше. Майже напевно ідеальні партнери вже десь зустрічалися раніше. Так, можливо, ви були в одному і тому ж місці в той же час, що і ваша друга половинка. Але тоді ви ще не були знайомі. Однак доля так розпорядилася, щоб ваші шляхи перетнулися ще раз в правильному місці.

Ви повинні бути готові до зустрічі зі своєю другою половинкою. Ви можете знаходитися поряд зі своїм майбутнім коханим довгі роки, але при цьому ніякого духовного зв'язку у вас не буде, поки не прийде відповідний час. Адже, можливо, вам спочатку судилося пройти через невдалі стосунки або нарешті розпрощатися зі своїми юнацькими фантазіями про ідеального партнера. Але приходить момент, коли ви розумієте, що зустріли свою другу половинку. І у вас більше не залишається ніяких сумнівів.

Вам не обов'язково говорити, коли ви разом Ви здатні насолоджуватися навіть тишею, коли ви поруч зі своєю коханою людиною. Так, неважливо, чи читаєте ви, перебуваючи в одній кімнаті, їдете на машині або мовчки милуєтеся красивим заходом.

Ви можете зрозуміти, про що думає ваш партнер. Як правило, відносини гармонійних пар настільки глибокі, що партнери буквально можуть читати думки один одного. Ви відчуваєте настрій партнера. Ви знаєте один одного настільки добре, що при одному вигляді вашого партнера, що входить в двері після роботи, відразу можете сказати, як пройшов його день.

Ви знаєте, що відчуває ваш партнер, - будь то печаль, стрес або занепокоєння. І ви завжди готові підтримати його, поділившись своїм оптимізмом і хорошим настроєм.

Ви знаєте про недоліки один одного і знаходите в них переваги. Так, це так!  Навіть наші недоліки не позбавлені переваг. Адже у всьому можна знайти як позитивну, так і негативну сторону. Тому якщо ви любите людину, то напевно бачите в його недоліках не тільки мінуси, але й плюси.

У вас однакові життєві цілі Ви поділяєте одні й ті ж цінності, етику і цілі. Ви можете мати різні способи досягнення бажаного, однак кінцевий результат бачите однаково.

Ви не боїтеся серйозних розмов. Бесіди на важливі теми часом можуть викликати складності у партнерів. Але в розмовах зі своєю другою половинкою у вас немає заборонених тем. Ви готові обговорювати всі нагальні проблеми, поки не знайдете оптимальне рішення і вихід з ситуації.

Ви не проти того, щоб ваш партнер проводив час без вас. Будь то футбол тричі на тиждень або п'ятничний дівчатник з подружками - ви поважаєте незалежність і особисте життя свого партнера. До того ж ви знаєте, що зустрічатися навіть після короткої розлуки дуже приємно.

Ви не ревнуєте. Красиві дівчата в офісі або симпатичний тренер в спортзалі - не погроза вашим відносинам. Ви впевнені у своєму партнері і знаєте, що він любить тільки вас.

Ви поважаєте думку один одного. Як то кажуть, скільки людей - стільки думок. Часто партнери в гармонійній парі можуть бути повними протилежностями один одного. Нерідко це викликає певні складнощі. Тому варто навчитися поважати думку і точку зору свого коханого. І тоді він буде чинити так само. Адже якщо ви не згодні з думкою партнера, то це ще не означає, що воно є неправильним.

Не кричіть і не погрожуйте один одному розлученням. Зрозуміло, що всі ми з часом гніваємось на свого партнера і волею-неволею іноді ранимо його словом чи ділом. Але якщо партнери по-справжньому люблять один одного, то завжди намагаються контролювати себе і не завдавати своїй другій половинці біль.

Ви поступаєтеся, тому що бажаєте щастя своєму партнерові. Ви знаєте, як просити вибачення. Ідеальний партнер розуміє, що своїми словами і діями він завдав шкоду. І навіть якщо він вважає їх виправданими, але бачить, що його другу половинку це дуже зачепило, то він не забуде принести свої вибачення. Ви знаєте, що ця людина - ваша друга половинка.

Навіть у важкі часи ви не думали про те, щоб пошукати заміну партнера. Ви відчуваєте гордість за нього.

Ви доповнюєте один одного.

Перебуваючи в обіймах один одного, ви забуваєте про стреси, турботах і тривогах. Якщо в офісі ви посварилися з босом, посперечалися з колегами, або по дорозі додому вас оббризкав брудом автомобіль, все це відійде на другий план, як тільки ви опинитеся поруч з коханою людиною.

Поліна Шелєпова