Облаштування садових доріжок

Облаштування садових доріжок 

 

 Інформація оновлена 21.02.2016

Садові доріжки - важливий елемент оформлення присадибної чи дачної ділянки. Вони не тільки зроблять ваші прогулянки зручними, але й нададуть вашим клумбам, басейнам, присадибним ставочкам, альтанкам і трав’янистому газону чудовий вигляд.

На сьогоднішньому ринку пропонується безліч матеріалів для будівництва садових доріжок та в часи важкої економічної кризи і відсутності коштів у 90% населення України вони залишаються захмарною мрією. Крім цього, більшість із них трудомісткі в виготовленні і швидко руйнуються.

Економічна криза на довго, а жити красиво і зі смаком потрібно уже сьогодні. Тому вашій увазі пропонується альтернативний варіант, який дозволить досягти бажаної мети швидко і без великих фінансових витрат.

 

Матеріали, які використовуються при будівництві, самі різні, але всі вони однозначно повинні бути міцними й простими у використанні.

Бетон. Покриття з бетону – це варіант із розряду «дешево й сердито». З його допомогою можна створити доріжки будь-якої форми. Відгородивши таку доріжку невисоким бордюром, ви одержите прекрасну садову доріжку. Та багато людей не любить бетон через його зовнішню простоту.

Але ж у бетон можна додати барвник, а по свіжому покриттю нанести рельєфні візерунки. Пофантазуйте! До речі, додавши в бетонну суміш світний порошок (ноу-хау!), ви зробите дизайн свого саду просто унікальним (у нічний час). І, наостанку, основні правила будівництва будь-якої садової доріжки:

1. Доріжка повинна бути шириною від 60 до 90 см, інакше вашому газону й квітникам не уникнути витоптування. Головну доріжку потрібно зробити небагато ширше стосовно відгалужених стежок.

2. При будівництві обов'язково зробіть невеликий поперечний ухил, щоб на поверхні після випадання опадів не застоювалася вода. Це вбереже покриття від передчасного руйнування.

3. Якщо ви проклали доріжку в безпосередній близькості від стін будинку, то подбайте про те, щоб поверхня доріжки розташовувалася нижче гідроізолюючого шару на 10-15 див.

 

Мрієте красиво декорувати Ваше подвір'я чи сад?

Прокладіть дорогу до мрії за допомогою форми для садової доріжки!

З цією формою Ви можете привести до ладу навіть невиразний простір, прикрасивши його оригінальними доріжками. Прямі або петляючі, однотонні або кольорові – вирішуйте самі, які доріжки прикрасять Ваш сад!

Завдяки формі для садової доріжки можна створити майданчик для барбекю чи опалубку навколо будинку, а також забрукувати під'їзний майданчик або красиво оформити водойму. Це знахідка для тих, хто шукає нестандартні дизайнерські рішення!

Форма для садової доріжки забезпечує бездоганний стик без швів, міцне і надійне заливання, а також самостійне виготовлення нескінченної кількості дорожніх блоків з фігурним профілем. Це простий та економічний варіант архітектурного оформлення Вашого саду й двору!

 

Чому вашому саду Вам так необхідна форма для заливання садових доріжок?

Гарний сад — це не тільки пишні клумб і доглянутий газон, але й чарівні доріжки в замковому стилі, які так легко створити за допомогою Форми «Садова доріжка»! Прямі або, такі що петляють, однотонні або кольорові — вирішуйте, які доріжки прикрасять ваш сад! Тепер ви можете повністю перетворити навіть стандартний простір, прикрасивши його вигадливими й незвичайними доріжками.

 

Як користуватися Формою «Садова доріжка»?

Вигідні ідеї дачного життя!

Форма «Садова доріжка» — це простий і дуже вигідний варіант архітектурного оформлення вашого саду і присадибної ділянки. Звичайні плити для мощення досить дорогі, асфальт зазнає деформації й не красить ландшафт. Форма «Садова доріжка» дозволить вам самостійно виготовляти нескінченну кількість дорожніх блоків з фігурним профілем! Після кожного формування утворюється суцільна міцна плита товщиною 20 мм із дев'ятьома об'ємними камінчиками висотою 40 мм кожний.

Жадаєте яскравих ідей? Додайте у звичайній бетон для заливання кольоровий наповнювач, і ви одержите чудову літну доріжку, якої немає ні в кого в окрузі! Після застигання бетону щілини між камінчиками можна засипати піском або заповнювати ґрунтом з насінням газонної трави, щоб добитися ефекту «англійського» саду. Блоки ідеально стикуються, не утворюючи швів, міцна форма дозволяє провести понад декілька тисяч виливків!

 

Форма «Садова доріжка» дозволяє вам створити вишуканий садовий ландшафт практично на будь-якому місці!

- Ширина, довжина, висота форми: 600 мм ? 600 мм ? 60 мм;

- 9 «каменів» на плиті;

- Висота плити: 20 мм;

- Висота «каменів»: 40 мм;

- Матеріал: полістирол УПМ 508;

- Продукт виготовляється й запатентований на території України.

 

Рекомендації по застосуванню Форми

Перед застосуванням Форму потрібно змазати тонким шаром будь-якого масла.

Вам знадобиться цемент, пісок і вода. Рекомендовані пропорції - 1 частина цементу на 3 частині піску.

За бажанням, у суміш можна додати барвник для цементу.

Етапи будівництва доріжки:

1) Вирівняти майданчик для бетонування, пролити його водою, покласти пластикову форму.

2) Перед першим використанням бажано змазати форму маслом із внутрішньої сторони.

3) Приготувати бетонний розчин і укласти в пластикову форму.

4) Надлишки бетону акуратно забрати шпателем, або іншим підходящим інструментом.

5) Форми, що заповнені бетоном, витримати одну годину й акуратно зняти.

6) Переставити форму на нове місце.

Після затвердіння бетону доріжка готова до застосування. Рекомендується заповнити поглиблення між камінчиками землею й засіяти газонною травою.

 

У принципі будь-якій людині доріжку не складно зробити своїми руками. Удачі!

З питань укладання доріжок й придбання Форми Ви можете звертатися за тел:

моб. 067-656-59-39, 097-233-91-32, 095-548-05-28, 095-548-06-87