Натяжні стелі

Натяжні стелі 

 

Інформація оновлена 21.02.2016. 

 

Стеля - це своєрідне дзеркало приміщення. В останні роки найбільш популярні натяжні стелі не тільки в офісах, а і в жилих будівлях. Тому не випадково сотні читачів журналу «Агросвіт України» звернулося з проханням надати докладну інформацію по облаштуванню натяжних стель.

 

Натяжні стелі винайшли у Швеції в 50-х роках минулого століття. За короткий термін вони скорили всю Західну Європу, а зараз завойовують Україну. Натяжні стелі це саме той матеріал, який дозволяє втілити в реальність будь-які бажання. Для цього спочатку виготовляється дизайн-проект, де описуються розміри, кольори, висвітлення стелі, кількості рівнів і т. п. Дизайнери, опираючись на свої знання, грамотно порадять дизайн стелі.

Вибір відтінків і фактур стель відкриває необмежені можливості. Якщо правильно підібрати колір і висвітлення, то можна створити незвичайні ефекти із криволінійними поверхнями й багаторівневими конструкціями.

Вибір кольору стелі може впливати на настрій і кожному приміщенню в більшій або меншій мірі підходить той або інший колір. Білий гармоніює з будь-яким кольором, але не підходить для вітальні й дитячої кімнати. Синій заспокоює й підходить для спальні й кімнат відпочинку. Червоний умовно зменшує приміщення й збільшує предмети. Він не підходить для їдальні, дитячої й кухні. Зелений освіжає й розташовує до відпочинку. Не підходить для загальних і ігрових кімнат, кабінетів. Жовтий сприяє травленню й стимулює працездатність мозку. Підходить для їдальні, кухні, кабінету. Фіолетовий стимулює життєві сили. Колір імпозантних людей - рожевий. Асоціюється з романтикою й щастям, підходить для спальні. Жовтогарячий сприяє товариськості, бунту, гарний тільки для великих кімнат. Коричневий - символ стабільності для кабінетів і спалень. Природно, обраний колір стелі повинен уписуватися в загальний інтер'єр кімнати. Крім різноманітності колірної гами можна вибрати й стелі з фотозображенням. Натяжні стелі-фото це спосіб додати ексклюзивний дизайн інтер'єру. Технологія виготовлення фото-стелі полягає в наступному: за допомогою широкоформатного принтера на сатинове або матове полотно наноситься печатка. Потім воно кроїться й установлюється. Щоб одержати якісний монтаж натяжних стель необхідно поєднувати якісні комплектуючі - полотно стелі і якісний багет; кваліфікованих монтажників і якісне встаткування для монтажу.

Ціна на натяжні стелі може приємно здивувати вас, якщо ви маєте справу з безпосереднім виробником.

У натяжних стель ряд переваг: вони довговічні, екологічні, не провисають, пожежобезпечні, не вигорають, практичні. Монтаж проводиться протягом 2-4 годин без сміття й пилюки. При затопленні витримують до куба води і після легко проведеної процедури, продовжують служити Вам, як ні в чому не бувало. Вони приховують будь-які дефекти й недоліки стельових перекриттів. Догляд за ними дуже простий і не вимагає зусиль і фінансових розтрат. Деформуватися стеля може тільки від гострого предмета, якщо так трапилося – заклейте скотчем і викличте майстра.

 

Натяжна стеля «Зоряна небо»

Натяжні стелі з ефектом «Зоряне небо» можна встановити де завгодно: у спальні, дитячій кімнаті, вітальні, їдальні, навіть коридорі. Можливі й установки таких стель у більших приміщеннях – барах, кафе, різних залах. Площа їх не обмежена. Оптико-волокниста система висвітлення цих унікальних стель дозволяє одержати ефект справжнього неба зі світінням, мерехтінням і навіть падаючими зірками.

Технологій установки стель дві.

Перша – це монтаж натяжної стелі «Зоряне небо» зі світними зірками. Чорне, синє або темно-сіре полотно з намальованими на ньому зірками й джерело світла – ось два обов'язкові компоненти, необхідні для такої стелі. Монтуються такі стелі або з використанням пластикової «фальшстелі», або шляхом проколів у полотні невеликих отворів-крапок.

Різновидів таких стель багато. Одна з них, це нанесення неба із зірками на плівку ПХВ люмінесцентною фарбою. Джерело світла для такого полотна не обов'язкове. Удень – це досить звичайна стеля, зате ввечері або вночі над вами ціла галактика.


Дизайн стель «Зоряне небо» теж може бути різним. Це стелі з використанням сатинової, глянсової або дзеркальної плівки. А якщо прикріпити до оптоволокну на кінці невеликі кристали, то зірки стануть яскравіше й витончиніше, а небо – реалістичним.

Технологія установки й обладнання стель із мерехтливими зірками та летючими кометами трохи складніше. Тут передбачається закріплення на стелі світлового генератора й обертового світлофільтра, який і надає зіркам ефект мерехтіння. При бажанні, можна зробити «зміну декорацій», тобто поміняти зоряне небо на північне сяйво, запустити комети, змусити зірки падати. Для цього буде потрібно блок програмного керування. І тоді, удень, увечері й уночі над головою буде справжнє небо. А небо – це те, що ніколи не набридає.

 

Понад десяток фірм, що можуть запропонувати виконання робіт по створенню натяжних стель приймають участь в конкурсі «Краща продукція року». Конкурсна комісія редакції журналу «Агросвіт України» приділяє велику увагу, щоб перш за все ціна відповідала якості.

Отримати додаткову інформацію та замовити виконання робіт по створенню натяжних стель любої конструкції можна за тел.: 067-656-59-39, 097-233-91-32, 095-548-05-28, 095-548-06-87

.