Монтуємо натяжні стелі власного виробництва. Вимоги до якості стін.

Монтуємо натяжні стелі власного виробництва.

Вимоги до якості стін. 

 

Інформація оновлена 21.02.2016. 

Натяжні стелі - це краще творіння ХХІ століття. Але багато фірм лукавлять, беручись за створення натяжних стель, нехтуючи деякими вимогами до приміщення.

При монтажі натяжної стелі дуже бажано, щоб у приміщенні ремонт був закінчений. Усе сміття й будівельний пил повинні бути начисто прибрані.

Вимоги до якості стін перед установкою натяжних стель:

1. У приміщенні, де здійснюється установка натяжної стелі, опоряджувальні роботи стін повинні бути завершені. Стіни особливо у верхній частині повинні бути рівні, тому що профіль натяжної стелі прикручується саме до стіни, якщо вони будуть не рівні, то між стелею й стіною будуть утворені зазори.

2. Якщо в приміщенні наклеєні вже шпалери, то треба їм дати добре просохнути, тому що під час нагрівання при монтажі стелі шпалери можуть відійти від стін.

3. Якщо в приміщенні планується обробка стін - фарбування стін або обклеювання шпалер після установці натяжної стелі, то необхідно уздовж стін, по периметру стелі наклеїти скотч. Він запобіжить влученням фарби або клею на стелю.

4. Якщо в приміщенні стіни зроблені гіпсокартоном або плит з піноблоків, то необхідно гипсокартонные коробы зміцнити спеціально надійно під натяжні стелі й плити на стінах зміцнюються також міцно, інакше деформацію гіпсокартонної стіни або з піноблоків не уникнути.

5. Якщо прагнете встановлювати карниз стельовий для штор, тоді його треба придбати до початку установки натяжної стелі. Під карнизи стельові необхідно робити спеціальні заставні, які робляться усередині стелі, а потім закріпити карниз можна буде через полотно натяжної стелі.

6. Якщо натяжна стеля встановлюється у ванній кімнаті, то необхідно до монтажу стелі всі верхні стінові плитки добре проклеїти клеям, тому що плитка може лопнути при свердленні отворів.

Як бачите, любих небажаних проблем можна уникнути, якщо потурбуватися про це завчасно.

 

Отримати докладнішу інформацію та замовити встановлення натяжних стель можна у Компанії виробника «Дек», яка перемогла на конкурсі «Краща продукція року» за тел.: 067-656-59-39, 097-233-91-32, 095-548-05-28, 095-548-06-87

.

Замовлення приймаються по всій Україні.