Натяжні стелі - освітлення

Натяжні стелі - освітлення

 Інформація оновлена 21.02.2016.

 

Отже, ви купили квартиру, будинок в селі чи котедж й почали робити ремонт. Безумовно, що стеля повинна бути естетично привабливою, сучасною, стильною і підкреслювати затишок вашого будинку. Найкращий варіант – це натяжна стеля. Переваги натяжних стель полягають у тому, що вони безщілинні, можуть бути різних форм і відтінків, надійні, довговічні й просто дуже гарні. А саме правильно підібране і якісно змонтоване в натяжну стелю освітлення додасть їй додатковий шарм і шик вашому будинку.

 

Які ж види освітлення підходять для натяжних стель?

Будь-які види підходять. Це вже залежить від вашого бажання й смаку.

Світильник, бра, люстра, ліплення навколо неї можуть бути змонтовані в натяжній стелі без особливих проблем.

Слід звернути увагу на вибір люстри. Як відомо, натяжні стелі бувають матові й глянсові. Матові натяжні стелі (особливо, ті які зроблені з білої фактури матеріалу) не вимагають для вибору освітлення будь-яких особливих нюансів. Глянсові ж стелі (зроблені з лакової фактури матеріалу) мають ефект дзеркала. Тобто кількість лампочок на люстрі, на глянсовій стелі візуально подвоюється. Якщо ви прагнете, щоб ваша стеля купалася у світлових відбиттях, купуйте люстру з більшою кількістю плафонів.

Вибираючи світильники, потрібно врахувати кілька нюансів. У натяжних стелях краще використовувати вбудовані світильники, у яких невелика потужність. Для цього підходять так звані точкові світильники, які рівномірно освітлюють кімнату. Їхня перевага в тому, що їх фланець зроблений зі спеціального матеріалу, який називається скловолокнистий пластик. Цей фланець не нагріває фактуру матеріалу натяжної стелі. Тому можна сміло використовувати галогенні лампи, які мають широкий світловий спектр.

Можна скомбінувати гіпсокартонну конструкцію з натяжною стелею. Це виглядає стильно, коли натяжна стеля матова. Світло проникає на стелю з під цієї конструкції. Для освітлення такого типу стелі підходить діодна трубка. З лаковою плівкою таке освітлення не буде виглядати привабливо. Головна причина полягає в тому, що ця трубка не дає багато світла.

Важливу роль відіграє вибір кольору стелі. Темні відтінки стають деякою проблемою для освітлення стелі. Від темних поверхонь світло відбивається в малій кількості. Для таких стель треба встановлювати кілька світильників.

Натяжні стелі дозволяють використовувати різну палітру кольорів.

Якщо поєднувати білий як основний, то він буде стильно виглядати із вмонтованими люмінесцентними лампочками холодних відтінків. А якщо люмінесцентні лампочки мають теплі тони, то білий колір навпаки не буде домінувати.

У приміщеннях з високими стелями краще встановлювати підвісні або витягнуті світильники.

Для інтер'єру офісу використовують світильники, які мають строгу циліндричну форму.

Також в офісах широкою популярністю користуються люстри. Вони, як правило, невисокі з лінійними або галогенними лампочками.

 

Отримати докладнішу інформацію та замовити встановлення натяжних стель можна у Компанії виробника, яка перемогла на конкурсі «Краща продукція року за тел.: 067-656-59-39, 097-233-91-32, 095-548-05-28, 095-548-06-87

.

Письмова гарантія 10 років!!!

Строк виконання замовлення - до 7 днів.

Замовлення приймаються по всій Україні.