Догляд за натяжними стелями

Догляд за натяжними стелями

 

 Інформація оновлена 21.02.2016.

Натяжні стелі можна мити м'якою тканиною й рідкою миючою речовиною, що не утримує абразивних матеріалів.

 

Очищення поверхні натяжних стель слід робити в такий спосіб: невелика кількість миючого речовини розводиться в теплій воді, у цій воді слід намочити фланелеву ганчірочку й легкими рухами уздовж шва, не торкаючись базової стелі, вилучити забруднення. Після цього, вологою ганчірочкою забираються залишки мильного розчину, а полотно витирається насухо фланеллю. Замшеві полотна краще чистити м'якою щіткою, а от глянсові, щоб не залишалося розводів, рекомендується мити спиртовмісними мильними засобами.

Температурний режим приміщення, у якім установлена натяжна стеля, повинен бути в межах від +5°С до +70°С. Близько стельової люстри температурний режим не повинен перевищувати 80°С.

У випадку затоплення з верхнього поверху натяжна стеля витримує від 50 до  100 л води. У цьому випадку не слід торкати стелю й намагатися самостійно злити воду, що накопичилася. Необхідно викликати бригаду монтажників для демонтажу й повторного монтажу стелі протягом 1-2 діб після затікання.

Не можна торкати стелю колючими або ріжучими предметами, що може привести до утворення в полотні стелі отворів. У випадку нанесення полотну механічного ушкодження необхідно негайно заклеїти ушкоджену ділянку скотчем, щоб уникнути збільшення отвору. Для більш ґрунтовного ремонту стелі необхідно викликати бригаду монтажників.

Виклик монтажників для зливу води або усунення несправностей з вини замовника оплачується окремо.

Та як засвідчує досвід, таких випадків обмаль, а в приватних котеджах та селянських будинках майже відсутні.

 

Отримати докладнішу інформацію та замовити встановлення натяжних стель можна у Компанії виробника за тел.:

за тел.: 067-656-59-39, 097-233-91-32, 095-548-05-28, 095-548-06-87

.

Термін гарантії 10 років!!!

Строк виконання замовлення - до 7 днів.

Замовлення приймаються по всій Україні.