Найдешевший і найефективніший спосіб утеплення овочесховищ, зерносховищ, тваринницьких ферм та житлових будівель

 

Найдешевший і найефективніший спосіб утеплення овочесховищ, зерносховищ, тваринницьких ферм та житлових будівель

 

 

Інформація оновлена 21.02.2017 

 Напилення пінополіуретану на внутрішні та зовнішні поверхні стін, стель, приміщень, ємностей та баків, тунгів, рефрижераторів.

 

В якості теплоізоляції: овочесховищ, холодильних камер, складських та виробничих приміщень.

 

Переваги напилення твердого пінополіуретану:

Економічна ефективність: напилення із пінополіуретану дозволяє заощадити близько 50% коштів, що витрачають при застосуванні традиційних методів теплоізоляції.

 являється лідером світової хімічної галузі. Портфель пропозицій концерну включає нафту, природний газ, а також хімікати, пластмаси, спеціальні хімікати, продукти для сільського господарства, продукцію тонкої хімії та ін. BASF являється надійним партнером і сприяє успіхам компаній, які ведуть свою діяльність в самих різноманітних областях. Високоякісні продукти і розумні системні розробки, пропоновані концерном BASF, відіграють важливу роль у вирішенні глобальних задач – таких, як захист клімату, ефективне використання енергії, виробництво продуктів харчування та мобільність.

 

- переробка пінополіуретанових систем методом напилення і заливки Elastopor H / Elastospray, виконання робіт по ізоляції ППУ на об'єктах різного призначення;

-  реалізація на українському ринку напилюваних і заливних систем Elastopor H / Elastospray;

- технічний супровід проектів, пов'язаних з переробкою систем Elastopor H / Elastospray, який включає консультування переробників по найбільш раціональних методах переробки матеріалів, надання інформації замовникам, забезпечення зацікавлених сторін усією необхідною технічною документацією.

 

Напилювальний пінополіуретан Elastopor H / Elastospray – ефективна технологія термоізоляції

Технологія теплоізоляції та гідроізоляції житлових будинків, виробничих і складських будівель методом напилення пінополіуретану не нова та існує в Україні вже близько 20 років. Більш того, Європейські споживачі успішно користуються даним досягненням хімічної науки уже протягом чотирьох десятиліть.

Тим не менш, для багатьох власників та керівників господарств в Україні задача створення енергоефективних  складських приміщень, фруктосховищ та овочесховищ (будівництво нових і модернізація існуючих об’єктів), котрі здатні підтримувати заданий температурний режим в холодну і жарку пору, все ще здається складною і породжує масу питань. В даному випадку пінополіуретан може стати швидким та ефективним помічником на довгі роки експлуатації.

Що таке пінополіуретан? Яка технологія його застосування? В чому його переваги?

Жорсткий пінополіуретан – це матеріал, який досить широко використовується для теплоізоляції при будівництві холодильних, складських  приміщень,  сховищ,  попередньо ізольованих труб для теплотрас, сандвіч-панелей, а також як утеплювач огороджувальних конструкцій будинків та  будівель. Структура якісного пінополіуретану представляє однорідну масу, яка складається з дрібних комірок, заповнених інертним газом з надзвичайно низькою теплопровідністю. Саме така структура дозволяє отримати матеріал з теплопровідністю 0,022 – 0,028 Вт/м*К. (у мінеральної вати – 0,035 – 0,045 Вт/м*К, у полістиролу 0,035 – 0,040 Вт/м*К).  Головною ознакою систем пінополіуретану, вироблених з сировини фірми BASF Polyurethanes Gmb являється якість і довговічність.

Пінополіуретан – це продукт реакції двох рідких компонентів – поліолу і поліізоцианату, яка  відбувається в результаті їхнього змішування. Змішування і напилення реакційної суміші на поверхню конструкції відбувається за допомогою установки високого тиску. Реакційна рідина рівномірно розподіляється по поверхні, створюючи відмінне зчеплення, вспінюється, збільшуючись в об’ємі до 30 разів і затвердіває. Матеріал наноситься в декілька шарів, в залежності від необхідного коефіцієнту опору теплопередачі.

Якість пінополіуретану, а відповідно і його теплоізоляційні властивості, залежать від сукупності наступних факторів: якості сировини, якості обладнання та досвіду переробника пінополіуретану.

Пінополіуретан Elastopor H / Elastospray має ряд переваг по відношенню до традиційних утеплювачів, а саме:

1.     Швидкість нанесення – до 1000 м. кв. за зміну.

2.     Відсутність швів – напилена піна повторює геометрію конструкції, утворюючи однорідну поверхню без містків холоду. При цьому досягається повна герметизація ізолювального приміщення, що дуже важливо для газового середовища зберігання.   

3.     Тривалий термін використання – 30 років і більше 

4.     Гідроізоляційні властивості – матеріал не поглинає і практично не пропускає вологу навіть після тривалого використання.

5.     Низька теплопровідність  ( в 1,5 разів нижче, ніж у пінополістиролу, в 2 рази нижче, ніж у мінеральної вати) при чому, з роками експлуатації такі властивості практично не змінюються.

6.     Відмінна адгезія матеріалу до різноманітних поверхонь, не потребуюча крепіжних елементів і т. п.

Такі властивості пояснюють доцільність використання матеріалу і його переваги над іншими утеплювачами в ряді застосувань, а іноді роблять його незамінним у вирішенні поставленої задачі.

Метод ізоляції шляхом напилення пінополіуретану може бути цікавим для сільгосппідприємств, в першу чергу, через можливість застосування даного способу при реконструкції, або перевлаштуванню старих будівель та приміщень. На сьогоднішній день технологія утеплення методом напилення пінополіуретану Elastopor H / Elastospray набула широкої популярності при термоізоляції складів, ангарів, зерносховищ, фруктосховищ, овочесховищ, свинарників, корівників, пташників, дахів виробничих приміщень, холодильних камер, підвалів і т. п.

Більш детально зупинимось на застосуванні напилювального пінополіуретану в різних напрямках і галузях сільськогосподарського бізнесу:

-          Термоізоляція пінополіуретаном Elastopor H / Elastospray (утеплення) овочесховищ.

Проблема зберігання овочів в гарній якості або, навіть фізичного зберігання овочів до весни, в Україні проходить червоним рядком в повістках дня майже всіх сільгоспвиробників. Від того збережеться 97% чи 76% урожаю залежить не тільки теперішній прибуток конкретного господарства, але й подальший розвиток, як цього господарства, так і всієї галузі. Економічна ефективність створення нового овочесховища або реконструкції існуючого розглядається з точки зору мінімізації затрат, як на момент будівництва так і при подальшій експлуатації (питання енергозабезпечення).

З точки зору економічної ефективності найбільш привабливим проектом зведення нового овочесховища на сьогоднішній день виступає безкаркасний ангар, напилений пінополіуретаном. Утеплення напиленням пінополіуретану в завдяки відмінній адгезії з металом надійно утримується на поверхні і надає певної додаткової жорсткості конструкції. Слід зауважити, що якісно, без щілин і мостиків холоду теплоізолювати безкаркасний ангар можливо лише з застосуванням напилювального пінополіуретану. До того ж лише напилювальний поліуретан при мінімальній товщині забезпечує значне зниження навантажень на кліматичне обладнання. Реконструкція існуючих овочесховищ, картоплесховищ за допомогою напилювального пінополіуретану теж має значну економічну вигоду, оскільки напиливши стару будівлю ви фактично отримуєте нове якісне сховище для овочів з герметичною і міцною термоізоляцією.

-         Утеплення пінополіуретаном Elastopor H / Elastospray фруктосховищ.

Очевидно, зберігання яблук в належній якості на весну має не менший економічний ефект, ніж зберігання картоплі, моркви, капусти тощо, адже ціни восени і на весні на один і той же сорт яблук однакової якості подекуди відрізняються в рази. На сьогоднішній момент в Україні все активніше застосовується технологія зберігання яблук в розрідженому газовому середовищі, що в свою чергу вимагає герметичності газової камери під яблука. І саме напилювальний пінополіуретан наряду з відмінними теплоізоляційними властивостями забезпечує цю герметичність, що робить його незамінним при будівництві яблукосховищ. А відмінні екологічні показники пінополіуретану Elastopor H / Elastospray дозвляють застосовувати його в прямому контакті з яблуками без жодних засторог і загроз для здоров’я.

-         Напилення пінополіуретаном Elastopor H / Elastospray при ізоляції зерносховищ.

До температурно-вологісного режиму зберігання зерна висуваються не менші (а подекуди і більші) вимоги ніж при зберігання овочів та фруктів. Значним плюсом в цьому контексті виступає низька гідрофобність пінополіуретану, що дозволяє використовувати його одночасно і в якості гідроізоляції для фундаментів. Ще одним суттєвим «плюсом» застосування пінополіуретану в якості ізоляції сховищ виступає нейтральне ставлення до даного ізолятору гризунів, які здатні завдати значних збитків господарству. Пінополіуретан – єдиний серед утеплювачів, який не гризуть миші та щури.

-         Застосування пінополіуретану Elastopor H / Elastospray у птахівництві, тваринництві: пташники, корівники, свинарники…

В пташниках, свинарниках, корівниках повинні підтримуватись кліматичні, температурні умови, які б сприяли більшій продуктивності і росту вказаних порід. Комплекс ізоляційних робіт (ізоляція підлоги під стяжку та ізоляція стін і перекриття) в корівниках та свинарниках дозволяє вирішити проблему температури без додаткового підігріву  - в даному випадку тепла самих тварин буде достатньо. Високі експлуатаційні характеристики і екологічність, обумовлена абсолютною інертністю і стійкістю до хімічних і механічних навантажень, як при мийці і прибиранню приміщень, так і впливу з боку тварин, роблять пінополіуретан Elastopor H / Elastospray  кращим теплоізолятором для утеплення тваринницьких ферм.

-         Застосування пінополіуретану Elastopor H / Elastospray при ізоляції складських і адміністративних приміщень…

Зазначимо, що сільськогосподарські будівлі не обмежуються будівлями для зберігання урожаю, тваринниками і пташниками. Різноманітні склади, адміністративні будівлі, ангари, виробничі будівлі також можуть бути ізольовані пінополіуретаном для подальшої економії на постійно зростаючих  в ціні енергоносіях. Ще раз повторимо, що пінополіуретаном можуть бути ізольовані підлоги, стіни, дахи різноманітних за своїм призначенням будівель.

 

Замовити напилення пінополіуретаном та отримати детальну інформацію по матеріалу Elastopor H / Elastospray, технології його застосування можна:

за тел. :097-233-91-32, 095-548-05-28, 095-548-06-87, 067-656-59-39