ТОВ «Товарка», «Шопінг», «Джонсон», « Барахолка 2022» займаються шахрайством
Понад десяток фірм створила Лянськорунська Оксана Антонівна в Києві, Одесі, Хмельницьку, Івано-Франківську, Вінниці, Львові і ніде податкова не звернула увагу на звичайне шахрайство, а Дорадчій службі «Ревізор» при сучасних можливостях Інтернету знадобилося 15 хвилин, щоб розкрити не тільки цей лохотрон, а і його схему. Постає просте питання: - Чи потрібна нам така податкова, яка сприяє шахрайству в Україні.
На відміну від інших Інтернет-магазинів тут не вимагають попередньої проплати, а навпаки пропонують розрахуватися при отриманні товару і цим викликають довіру у клієнтів. Можуть запропонувати цей же вид товару кращої якості, але дорожче і в більшості випадків їм це вдається.
Існують товари які неможливо перевірити при отриманні. Наприклад: ви не зможете на Новій пошті чи Укрпошті перевірити якість цифрової антени Glear TV Premium HD. Те, що це звичайна кімнатна антена, яка і на йоту не відповідає задекларованим показникам в рекламі новин Фейсбука ви дізнаєтеся тільки дома. Антена з активатором, яка буде підсилювати сигнал від ретранслятора за сотню кілометрів і за яку ви зробили доплату – теж виявиться блефом. Виявивши обман ви не зможете повернути товар, бо з моменту його отримання на ваші телефонні дзвінки ніхто вам не відповість. Вони розглядають вас як звичайного лоха, якому вдалось впарити непотріб та ще й за високою ціною.
Пам’ятайте, що саме новини Фейсбука, Google і Ukr.net стали основним розповсюджувачем реклам шахраїв.
Якщо Ви все ж таки попалися на їх гачок, то звертайтесь за порадою за телефоном 067-656-59-39.
Наші читачі дуже часто запитують: - Чому так сильно збільшилося шахрайство в Україні? Відповідь проста: ослаблений контроль зі сторони органів влади. Порою складається враження, що у нас відсутня митниця, тому на ринку безліч низькоякісного контрабандного товару; відсутня податкова, тому існують липові шахрайські фірми; відсутня поліція, тому відкрито і навіть публічно дурять людей. А нерідко усі ці органи знаходяться в долі зі злочинцями. Таке враження, що в 2014 році поміняли «шило на мило. Та і Законодавство України, яке розробляють і затверджують депутати Верховної Ради обох останніх скликань сприяє розвитку шахрайства. Тож не зрозуміло: депутати Верховної Ради – шахраї, ледацюги чи дебіли.
Володимир Тарасюк, експерт дорадник
067-656-59-39