Українське пиво допомагає залишатися вічно молодими

Починаючи з 2014 року в Україні утворився хаос, яким скористалися виробники пива. Для збільшення терміну використання пива до його складу входить стільки консервантів, що тепер любителі пива мають можливість майже безкоштовно залишатися щонайменше на 3-4 тисячі років вічно молодими. Можна сказати, що це отримання безсмертя на шару.

Ви думаєте, що я жартую. Ні, це чиста правда.

Ті, хто займається кремацією померлих, можуть підтвердити мої слова, що все частіше трапляються випадки коли і через декілька років трупи мають доволі свіжий вигляд.

Тіло людини складається із того, чим вона харчується. Більшість продуктів харчування напічкана консервантами, але пивні консерванти найкраще засвоюються організмом. Тож чим більше ви п’єте пива, то тим краще ви консервуєте своє тіло. Існує великий шанс зберегти його вічно молодим, бо консерванти хоч і укорочують ваше життя, але черв’ячки та бактерії вас не зачеплять. Вони чогось не вірять в потустороннє життя і більше цінують те що мають.

Але, якщо ви хочете довго топтати цю грішну землю і не бути вічно молодим, то не споживайте пива з терміном придатності до споживання більше 7-ми діб.

Провівши аналіз ринку, Дорадча служба Ревізор може рекомендувати тільки пиво Павлівське темне, Павлівське живе світле і пиво напівтемне Графське. Оператор ринку: ТОВ «Павлівський пивзавод», вул. Незалежності, 1, с. Павлівка, Іваничівський р-н, Волинська обл., тел. (03372) 2-24-03.

Ми будемо дуже раді, якщо ще хтось заявить, що його пиво не сприятиме безсмертю. Дорадча служба Ревізор з задоволенням повідомить про це нашим читачам. Реклама на сайті www.auv.com.ua заборонена, більше того – це єдиний сайт в Україні, де в «Розділі публікацій» є антиреклама, але ми з радістю повідомляємо про виявлену Кращу продукцію року. Саме це допомагає нашим читачам уникати лохотрону.

Далеко не завжди цінова політика є підтвердженням якості товару. Так доволі дороге і широко розрекламоване живе світле пиво «Чешское барное» можна віднести до розряду найгіршого пива, яке є на українському ринку. Воно має не тільки неприємні смакові якості, а і викликає сильні головні болі, але зберігає можливість подарувати людині вічну молодість.

Тож вибір за Вами!!!

Володимир Тарасюк, експерт дорадник

067-656-59-39