Системний фунгіцид Скор® незапобіг кучерявості персика

Скор® – системний фунгіцид профілактичної та лікувальної дії для захисту від основних хвороб яблуні, груші, персика, томатів та картоплі. Виробник препарату: Сингента, Швейцарія. Представник в Україні: ТОВ «Сингента».

До недавнього часу на сторінках «Агросвіт України» ми рекомендували цей препарат як надійний засіб для боротьби з багатьма хворобами фруктових дерев, томатів та картоплі. До препаратів швейцарського виробника «Сингента» у нас ніколи не з’являлось ніяких підозр та сумнівів. Тому скарга на недієвість препарату Скор® при лікуванні персика від кучерявості листя і борошнистої роси була для нас як сніг серед літа. Та, на жаль, при проведенні перевірки скарга повністю підтвердилась.

Прикро, але і такі препарати фунгіцидної дії як Ридоміл Голд® і Топаз® теж виявилися не на висоті.

Ми допускаємо, що це можливий фальсифікат китайського виробництва, але і в цьому випадку не знімається вина з ТОВ «Сингента», яке зобов’язане боротися з подібними підробками. А можливо це і не китайська підробка, а зниження якості продукції самим виробником. Та на це питання можуть відповісти тільки представники ТОВ «Сингента».

А поки що, Дорадча служба «Ревізор», захищаючи права споживача, не може рекомендувати застосовувати для захисту від хвороб фруктових дерев, овочевих та ягідних культур препарати фунгіцидної дії Скор®, Ридоміл Голд® і Топаз®.

Володимир Тарасюк, експерт дорадник

067-656-59-39