Портативний кухонний подрібнювач

Шахрайство в торговому бізнесі через Інтернет, телебачення чи мобільному зв’язку існувало завжди, але починаючи з 2014 року стало повсякденним. Ми з цим перетинаємося по декілька разів на день.

Для прикладу розповімо як ФО-П Манько О.Ф. із м. Одеса шахраює при продажі портативного кухонного подрібнювача чи інших товарів.

В рекламі представлено дві фотографії подрібнювачів: одна модель на 600 Вт і друга на 100 Вт. Але про подрібнювач на 100 Вт не говориться ні слова. Згідно характеристиці подрібнювач має потужність 600 Вт і здатен подрібнити горіхи чи зерна кави 1 кг за 1 хвилину.

Люди часто звертають увагу на відгуки. Позитивних відгуків на товари ФО-П Манько О.Ф. може бути декілька десятків і ні одного негативного. Та зверніть увагу, що свій відгук ви не можете поставити. Тож всі ці відгуки в коментаріях гарний фейк. А там де ви можете поставити свій відгук, то він зникне через декілька хвилин.

І так ви замовили подрібнювач на 600 Вт, а вам присилають подрібнювач на 100 Вт, який переробляє не 1 кг, а 50 г. Добре, якщо ви не заплатили гроші наперед, то зіткнувшись з шахрайством ви можете відмовитись від товару. Хоча далеко не всі зразу розуміють, що їх надурили.

Значно гірше виглядає ситуація, якщо ви оплатили за цей товар, бо з’ясуєте, що телефон зазначений в рекламі не дійсний і зворотнього зв’язку не існує.

Дорадча служба «Ревізор» радить вам бути уважнішими при замовленні товарів через Інтернет (наперед гроші не платіть). Не забувайте, що ми живемо з Вами в Україні, в якій на кожному кроці царює хаос і шахрайство як зі сторони влади, так і в бізнесі і таких як Манько О.Ф. безліч.

Володимир Тарасюк, експерт дорадник

067-656-59-39