Соковижималка CROWNBERG СВ-3402

Єдина перевага соковижималки CROWNBERG СВ-3402 – це простота і зручність в обслуговуванні після її використання. А в цілому, в порівнянні з моделями соковижималок Радянських часів, вона більше схожа на дитячу іграшку, яку легко зламати.

Судіть самі. Номінальна потужність СВ-3402 – 600 W. Ніякої вентиляції двигуна не передбачено, тож можна працювати не більше однієї хвилини. Повторний запуск не менше як через 2 хвилини. При порушенні цього режиму електродвигун згорить. Це так зазначено в інструкції по експлуатації СВ-3402.

Але враховуючи слабку ізоляцію проводів обмотки двигуна, в цілях збільшення продовження терміну експлуатації, не варто допускати роботу вижиму більше 45-50 сек, а повторне включення не раніше як через 3 хв.

Якщо ж ви вирішили придбати цю модель, то краще скористайтесь не Інтернетом, а стаціонарним магазином. При необхідності тут у вас буде можливість повернути товар в магазин та скористатися гарантією.

В більшості випадків при купівлі через Інтернет ви не зможете знайти продавця із-за відсутності зворотного зв’язку і адреси. А такі як ФО-П Манько О.Ф. м. Одеса, вул. Фрунзе 11/2, контактний тел.: +38 (050) 174-28-38 можуть розвести вас на гроші або надіслати вам дешеву модель, а взяти гроші за дорогу. І тут ви з’ясуєте, що зворотного зв’язку з ФО-П Манько О.Ф не має і контактний телефон не дійсний. Документи про продаж вам товару теж відсутні. Тож ніякою гарантією на ремонт ви не можете скористатися.

Дорадча служба «Ревізор» радить вам бути уважнішими при замовленні товарів через Інтернет (наперед гроші не платіть). Не забувайте, що ми живемо з Вами в Україні, в якій на кожному кроці царює хаос і шахрайство як зі сторони влади, так і в бізнесі і таких як Манько О.Ф. безліч.

Володимир Тарасюк, експерт дорадник

067-656-59-39