Тонометр Paramed Expert-X автоматичний

До Дорадчої служби «Ревізор» надійшли скарги на невідповідність задекларованій якості автоматичного тонометра Paramed Expert-X.

Придбавши модель цього тонометра в аптеці №3 за адресою вул. Єреванського 9/2, ТОВ «Анела» ми протестували його у лікарів поліклініки. Результати виявились вражаючі: розходження по заміру тиску складало від 10 до 50 одиниць.

При купівлі того чи іншого приладу покупець орієнтується на опис товару і відгуки.

Опис тонометру дійсно шикарний. Судіть самі. Paramed Expert-X - доступний і надійний тонометр автоматичного типу. Оснащений універсальною манжетою для обхвату руки 22-42 см (підходить як на худеньке, так і широке плече). Працює від мережевого адаптера або батарейок. Відрізняється від бюджетних моделей великим екраном і пам'яттю на 2 користувачі з можливістю установки дати і часу. Підходить для використання вдома або в професійній діяльності. Слова: в професійній діяльності найбільше заворожують людину.

Корисні можливості:

·         індикатор аритмії - фіксація порушень серцевого ритму з відповідним сигналом на дисплеї;

·         індикатор руху - попереджає про те, що вам потрібно повернутися в стан спокою;

·         індикатор тиску - відповідає стандартній класифікації ВООЗ;

·         захист кнопок від пилу і вологи - продовжує термін служби приладу;

·         вимірювання пульсу (частоти скорочень серця в хвилину);

·         пам'ять на 90 замірів для 2-х користувачів, гостьовий режим без збереження даних;

·         обчислення середнього показника (3 виміру протягом 10 хвилин);

·         установка дати і часу - можливість вести записи і проводити аналітику.

·         Країна походження бренду: Китайська Народна Республіка.

Маючи на руках результати тестування, нас дуже здивували позитивні відгуки на цю модель тонометра в коментаріях. Ми уважно вивчили коментарії в Інтернеті і виявили, що далеко не за всіма ними існують живі люди, а ті що є, ніколи не порівнювали отримані показники з ручним тонометром. Після нашої рекомендації протестувати автоматичний тонометр у сімейного лікаря вони були вражені разючими похибками. Також вони були вражені і рекомендаціями сімейних лікарів: ніколи не довіряти показникам сучасних автоматичних тонометрів.

Одночасно ми виявили ще один казус: керівництво аптекарської мережі ТОВ «Анела», порушуючи Закони України, відмовлялось прийняти на повернення придбаний у них тонометр. Тільки після втручання працівників Держлікслужби, які дізналися, що ми направляємося з цим питанням в Міністерство охорони здоров’я, керівництво ТОВ «Анела» погодилося повернути кошти за повернутий в аптеку тонометр.

Як повернути придбані медичні прилади і фальсифіковані ліки, яких в аптеках до 55%, а інколи і більше ви можете дізнатися на нашому сайті в рубриці публікацій «Наше здоров’я» із статті: «Як повернути медичні прилади і ліки в аптеку?

  http://www.auv.com.ua/26-sectionchief/ourhealth/554-%D1%8F%D0%BA-%D0%BF%D0%BE%D0%B2%D0%B5%D1%80%D0%BD%D1%83%D1%82%D0%B8-%D0%BC%D0%B5%D0%B4%D0%B8%D1%87%D0%BD%D1%96-%D0%BF%D1%80%D0%B8%D0%BB%D0%B0%D0%B4%D0%B8-%D1%96-%D0%BB%D1%96%D0%BA%D0%B8-%D0%B2-%D0%B0%D0%BF%D1%82%D0%B5%D0%BA%D1%83

Виходячи з вище перерахованого Дорадча служба «Ревізор» не може рекомендувати довіряти показникам автоматичного тонометра Paramed Expert-X.

Володимир Тарасюк, експерт дорадник

067-656-59-39