Київський магазин «Дари моря» здав свої позиції

До антирекламного відділу «Агросвіт України», тобто до «Дорадчої служби «Ревізор» звернулись зі скаргами наші читачі щодо низької якості рибних консервів, які вони придбали в магазині «Дари моря» вул. Павлівська, 23, м. Київ. Їх дивують низькі смакові якості, велика кількість води і мала кількість риби в рибних консервах та малий асортимент живої прісноводної риби.

Щодо низької якості рибних консервів, то це питання піднімалося два роки тому. На нашому сайті в «Розділі публікацій» - «Антиреклама» в статті «Консерви САРДИНИ – які вони?» http://www.auv.com.ua/35-sectionchief/counter-advertising/362-%D0%BA%D0%BE%D0%BD%D1%81%D0%B5%D1%80%D0%B2%D0%B8-%D1%81%D0%B0%D1%80%D0%B4%D0%B8%D0%BD%D0%B8-%E2%80%93-%D1%8F%D0%BA%D1%96-%D0%B2%D0%BE%D0%BD%D0%B8 ви можете детально ознайомитись з результатами перевірки цієї продукції в магазині  «Дари моря» вул. Павлівська, 23, м. Київ.

По результатам перевірки «Дорадчої служби «Ревізор» 15.02.2021 скарги відносно низької якості рибних консервів повторно підтвердились. Як і два роки тому в перевірці смакових якостей рибних консервів прийняла участь і наша редакційна кішка Аліса, яка вже двадцятий рік допомагає нам визначати якісну і неякісну продукцію. Вона знає толк в рибі, бо за своє життя з’їла більше 2-х тон рибної продукції. Дивно те, що радянські часи вона не застала, але як і старше покоління вона дуже низько оцінила указані консерви і ні одну із них не стала їсти. З іншої сторони хочеться звернутися до людей старшого віку, які чудово пам’ятають смакові якості рибних консервів радянських часів. Шановні, на жаль, такої високої якості рибної, молочної, м’ясної та інших видів продукції уже не буде. Раніше були Державні стандарти, а тепер Технічні умови. Головне досягнення так званої «Революції гідності», яку ненавидить тепер 85% населення України, - це відсутність перевірок виконання цих ТУ. Тож при відсутності перевірок кожен робить що хоче.

Друге, на що ми звернули увагу - це малий асортимент живої прісноводної риби. Ні товстолоба, ні білого амура, ні карася та інших прісноводних риб окрім коропа, форелі і маленького осетра ми не побачили. Раки, що реалізуються по 775 грн за один кілограм по своїм невеличким розмірам більше відповідають зарибку.

Тож як бачите у адміністрації магазину «Дари моря» немає позитивної реакції на критику відносно низької якості продукції, але її зробили клієнти магазину. На сьогоднішній день відвідування магазину суттєво зменшилося.

Можливо впливає і цінова політика, яка по багатьом показникам вища ніж в інших магазинах.

Враховуючи перераховане, «Дорадча служба «Ревізор» не може рекомендувати киянам і гостям столиці магазин «Дари моря» вул. Павлівська 23, м. Київ.

Шановні виробники, указуйте повну інформацію і тоді не буде питань, чому у баночці мало риби і багато води. Що ж до смакових якостей, то постарайтесь догодити нашій кішці Алісі. І якщо вона буде їсти вашу продукцію, то можете бути впевненими що і людям сподобається.

Адміністрації магазину «Дари моря» та дирекції інших магазинів рекомендуємо більш досконально перевіряти продукцію, яку вам пропонують для продажу, щоб не псувати свій імедж.

Володимир Тарасюк експерт дорадник

067-656-59-39