Агрофірма-Елітсортнасіння не виходить з поля зору «Дорадчої служби «Ревізор»

Ось уже протягом декількох років Агрофірма-Елітсортнасіння реалізує низьку якість насіннєвого матеріалу. Тому не випадково до «Дорадчої служби «Ревізор» постійно надходять скарги від дачників, селян і фермерів на невідповідність придбаного у цій фірмі насіння.

При черговій контрольній закупці ми встановили, що всі скарги обґрунтовані: серед насіння зустрічаються пусті насінини, про калібрацію і говорить нічого, зустрічається не відповідність до зазначеного сорту, а столовий буряк немає солодкості, низька схожість насіння серед квітів, касовий апарат відсутній.

Про все це говорилось і в попередні роки, але адміністрація Агрофірми-Елітсортнасіння не робить належних висновків.

Нагадуємо, що наша «Дорадча служба «Ревізор» не переслідує рейдерство і знищення підприємств, а загострює увагу керівників на недоліках в роботі.

Як тільки адміністрація підприємства переконує нас, що всі недоліки виправлені ми тут же знімаємо із сайту статті з критикою.

На жаль керівництво Агрофірми-Елітсортнасіння, яка знаходиться по вул. Народного Ополчення 15, м. Київ www.elitsort.com.ua в черговий раз не прислухалось до нашої критики і продовжило реалізацію неякісного насіннєвого матеріалу.

Тож і за цей рік нічого не змінилося.

«Дорадча служба «Ревізор» не може рекомендувати сільгоспвиробникам, селянам і дачникам насіннєвий матеріал Агрофірми-Елітсортнасіння.

Ми давно знаємо Агрофірму-Елітсортнасіння і нам хочеться щоб адміністрація фірми як найшвидше виправити ситуацію і повернути втрачений позитивний імідж, який вона мала до 2014 року.

Володимир Тарасюк, експерт дорадник

067-656-59-39