Ручний культиватор Землероб універсальний 5 в 1 (Вінниця) не пройшов випробування

На жаль, ручний культиватор Землероб універсальний 5 в 1 (Вінниця) не пройшов випробування в дорадчій службі "Ревізор".

В рекламних буклетах і в Інтернеті на сайтах продавців зазначено, що Землероб ручний універсальний – це надійний помічник в господарстві. Він має не складну конструкцію, простий і невибагливий в обслуговуванні.

Землероб універсальний - це 5 інструментів в одному корпусі.

Агрегат «Землероб» має несуще шасі, на яке монтується один із п’яти інструментів: культиватор, бритва, міжрядник, підгортач, плужок с маркером.

1. Культиватор для рихлення верхнього шару ґрунту перед посівом, а також обробки міжрядь після сходів.

2. Ножі «Бритва» для підрізання коріння бур'янів. Ширина ножів регулюється на ширину міжряддя.

3. Міжрядник для прополювання, а також розпушування ґрунту і видалення бур'янів. Глибина заглиблення та кут нахилу погружного полотна можна регулювати.

4. Підгортач призначений для посадки и підгортання бульбоподібних коренеплодів. Регулюється кут нахилу та глибина заглиблення леміша.

5. Бороздоутворювач з маркером застосовують для висіву насіння, при цьому маркером регулюється ширина міжрядь.

·  діаметр колеса: 320 мм.

·  розміри (довжина, ширина, висота): 640х300х300мм.

·  вага - 9,5 кг.

Гарантія виробника - 1 рік.

Можливий післягарантійний ремонт.

Виробник - ТОВ "Юга-Сервіс", м. Вінниця, вул. Айвазовського, 20А.

До дорадчої служби «Ревізор» надійшло декілька скарг на низьку якість ручного культиватора Землероб універсальний 5 в 1 (Вінниця). Для перевірки ми придбали цей культиватор і випробували на базі Навчального центру сільськогосподарських дорадчих служб в Житомирській області.

Дійсно Землероб ручний універсальний має не складну конструкцію, простий і невибагливий в обслуговуванні. Але складається враження, що він виготовлений не на заводі, а десь у підворітні чи в якомусь підвалі слюсарями-початківцями. Леза ножів «Бритва» погнулися за 20 хвилин експлуатації. І це не дивно, бо їх можна згинати пальцями. Підгортач має невдалі кути і тому не практичний в роботі. Про хибкість рукояток управління і говорити нічого. Хлипка і сама конструкція ручного культиватора.

Виробник компанія ТОВ "Юга-Сервіс", Вінниця, на жаль не вказує в своїй інструкції, що ручний культиватор Землероб універсальний 5 в 1 може застосовуватися тільки на піщаних (дуже легких) ґрунтах.

Якщо у виробника є якийсь сумнів до об’єктивності наших досліджень, то ми готові повторити ці дослідження в їхній присутності на базі Музею сучасної апітерапії, який розбудовується в Житомирській області.

А поки що дорадча служба «Ревізор» не може рекомендувати купувати ручний культиватор Землероб універсальний 5 в 1, який виробляє ТОВ "Юга-Сервіс", Вінниця, бо це гроші викинуті на вітер.

Після виходу цієї публікації деякі продавці вдалися до хитрощів: вони вказують країну виробника або не існуючу компанію, підприємство та іншу ціну. Тож будьте уважні, бо вас хочуть ввести в оману.

ТОВ «Юга-Сервіс» нагадуємо, що якщо ви виправите ситуацію на краще, тобто зробите гарний культиватор, то ми не тільки приберемо цю публікацію, а і безкоштовно прорекламуємо вашу новинку. Бо наша критика направлена не на приниження компанії, а на відродження якості українського виробництва, хоча б до рівня радянських часів, коли Україна займала 6-те місце в світі по економічному статку. А зараз, на жаль, ми можемо порівнятися тільки з Гондурасом і то далеко не по всім показникам.

Володимир Тарасюк, експерт дорадник

067-656-59-39