Вібраційний електронасос Універсал "Цунамі-1" – гроші на вітер

Вібраційний електронасос "Цунамі-1" БВ-0,25-40-У5-В - це абсолютно нова розробка вібраційного насоса, він поршневий, це дає йому велику пропускну здатність води, за рахунок чого даний насос може качати не тільки чисту питну воду але і тягучі рідини з органічними частками (вода з піском, глиною і т.д.), може качати і масло. Даний вид насоса потужний, добре підійде для використання в побуті, в приватних будинках як інструмент подачі води, так само паралельно для поливу ділянки.

Вібраційний електронасос "Цунамі-1" має верхній забір води.

Технічні дані:

Номінальна напруга В. 220 ± 22

Частота струму Гц. 50 ± 1%

Номінальний струм, не більше А. 3,6

Споживана потужність, не більше Вт. 270

Номінальна об'ємна подача при напорі 40м. м³ / сек 0,25х10ˉ³

Максимальний напір м. 80

Маса не більше Кг. 4,5

Якість підтверджена сертифікатами України, Європи.

Гарантійний термін - 12 місяців.

На деяких сайтах можна зустріти навіть ще кращий опис цього насосу, але ніде не вказується адреса виробника. Обмежуються словами: виробник – Україна.

Дорадча служба «Ревізор» провела детальне дослідження 4-х вібраційних насосів Універсал «Цунамі-1». Усі насоси без виключення мали суттєвий недолік – це нагрів через 15 хвилин навіть в дуже холодній воді.

Ніде не вказується, що термін безперервної роботи не бажаний більше 15-20 хвилин. Тож використовувати цей насос для поливу дуже ризиковано.

Доволі часто лунає критика Совдепії, але в порівнянні насоса Універсал «Цунамі-1» з будь-яким вібраційним насосом радянських часів – це просто груда металобрухту.

Дорадча служба «Ревізор» не може рекомендувати купувати насос Універсал «Цунамі-1».

Володимир Тарасюк, експерт дорадник

067-656-59-39