Агрофірма-Елітсортнасіння знову попала в поле зору «Дорадчої служби «Ревізор»

В попередніх статтях зазначалось, що Агрофірма-Елітсортнасіння суттєво знизила якість своєї продукції.

Наша «Дорадча служба «Ревізор» не переслідує рейдерство і знищення підприємств, а загострює увагу керівників підприємств на недоліках в роботі.

Як тільки адміністрація підприємства переконує нас, що всі недоліки виправлені ми тут же знімаємо із сайту статті з критикою.

На жаль керівництво Агрофірми-Елітсортнасіння, яка знаходиться по вул. Народного Ополчення 15, м. Київ www.elitsort.com.ua не прислухалось до нашої критики і продовжило реалізацію неякісного насіннєвого матеріалу. Реагуючи на скарги дачників при черговій перевірці встановлено: Валеріана лікарська – схожість 10%, мальви (3 види) – схожість 20%, томат ДЕЛІЦІОЗУС – схожість 33%, томат ЖОВТИЙ ВЕЛЕТЕНЬ – схожість 33%, насіння огірків Фенікс не відповідає заявленому сорту. Касовий апарат відсутній.

Тож за рік нічого не змінилося.

«Дорадча служба «Ревізор» не може рекомендувати сільгоспвиробникам, селянам і дачникам насіннєвий матеріал Агрофірми-Елітсортнасіння.

Адміністрації Агрофірми-Елітсортнасіння ми бажаємо як найшвидше виправити ситуацію і повернути втрачений позитивний імідж, який вона мала до 2014 року.

Володимир Тарасюк, експерт дорадник

067-656-59-39