Біопрепарат Джерело

Вже в третє до «Дорадчої служби «Ревізор» звертаються рибники зі скаргами на низьку якість біопрепарату Джерело, який мав би сприяти самоочищенню водойм.

Шановні читачі, в 2017 і 2018 роках на нашому сайті www.auv.com.ua в розділі публікацій «Антиреклама» друкувались висновки «Дорадчої служби «Ревізор» в статтях: «Дорадча служба Ревізор не рекомендує відвідувати гіпермаркет АШАН» і «ВІО препарат Джерело для очищення озер та ставків не пройшов випробування».

Тож якби ви уважно переглядали наші матеріали, то не попали б в халепу.

В публікаціях говорилось, що після отримання скарг на біопрепарат Джерело, який був придбаний  в магазині АШАН м. Києв, в цілях перевірки ми придбали три упаковки указаного препарату. На упаковці зазначено, що це концентрована суміш корисних природних мікроорганізмів, ферментів та мінералів для запобігання цвітіння води та усунення неприємного запаху.

Потрапивши в водне середовище, бактерії із складу препарату інтенсивно споживають розчинені продукти органічного розпаду такі як аміак, нітрити, нітрати, фосфати, сечовину та ін., зменшуючи таким чином їх концентрації у водоймі.

Завдячуючи швидкому споживанню розчинних форм азоту, фосфору, мінеральних речовин біопрепарат ДЖЕРЕЛО для очищення озер та ставків сприяє самоочищенню водойми, а саме:

-зменшує накопичення донних утворень та ризик розмноження патогенних мікроорганізмів;

-запобігає неконтрольованому росту водоростей, а також утворенню сторонніх запахів.

При розведенні риб в штучних водоймах ДЖЕРЕЛО дозволяє підтримувати здорове водне середовище при високій щільності заселення, зменшуючи ризик розвитку патогенних мікроорганізмів та без підвищення біологічної потреби в кисні.

При перевірці препарату були дотримані всі вимоги наданої інструкції, але позитивного результату ми так і не отримали. Препарат не вплинув ні на запах води, ні її прозорість, ні на наявність фітопланктону.

При повторній перевірці ексклюзивному представнику на території України ТМ «ДЖЕРЕЛО» ФОП Джемесюк В.П. було запропоновано прийняти участь в перевірці, але з невідомих причин він відмовився. Також ФОП Джемесюку В.П. було запропоновано, щоб він допоміг нам зв’язатися з розробником цього препарату, але і тут він зіслався на відсутність часу.

Тож дорадча служба Ревізор «Агросвіт України» не може рекомендувати торговій сіті реалізовувати біопрепарат Джерело для очищення озер та ставків.

Як і в раніше ТМ «ДЖЕРЕЛО» ФОП Джемесюк В.П. ми бажаємо як найшвидше виправити ситуацію і повернути втрачений позитивний імідж.

При необхідності ми готові провести наступну перевірку та повідомити рибників про її результати. Тож ми чекаємо на повідомлення від ТМ «ДЖЕРЕЛО» ФОП Джемесюк В.П., що ситуація виправлена. Але поки що такого повідомлення не надходило.

Ця інформація була доведена і до працівників гіпермаркета АШАН, але вони її ігнорували. Тож «Дорадча служба «Ревізор» не може рекомендувати киянам та мешканцям інших міст України відвідувати мережу гіпермаркетів АШАН. До речі, всі недоліки, які перераховувались по гіпермаркету АШАН в статті «Дорадча служба Ревізор не рекомендує відвідувати гіпермаркет АШАН» теж залишилися не виправленими. Тож і тут ми чекаємо повідомлення від адміністрації гіпермаркету АШАН про позитивні зрушення.

З повагою.

Володимир Тарасюк, експерт дорадник

067-656-59-39