Консерви САРДИНИ – які вони?

До антирекламного відділу «Агросвіт України» звернулись Кияни, які придбали рибні консерви в магазині «Дари моря» вул. Павлівська, 23, м. Київ. Їх дивують низькі смакові якості, велика кількість води і мала кількість риби в рибних консервах:

- САРДИНИ натуральні з добавленням олії, виробник ТОВ «Рибоконсервний завод «Екватор» м. Харків;

- САРДИНА натуральна з добавленням олії, виробник ТОВ «Буський консервний завод» м. Буськ, Львівська обл.;

- САРДИНЫ атлантические в масле,  изготовитель ООО «Karavela» г. Рига.

Для перевірки ми придбали всі указані консерви в рибному магазині «Дари моря», який розташований в м. Київ.

Перевірка показала, що для людей старшого покоління, які пам’ятають смакові якості рибних консервів радянських часів, консерви «Еквадор» і «Буського консервного заводу» викликають неприємний осад, а Латвійські консерви ООО «Karavela» навіть огидні.

Молоді люди, яким було запропоновано відвідати указані консерви, були не в захваті від великої кількості води  в рибних консервах, що ж до смакових якостей, то і тут Латвійські консерви ООО «Karavela» зайняли останню сходинку.

В перевірці смакових якостей рибних консервів прийняла участь і наша редакційна кішка Аліса, яка вже вісімнадцятий рік допомагає нам визначати якісну і неякісну продукцію. Вона знає толк в рибі, бо за своє життя з’їла біля 2-х тон рибної продукції. Дивно те, що радянські часи вона не застала, але як і старше покоління вона дуже низько оцінила указані консерви і ні одну із них не стала їсти, віддавши перевагу консерві КІЛЬКА, виробник ТОВ «РКЗ «Південний» м. Миколаїв. Як стверджують люди старшого покоління по смаковим якостям КІЛЬКА виявилася на рівні радянських часів. Як бачите кішка Аліса знає, що варто їсти.

Заради справедливості варто сказати, що на відміну від консервів «Еквадор» м. Харків і «Буський консервний завод» м. Буськ на баночках консервів ООО «Karavela» м. Рига зазначено, що в складі: риба не менше 60%, все інше – рапсове масло, питна вода, сіль (маса нетто 240 г, а риба не менше 144 г).

Тож по етикетці видно, що риба заповнює баночку трохи більше половини. Чого не скажеш про баночки ТОВ «Рибоконсервний завод «Екватор» і «Буського консервного заводу».

Шановні виробники, указуйте повну інформацію і тоді не буде питань, чому у баночці мало риби і багато води. Що ж до смакових якостей, то постарайтесь догодити нашій кішці Алісі. І якщо вона буде їсти вашу продукцію, то можете бути впевненими що і людям сподобається.

Адміністрації магазину «Дари моря» та дирекції інших магазинів рекомендуємо більш досконально перевіряти продукцію, яку вам пропонують для продажу, щоб не псувати свій імедж.