Займайтеся сексом частіше і ви проживете довше

Якщо вам дійсно потрібен привід для того, щоб підвищити градус пристрасті в спальні, ми наведемо кілька вагомих причин для цього. Як стверджує наука, секс має безліч позитивних наслідків, пов'язаних не тільки з народженням дітей і задоволенням. Зокрема, інтимні утіхи здійснюють позитивний вплив на здоров'я. Поговоримо про це докладніше. Існує щонайменше 13 причин, щоб займатися сексом якомога частіше.

1. Інтимна близькість спалює калорії. Якщо вам потрібна вагома причина для спалювання зайвої ваги, ви знайшли її. Фізичне навантаження, яку відчуває тіло під час занять сексом, можна порівняти з походом в тренажерний зал. Близькість між партнерами зміцнює м'язовий тонус, збільшує частоту серцевих скорочень, покращує загальні функції тіла. У 2013 році було проведено цікаве дослідження. Учасники носили датчики, здатні фіксувати їх діяльність. В середньому статевий акт, що триває разом з прелюдією протягом 25 хвилин, допоміг чоловікам спалити близько 100, а жінкам - близько 70 калорій.

2. Це допомагає гарно спати. Після оргазму тіло виробляє гормон пролактин, який відповідає за релаксацію. У тому випадку, якщо людина відчуває себе втомленою, секс допоможе якнайшвидшому засипанню.

3. Заняття любов'ю знижують кров'яний тиск і рівень стресу. У 2005 році в Шотландії проводився наступний експеримент. Добровольців просили фіксувати їх сексуальну активність протягом двох тижнів, потім кожному з учасників належало вирішити певні індуковані завдання. Виступ перед аудиторією або публічне рішення математичних рівнянь часто можна порівняти з підвищеним рівнем стресу. Учасники, що відзначали регулярну сексуальну активність, в відповідальний момент краще впоралися з поставленим завданням: в стресовій ситуації вони переживали менші скачки артеріального тиску. Вчені вважають, що регулярні заняття сексом допомагають тримати серцево-судинну систему в нормі.

4. Це зміцнює серце. Регулярний секс може принести користь серцю і в довгостроковій перспективі. Британські вчені з'ясували наступне.  Статевий акт двічі в тиждень протягом двадцяти років помітно знижує ризик інфарктів у чоловіків. Якщо ж людина має близькість лише раз на місяць, через десять років ризик раптової смерті збільшується для нього більш ніж наполовину. Вчені пов'язують користь сексуальної активності ще й з додатковою виробленням гормонів естрогену і тестостерону. І жіночий, і чоловічий гормони благотворно впливають на всі системи організму, в тому числі і на серцево-судинну.

5. Секс може попереджати розвиток раку. Чоловіки, що ведуть здорове статеве життя, менше схильні до ризику виникнення раку простати. У жінок регулярний секс запобігає розвитку пухлини молочної залози.

6. Це підвищує імунітет. Статева близькість на регулярній щотижневій основі стимулює імунну систему і забезпечує захист від застуди. В одному з експериментів дослідники просили студентів заповнити анкети про регулярність статевого життя. Потім в учасників бралася слина на перевірку рівнів антитіл (імуноглобулінів). Саме ці клітини протистоять вірусам. Виявилося, що рівень антитіл у студентів, які мають регулярні сексуальні контакти, в середньому на третину вище.

7. Це полегшує біль. Всупереч поширеному стереотипу, головний біль не може бути перешкодою сексу. Якраз навпаки. Німецькі вчені з'ясували, що інтимна близькість полегшує головний біль у жінок і допомагає зменшити симптоми мігрені. Оргазм допомагає перерозподілити кров'яні потоки всередині тіла. Ендорфіни, що виділяються після сексу, можуть виступити в ролі своєрідного знеболюючого засобу.

8. Секс продовжує життя. Плідне сексуальне життя дійсно веде до довголіття. Дослідження, проведене співробітниками університету Дьюка, охоплювало період між 1955 і 1980 роками. Чоловіки, які мають регулярну близькість, були в розряді тих, чия тривалість життя виявилася вищою. Для жінок статевий акт і зовсім є першорядним критерієм довголіття.

9. Інтимна близькість зміцнює відносини. Окситоцин по-іншому називають гормоном любові. Під час фізичної близькості речовина вивільняється і збільшує романтичну прихильність між партнерами. Щоб ще більше зміцнити відносини, після статевого акту необхідно обніматися і демонструвати більше ніжності. Ласка, поцілунки, обійми і приємні слова після сексу підвищують рівень задоволеності відносинами в цілому.

10. Це ключ до щастя. Фізична близькість не завжди може бути прийнятна, особливо якщо у людей спостерігаються хронічні захворювання або вони знаходяться в похилому віці. У цьому випадку вчені рекомендують парам викроїти час на заняття сексом, принаймні, раз на місяць. У похилому віці сексуальна активність не обов'язково повинна призводити партнерів до оргазму, проте вона як і раніше приносить радість.

11. Секс робить людей розумнішими. Дослідження, проведене співробітниками Прінстонського університету, проводилося на щурах. Однак його результати цілком можна застосувати і до людей. У гризунів, які мали більш часті статеві контакти, відзначалося зростання нейронів в гіпокампі головного мозку. Цей відділ відповідає за навчання і пам'ять.  Ці вправи спалюють більше жиру, ніж біг.

12. Люди виглядають молодшими. Учені виявили, що жінки у віці від 40 до 50 років, які мають статеві контакти, принаймні, три рази в тиждень, виглядають молодшими, ніж їх менш велелюбні приятельки, на 4-7 років. Ендорфіни, що виробляються під час сексу, покращують якість сну і мають сприятливий вплив на зовнішній вигляд шкіри.

13. Це збільшує лібідо. Парадоксально, але часті сексуальні контакти можуть зробити партнерів ненаситними. Чим більше сексу в їхньому житті є, тим більшого їм хочеться. У тому випадку, якщо партнери не відчувають особливого бажання, інтимна близькість здатна підняти настрій.

Інга Кайсина

Деякі хвороби лікує секс

Застудилися? Не варто відразу ж бігти в аптеку. Не всі хвороби потрібно лікувати хімічними препаратами. Іноді, дієвий засіб абсолютно природній та дуже приємний. Пропонуємо рейтинг хвороб, які лікує секс!

Інтимна близькість з коханою людиною може поліпшити настрій і зняти стрес. Це знає більшість людей. А от чи знаєте ви, що підлікувати деякі хвороби за допомогою сексу також можна?

Секс – це природне знеболювальне

У результаті дослідження, результати якого оприлюднив журнал Bulletin of Experimental Biology and Medicine, оргазми зменшують чутливість до болю в половину. Це відбувається завдяки ендорфінам, і така "пігулка" подіє значно швидше, ніж будь-які ліки з аптеки. Тож, коли у вас "болить голова" не варто відмовляти партнеру у задоволенні. Але це не варто робити при підвищеному тиску.

Регулярний секс зміцнює імунітет

За результатами дослідження, які наводить Psychology Report, люди, котрі займаються сексом 1-2 рази на тиждень, мають на 30% вищий рівень імуноглобуліну А (первинний захист організму), ніж сексуально неактивні чоловіки та жінки. Зміцнюйте імунітет правильно!

Регулярний секс = здорове серце

Чоловіки, котрі кохаються щонайменше двічі на тиждень, вдвічі зменшують ризик захворювань серця, стверджують науковці з Дослідницького інституту Нової Англії в Массачусетсі. Здається, що лікарі мають просто-таки призначати своїм пацієнтам секс.

Секс долає застуду

За даними дослідження, проведеного вченими Університету Уїлкса, регулярний секс може допомогти швидше подолати застуду і грип. Тим паче близькість подарує вам позитивні емоції, що є важливим кроком на шляху до одужання.

Секс поліпшує кровообіг

Під час статевого акту починають працювати десятки м'язів. Цікаво, що деякі з них залишаються незадіяними навіть при інтенсивних заняттях в тренажерному залі. Під час статевого акту серце активно перекачує кров, яка йде по судинах з ще більшим напором. У результаті здатні розкритися не тільки найдрібніші капіляри, а й навіть проростають нові.

Оргазм лікує камені у нирках

Тверді утворення в нирках можуть зіпсувати життя кому завгодно, особливо при «виході». Але вчені намагалися і знайшли найкращі ліки від цієї недуги – буквально кілька оргазмів. У дослідженні, проведеному вченими центру в Анкарі, Туреччина, було встановлено, що заняття сексом, щонайменше, три-чотири рази на тиждень може допомогти при каменях у нирках.

Секс лікує жіночі хвороби

Гінекологи часто говорять про те, що регулярне статеве життя – запорука жіночого здоров'я. Однак жінки цікавляться наскільки ефективно лікування сексом. Проведені ендокринологами дослідження одного з колумбійських університетів, показали, що у жінок зі статевою активністю не менше разу на тиждень, місячний цикл стає більш регулярним, а критичні дні менш болючими.

Лікування простатиту сексом

Терапія простатиту направляється на поліпшення дренажу передміхурової залози, іншими словами спустошення її від скупченого секрету. З цієї причини, крім лікарської терапії, урологи часто призначають масаж простати. Ефективним буде і лікування простатиту сексом. Однак при запаленнях передміхурової залози синтез тестостерону в яєчках знижується, в результаті чого зникає сексуальний потяг.

Секс подовжує життя

У 1997-му році дослідники підрахували, що чоловіки, які мають принаймні два оргазми на тиждень, додають собі вісім років життя. Сподіваймося, для жінок ця закономірність теж діє.

https://2plus2.ua/novyny/reyting-hvorob-yaki-likue-seks