Мотокоса Honda UMK435E-переможець конкурсу "Краща продукція року".

Мотокоса Honda UMK435E - переможець конкурсу «Краща продукція  року» 

Мотокоси дуже поширені в Україні. Вже немає необхідності пояснювати, що застосування мотокоси в саду, на дачі чи на селянському подвір’ї набагато зручніше і ефективніше, ніж звичайної традиційної коси. 

 

Серед бензинових мотокос дуже поширені мотокоси з 2-х тактним двигуном. Вони в буквальному смислі слова заполонили український ринок. Але ні одна з мотокос з 2-х тактним двигуном не отримала статусу переможця на конкурсі «Краща продукція року» по причині великої вібрації, яка негативно впливає на стан здоров’я людини. По-друге, звук, який видає 2-х тактний двигун потребує захисту вушних раковин людини. Та і моторесурс 2-х тактного двигуна значно менший, ніж 4-х тактного.

Звичайно, мотокоси з 2-х тактним двигуном значно дешевші. Але й порівнювати їх потрібно як мотоцикл і легковий автомобіль.

Тож люди, які турбуються про стан свого здоров’я та зручності в роботі, віддають перевагу мотокосам з 4-х тактним двигуном.

На конкурсі «Краща продукція 2017 року» перемогу отримала мотокоса Honda UMK435E1.

Мотокоса Honda UMK435E ідеально підходить для акуратної стрижки як невеликих ділянок, так і досить великих територій. Широкий спектр аксесуарів Honda дозволяє перетворити мотокосу у багатофункціональний професійний інструмент для будь-якої роботи в саду, тобто, можна не тільки косити траву, але й різати чагарник та гілки дерев. будь-якої роботи із саду.

Мотокоса Honda UMK425E оснащена ергономічною рукояткою, яка повною мірою поглинає вібрацію, а отже створює комфортні умови для роботи людини. Новий 4-х тактний двигун Хонда із системою змащення ефективно працює в будь-якім положенні. Спеціальний ремінь дозволяє закріпити інструмент прямо на спині, що дуже зручно. До складу моделі входить захисний кожух, що захищає двигун від влучення сторонніх предметів.

У процесі роботи основні частини мотокоси Хонда UMK425E автоматично змащуються маслом, а це дозволяє працювати протягом тривалого часу. Механізм характеризується незначною витратою палива й найвищою продуктивністю. Мотокоса працює на неетилированому бензині й практично не забруднює навколишнє середовище, а тому відповідає всім світовим нормам і вимогам з питань екології. Потужність бензинового двигуна рівна 1.0 кВт. Годинна витрата бензину становить 0,27 л.

4-х тактний двигун Honda – екологічний, легкий і тихий. Це самі легкий й самий потужний із представлених на ринку. Неприємний запах і дим, характерні 2-тактним двигунам, залишилися в минулому. Використання 4-тактних мікродвигунів Honda значно знижує акустичну утому, у будь-яких обставинах гарантує швидкий запуск і значно скорочує витрата палива.

Крім того, для роботи з 4-тактними двигунами потрібно теж паливо, що й для автомобіля. Усі ці інновації переслідують головну мету – створити комфорт і простоту в роботі з мотокосою.

Основні переваги Honda:

    * Надзвичайно легкий запуск - запускається й працює в будь-якім положенні (360°).

    * Швидкий і чіткий набір оборотів.

    * Підвищена потужність і крутний момент.

    * Неетилирований бензин А-95 замість суміші масла й бензину.

    * Низький рівень шуму, завдяки наявності 4-тактного мікродвигуна Honda GX 35.

    * Низька витрата бензину й масла - мотокоси Honda з 4-тактним двигуном споживають до 50% менше бензину й до 80% менше масла, ніж мотокоси з 2-тактним двигуном.

    * Відповідає самим жорсткім стандартам завтрашнього дня по вихлопних газах.

    * Відсутність різкого неприємного запаху.

    * Низька вібрація. Твердий вал направляється 7-ма підшипниками: більше міцності, менше вібрації.

    * Широкий дефлектор для більшої безпеки.

    * Універсальний захисний кожух мотокоси.

    * Ріжучі пристосування легко заміняються, дозволяючи підстригати траву або спилювати.

Для дачних ділянок можна обмежитися моделлю Honda UMK425 E1, яка менш потужна, але дешевше майже на 900 грн.

Характеристики:

Модель

UMK425 E1 UE ET

UMK435 E1 UE ET

Тип вала

прямий

прямий

Тип рукоятки

велосипедна

велосипедна

Вага, кг

6,4

7,6

Стандартне оснащення

жилка, плечові ремені, захисні окуляри, 3-зубий ніж

жилка, плечові ремені, захисні окуляри, 3-зубый ніж

Двигун

GX25/25

GX35/35,8

Потужність, кВт/7000 об/хв

0,72

1,0

Обсяг паливного бака, л

0,58

0,63

 

За докладнішою інформацією та придбанням мотокоси НONDA UMK425 E1 та UMK425 E1

звертайтесь за тел.: 097-233-91-32, 067-656-59-39,

095-548-05-28.