Мотокультиватор РІНО - новинка активний ротор

Мотокультиватор Р.І.Н.О. отримав нове обличчя 

При переході до вирощування органічної, екологічно чистої продукції є декілька вимог – це відмова мінеральних добрив, хімічних засобів захисту рослин та оранки. Для фермерів і агрофірм все це не проблема і уже багато господарств зробили перші кроки до вирощування органічної продукції, а ось з селяни і дачники наштофнулись на проблему з обробітком землі. Справа в тому, що в Україні майже відсутня техніка для розпушування грунту на малих площах.

Редакція журналу «Агросвіт України» запропонувала на малих площах застосовувати для культивації землі мотоблоки і мотокультиватори. На шпальтах журналу було надано багато інформації як по моделям, що пройшли конкурс «Краща продукція року», так і по правильному підходу до їх вибору.

Та є ще одна проблема, яку не можуть вирішити фрези мотоблоків і мотокультиваторів. Це розпушування землі з відновленням її родючості.

Посів сидератів та збереження рештків попередніх культур, в тому числі і рештків бур’янів, з застосуванням таких препаратів як Трихофіт і Гуапсин – це основа для відновлення родючості ґрунтів та накопиченню в них гумусних речовин.

На жаль, ні селяни, ні дачники, що застосовують мотоблоки і мотокультиватори, не можуть цього зробити, тому що рештки бур’янів, попередніх культур і сидерати намотуються на фрези і призупиняють обробіток ґрунту. Тому перед культивацією селяни і дачники згрібали рештки попередніх культур, а бур’яни і сидерати викошували і теж згрібали. В кращому випадку це зносилось в компостні ями, а в гіршому спалювалося. Тож при такій схемі обробітку ґрунту про відродження родючості ґрунтів не варто і мріяти.

Редакція журналу «Агросвіт України» неодноразово зверталась до багатьох українських виробників з проханням налагодити виробництво активних роторів, які дадуть можливість без скошування розпушувати грунт, навіть при висоті бур’яну понад 1,5 метра та по стоячій кукурудзі і соняшнику.

Майже ніхто не вірив, що таке буде можливо. Більшість конструкторів вважало, що не вистачить обертів для якісного подрібнення сидератів та рештків попередніх культур. Та їх побоювання були марними. Конструктори мотокультиватора «Р.І.Н.О.», який у своєму класі визнаний кращим мотокультиватором року, розробили для нього активний ротор.

Першу вісточку про те, як працює цей активний ротор ми отримали від Олександра Андрійовича Бурлаки із Харківської області. Саме по рекомендації редакції він придбав мотокультиватор «Р.І.Н.О.» з активним ротором і залишився дуже задоволеним як мотокультиватором, так і активним ротором. 

Як з’ясувалося, після проходження активного ротора в більшості випадків немає необхідності розпушувати грунт фрезами. Глибина розпушування грунту після обробки активним ротором складає 5-6 см, що достатньо для більшості культур.

Завдяки активному ротору мотокультиватор «Р.І.Н.О.» отримав нове обличчя, яке дало йому можливість ще раз підтвердити, що він заслуговує звання «Кращий мотокультиватор року».

Приємно зізнавати, що втілення в життя ідеї з активним ротором повністю вирішило проблему відновлення родючості земель з застосуванням сидератів на малих площах.

Читачі, що придбали мотокультиватор «Р.І.Н.О.» в попередні роки мають можливість придбати активний ротор та встановити його замість фрез.

Можлива установка цього активного ротора і на інші моделі мотокультиваторів, але не на усі. Тут потрібен індивідуальний підхід до кожної моделі.

 

Прайс - лист на міні-техніку ТОВ „Р.І.Н.О"

(підприємство - виробник)

Продукція

 

1

Мотокультиватор:(двигуном «BRIGGS&STRATTON» потужн. 6,5 к.с , ширина обробки 300, 550, 840мм, вага 52 кг. ( чавунний корпус)

 

2

Мотокультиватор з двигуном «BRIGGS&STRATTON» потужп. 6,5 к.с., ширина обробки 300, 550, 840млі, вага 52 кг. (алюмінієвий корпус)

 

3

Мотокультиватор без двигуна

 

4

Силовий агрегат з двигуном «BRIGGS&STRATTON», потужн. 6,5 к.с.

 

Змінне причіпне обладнання до мотокультиватора:

 

Підгортач класичний (лемеховий)

 

 

Підгортач дисковий

 

 

Підгортач ручний

 

 

Плуг

 

 

Колеса металеві (0280мм)

 

 

Колеса металеві (0520 мм)

 

 

Ходозменшувач ( Рubert, 80І.О, Husgvarna)

 

 

Картоплекопач

 

 

Картоплекопач ручний

 

 

Активний ротор

 

 

Фрези (2шт)

 

 

Сівалка дворядна

 

 

Просапник

 

 

Борона

 

 

Маркер

 

 

Зчеплення універсальне

 

 

Зчеплення з 2 держаками

 

 

Картоплесаджалка

 

5

Газонокосарка з двигуном  «BRIGGS&STRATTON», потужн. 6,5 к.с.

 

6

Газонокосарка без двигуна

 

7

Сінокосарка дискова самохідна з двигуном  «BRIGGS&STRATTON», потужн. 6,5 к.с.

 

8

Сінокосарка дискова без двигуна.

 

9

Мотопомпа з двигуном «BRIGGS&STRATTON» , потужн. 6,5 к.с

 

10

Мотопомпа без двигуна

 


Комплектація для обробки, посадки та копання картоплі
(мотокультиватор, підгортач, колеса металеві, ходозменшувач , картоплекопач) 

Можливий продаж в кредит.

 За додатковою інформацією та придбанням култиватора та начіпного обладнання звертайтеся за тел.:

067-656-59-39, 097-233-91-32, 095-548-06-87